Úklid Rakovník

Chcete uklidit a hledáte kvalitní služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o úklid? Vyplňte tento formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

ÚKLIDY A MYTÍ OKEN RAKOVNÍK

Úklidy a mytí oken Rakovník - O dokonalý jednorázový či pravidelný úklid se vám v Rakovníku postará spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Neomezeně, 7 dní v týdnu bez ohledu na víkendy či svátky vám zajistíme velmi profesionální úklidy domů, úklidy bytů, úklidy kanceláří, ale i úklidy hal či skladů. V Rakovníku vám zajistíme prvotřídní mytí oken, mytí okenních rámů a dveří, ale i mytí balkónu a teras. Uklízíme restaurace i kavárny, uklízíme prodejny i krámy, uklízíme pensiony i ubytovny. Uklízíme školky i školy, ale uklízíme bytové i nebytové prostory, které prošly stavebními úpravami nebo které byly vymalovány.

Zajišťujeme také důkladné generální úklidy o Vánočních svátcích nebo úklidy jarní. Uklízíme chaty i chalupy, čistíme a tepujeme sedačky, čistíme a tepujeme koberce. Veškeré úklidové služby jsou poskytovány velmi zkušenými a spolehlivými pracovníky. Objednávky libovolných úklidů můžete provádět prostřednictvím objednávkového online formuláře nebo prostřednictvím centrální linky sítě EXTRA SLUŽBY. Všechny naše úklidové práce jsou poskytovány nejen v Rakovníku, ale jsou poskytovány se stejným standardem v celé České republice.

Úklidy jsou poskytovány pro soukromé osoby i pro podnikatele za stejných podmínek na základě přehledného ceníku úklidových služeb. Našim klientům z Rakovníku taktéž zajistíme a poskytneme profesionální stěhovací služby a odborné služby vyklízení. Budeme velmi potěšeni, pokud si u naší mezinárodní společnosti EXTRA SLUŽBY objednáte libovolnou službu a stanete se našimi dalšími spokojenými klienty. EXTRA UKLÍZENÍ je pro vás společnost se zárukou kvality a čistoty.

úklidy restaurací, úklidy barů i jídelen
úklidy hotelů, úklidy pensionů i apartmánů
úklidové práce NONSTOP po celé ČR
čištění a tepování koberců i sedacích souprav
• profesionální úklidové vybavení a prostředky
• dodání veškerých přípravků na úklidy
• pouze proškolení a zkušení pracovníci
• pojištění ve výši 1 000 000 Kč
• uklízení se zárukou kvality a čistoty
• profesionální stěhovací služby a vyklízecí práce
• profesionální práce hodinových manželů

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Kontakt