Úklid Praha-západ

Chcete uklidit a hledáte kvalitní služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o úklid? Vyplňte tento formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

ÚKLIDY A MYTÍ OKEN PRAHA-ZÁPAD

Úklidy a mytí oken Praha-západ - Jednorázový generální úklid, ale i pravidelný úklid jakékoli bytové či nebytové jednotky vám na Praze-východ kdykoli zajistíme pod záštitou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Na základě vaší objednávky vám v Praze-východ poskytneme úklid bytu, úklid kanceláře, úklid společnosti, ale i úklid pensionu či hotelu, úklid školky či školky nebo úklid restaurace nebo baru. Zajistíme vám důkladné mytí oken, mytí balkónů a teras, mytí zimních zahrad, ale i mytí okenních rámů a dveří nebo třeba mytí rolet či žaluzií. Umyjeme a vyčistíme vám osobní či užitkové automobily, ale uklízíme a myjeme i hromadné dopravní prostředky.

Poskytujeme důkladné a pečlivé úklidy po malířích nebo úklidy po stavebních úpravách a rekonstrukcích. Zajišťujeme sezónní úklidy, jako jsou jarní úklidy, Velikonoční úklidy nebo úklidy Vánoční. Uklízíme chaty i chalupy. Tepujeme koberce, čistíme i sedací soupravy. Zajišťujeme i úklidy venkovních prostor, a to nejen v okolí vašich domů, vil nebo rekreačních objektů, ale uklízíme i venkovní prostory, které je potřeba uklidit po společenských, sportovních nebo hudebních akcích.

Jakékoli úklidové služby sítě EXTRA UKLÍZENÍ si můžete velmi jednoduše objednat pomocí přehledného objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální zelené linky 800 66 88 88. Všechny naše úklidové práce jsou poskytovány zkušeným a spolehlivým personálem, a to nejen v Praze-západ, ale veškeré tyto úklidové služby poskytujeme na celém území České republiky. V případě vašeho zájmu vám můžeme v Praze prostřednictvím sítě EXTRA SLUŽBY zajistit i odborné stěhovací práce nebo profesionální vyklízecí služby.

úklidy restaurací, úklidy barů i jídelen
úklidy hotelů, úklidy pensionů i apartmánů
úklidové práce NONSTOP po celé ČR
čištění a tepování koberců i sedacích souprav
• profesionální úklidové vybavení a prostředky
• dodání veškerých přípravků na úklidy
• pouze proškolení a zkušení pracovníci
• pojištění ve výši 1 000 000 Kč
• uklízení se zárukou kvality a čistoty
• profesionální stěhovací služby a vyklízecí práce
• profesionální práce hodinových manželů

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Kontakt