Objednat

Úklid a úklidové služby Rakovník

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Rakovník a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Rakovníku poskytne? O dokonalý jednorázový či pravidelný úklid se vám v Rakovníku postará spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Neomezeně, 7 dní v týdnu bez ohledu na víkendy či svátky vám zajistíme velmi profesionální úklidy domů, úklidy bytů, úklidy kanceláří, ale i úklidy hal či skladů. V Rakovníku vám zajistíme prvotřídní mytí oken, mytí okenních rámů a dveří, ale i mytí balkónu a teras. Uklízíme restaurace i kavárny, uklízíme prodejny i krámy, uklízíme pensiony i ubytovny. Uklízíme školky i školy, ale uklízíme bytové i nebytové prostory, které prošly stavebními úpravami nebo které byly vymalovány.

Co uklízíme

Zajišťujeme také důkladné generální úklidy o Vánočních svátcích nebo úklidy jarní. Uklízíme chaty i chalupy, čistíme a tepujeme sedačky, čistíme a tepujeme koberce. Veškeré úklidové služby jsou poskytovány velmi zkušenými a spolehlivými pracovníky. Objednávky libovolných úklidů můžete provádět prostřednictvím objednávkového online formuláře nebo prostřednictvím centrální linky sítě EXTRA SLUŽBY. Všechny naše úklidové práce jsou poskytovány nejen v Rakovníku, ale jsou poskytovány se stejným standardem v celé České republice.

Vycházíme vám vstříc

Úklidy jsou poskytovány pro soukromé osoby i pro podnikatele za stejných podmínek na základě přehledného ceníku úklidových služeb. Našim klientům z Rakovníku taktéž zajistíme a poskytneme profesionální stěhovací služby a odborné služby vyklízení. Budeme velmi potěšeni, pokud si u naší mezinárodní společnosti EXTRA SLUŽBY objednáte libovolnou službu a stanete se našimi dalšími spokojenými klienty. EXTRA UKLÍZENÍ je pro vás společnost se zárukou kvality a čistoty.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Rakovník

Před jakýmkoli druhem úklidu v Rakovníku nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Rakovníku si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Rakovník ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Rakovníku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Rakovníku řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Rakovník vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem v Rakovníku. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Už jsem v Rakovníku vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Minulý týden jsem v Rakovníku potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Rakovníku velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Rakovníku úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Rakovníku. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Rakovníku proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.