Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 10, tento týden 78, tento měsíc 250, tento rok 2 168
Objednat

Úklid a úklidové služby Praha-západ

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid v okrese Praha-západ a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Praze-západ poskytne? Jednorázový generální úklid, ale i pravidelný úklid jakékoli bytové či nebytové jednotky vám na Praze-východ kdykoli zajistíme pod záštitou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Na základě vaší objednávky vám v Praze-východ poskytneme úklid bytu, úklid kanceláře, úklid společnosti, ale i úklid pensionu či hotelu, úklid školky či školky nebo úklid restaurace nebo baru. Zajistíme vám důkladné mytí oken, mytí balkónů a teras, mytí zimních zahrad, ale i mytí okenních rámů a dveří nebo třeba mytí rolet či žaluzií. Umyjeme a vyčistíme vám osobní či užitkové automobily, ale uklízíme a myjeme i hromadné dopravní prostředky.

Co uklízíme

Poskytujeme důkladné a pečlivé úklidy po malířích nebo úklidy po stavebních úpravách a rekonstrukcích. Zajišťujeme sezónní úklidy, jako jsou jarní úklidy, Velikonoční úklidy nebo úklidy Vánoční. Uklízíme chaty i chalupy. Tepujeme koberce, čistíme i sedací soupravy. Zajišťujeme i úklidy venkovních prostor, a to nejen v okolí vašich domů, vil nebo rekreačních objektů, ale uklízíme i venkovní prostory, které je potřeba uklidit po společenských, sportovních nebo hudebních akcích.

Vycházíme vám vstříc

Jakékoli úklidové služby sítě EXTRA UKLÍZENÍ si můžete velmi jednoduše objednat pomocí přehledného objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální zelené linky 800 66 88 88. Všechny naše úklidové práce jsou poskytovány zkušeným a spolehlivým personálem, a to nejen v Praze-západ, ale veškeré tyto úklidové služby poskytujeme na celém území České republiky. V případě vašeho zájmu vám můžeme v Praze prostřednictvím sítě EXTRA SLUŽBY zajistit i odborné stěhovací práce nebo profesionální vyklízecí služby.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Praha-západ

Před jakýmkoli druhem úklidu na Praze-západ nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze-západ si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Praha-západ ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantHelena Blažková
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Tyršova 1595, 289 23 Milovice - Mladá
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem na Praze-západ. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Minulý týden jsem na Praze-západ potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla na Praze-západ velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila na Praze-západ úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti na Praze-západ. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás na Praze-západ proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem na Praze-západ vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.