Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 2, tento týden 27, tento měsíc 199, tento rok 2 117
Objednat

Úklid a úklidové služby Plzeň

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Plzeň a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Plzni poskytne? Nejen v Plzni, ale kompletně v celém okolí Plzeňska vám naše posádky zkušených pracovnic a pracovníků z franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ, zaměřených na veškeré tyto práce, poskytnou velmi kvalitní, profesionální a spolehlivé služby. Pod záštitou značky prověřené franchisové sítě franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám zajistíme velmi vysoký standard všech svých prací nejen při zajištění jednorázových generálních úklidů, ale i při zajištění spolehlivých pravidelných úklidů veškerých bytových i nebytových prostor.

Co uklízíme

Kdykoli vám na základě vaší telefonické či online objednávky zajistíme jak jednorázový, tak i pravidelný, velmi kvalitní úklid domácnosti, bytu, domu nebo společných prostor. Stejně kvalitně vám poskytneme i uklízení kanceláří a kancelářských prostor, restaurací, jídelen, firem, ordinací nebo například rekreačního objektu, chaty či chalupy. Zajistíme vám mytí oken, dveří, okenních rámů, výloh a výkladních skříní, ale i mytí žaluzií, teras a balkónů.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše služby poskytujeme nepřetržitě, 365 dní v roce. Provádíme sezónní úklidy, jako jsou například vánoční, velikonoční či jarní. Poskytujeme důkladné úklidy po rekonstrukcích nebo po malování. Zajišťujeme venkovní údržbu dlažby i altánů, čištění osvětlení, čištění a tepování koberců nebo sedaček. Objednejte si naše služby na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88 a přesvědčte se sami o kvalitě všech našich služeb poskytovaných nejen v Plzni, ale kompletně na celém území Evropské unie. Staňte se i vy našimi dalšími spokojenými klienty, kteří využívají naši značkovou firmu EXTRA UKLÍZENÍ. Všichni pracovníci jsou vždy řádně oblečeni v oranžové firemní barvě, jsou vybaveni a samozřejmě proškoleni.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Plzeň

Před jakýmkoli druhem úklidu v Plzni nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Plzni si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Plzeň ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Plzni zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Plzni řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisanteLeR pureLiving, s.r.o.
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Rokycanská 770/40, 312 00 Plzeň
počet franchisových licencí: 1
FranchisantOndřej Slobodník
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Rokycanova 1069, 337 01 Rokycany
počet franchisových licencí: 1

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerJana Svatošová
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Doubrava 39, 330 23 Nýřany
PartnerJiří Bártík
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Špálova 279/5, 323 00 Plzeň 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Plzni vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Plzni. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Plzni proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Minulý týden jsem v Plzni potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Plzni velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Plzni úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Plzni. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.