Objednat

Úklid a úklidové služby Plzeň

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Plzeň a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Plzni poskytne? Nejen v Plzni, ale kompletně v celém okolí Plzeňska vám naše posádky zkušených pracovnic a pracovníků z franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ, zaměřených na veškeré tyto práce, poskytnou velmi kvalitní, profesionální a spolehlivé služby. Pod záštitou značky prověřené franchisové sítě franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám zajistíme velmi vysoký standard všech svých prací nejen při zajištění jednorázových generálních úklidů, ale i při zajištění spolehlivých pravidelných úklidů veškerých bytových i nebytových prostor.

Co uklízíme

Kdykoli vám na základě vaší telefonické či online objednávky zajistíme jak jednorázový, tak i pravidelný, velmi kvalitní úklid domácnosti, bytu, domu nebo společných prostor. Stejně kvalitně vám poskytneme i uklízení kanceláří a kancelářských prostor, restaurací, jídelen, firem, ordinací nebo například rekreačního objektu, chaty či chalupy. Zajistíme vám mytí oken, dveří, okenních rámů, výloh a výkladních skříní, ale i mytí žaluzií, teras a balkónů.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše služby poskytujeme nepřetržitě, 365 dní v roce. Provádíme sezónní úklidy, jako jsou například vánoční, velikonoční či jarní. Poskytujeme důkladné úklidy po rekonstrukcích nebo po malování. Zajišťujeme venkovní údržbu dlažby i altánů, čištění osvětlení, čištění a tepování koberců nebo sedaček. Objednejte si naše služby na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88 a přesvědčte se sami o kvalitě všech našich služeb poskytovaných nejen v Plzni, ale kompletně na celém území Evropské unie. Staňte se i vy našimi dalšími spokojenými klienty, kteří využívají naši značkovou firmu EXTRA UKLÍZENÍ. Všichni pracovníci jsou vždy řádně oblečeni v oranžové firemní barvě, jsou vybaveni a samozřejmě proškoleni.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Plzeň

Před jakýmkoli druhem úklidu v Plzni nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Plzni si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Plzeň ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Plzni zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Plzni řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Plzeň vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Plzni vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Plzni. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Plzni proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Minulý týden jsem v Plzni potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Plzni velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Plzni úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Plzni. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.