Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 12, tento týden 47, tento měsíc 219, tento rok 2 137
Objednat

Úklid a úklidové služby Rakovník

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Rakovník a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Rakovníku poskytne? O dokonalý jednorázový či pravidelný úklid se vám v Rakovníku postará spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Neomezeně, 7 dní v týdnu bez ohledu na víkendy či svátky vám zajistíme velmi profesionální úklidy domů, úklidy bytů, úklidy kanceláří, ale i úklidy hal či skladů. V Rakovníku vám zajistíme prvotřídní mytí oken, mytí okenních rámů a dveří, ale i mytí balkónu a teras. Uklízíme restaurace i kavárny, uklízíme prodejny i krámy, uklízíme pensiony i ubytovny. Uklízíme školky i školy, ale uklízíme bytové i nebytové prostory, které prošly stavebními úpravami nebo které byly vymalovány.

Co uklízíme

Zajišťujeme také důkladné generální úklidy o Vánočních svátcích nebo úklidy jarní. Uklízíme chaty i chalupy, čistíme a tepujeme sedačky, čistíme a tepujeme koberce. Veškeré úklidové služby jsou poskytovány velmi zkušenými a spolehlivými pracovníky. Objednávky libovolných úklidů můžete provádět prostřednictvím objednávkového online formuláře nebo prostřednictvím centrální linky sítě EXTRA SLUŽBY. Všechny naše úklidové práce jsou poskytovány nejen v Rakovníku, ale jsou poskytovány se stejným standardem v celé České republice.

Vycházíme vám vstříc

Úklidy jsou poskytovány pro soukromé osoby i pro podnikatele za stejných podmínek na základě přehledného ceníku úklidových služeb. Našim klientům z Rakovníku taktéž zajistíme a poskytneme profesionální stěhovací služby a odborné služby vyklízení. Budeme velmi potěšeni, pokud si u naší mezinárodní společnosti EXTRA SLUŽBY objednáte libovolnou službu a stanete se našimi dalšími spokojenými klienty. EXTRA UKLÍZENÍ je pro vás společnost se zárukou kvality a čistoty.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Rakovník

Před jakýmkoli druhem úklidu v Rakovníku nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Rakovníku si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Rakovník ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantHelena Blažková
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Tyršova 1595, 289 23 Milovice - Mladá
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem v Rakovníku. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Už jsem v Rakovníku vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Minulý týden jsem v Rakovníku potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Rakovníku velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Rakovníku úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Rakovníku. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Rakovníku proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.