Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 35, tento měsíc 120, tento rok 308
Objednat

Úklid Mělník

800 66 88 88Poptáváte kvalitní úklid ve městě Mělník a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Mělníku poskytne? Potřebujete v Mělníku uklidit domácnost? Potřebujete v Mělníku nebo v jeho okolí umýt okna? Prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Mělníku uklidíme nejen domácnost, ale poskytneme vám i úklid společných prostor, úklid domu či baráku, úklid obchodních prostor, úklid prodejny, mytí podlahy nebo třeba mytí okenních rámů a dveří. Veškeré tyto úklidy vám poskytneme nejen jako jednorázové generální úklidy, ale pokud budete s našimi úklidovými pracemi spokojeni a budete chtít, zajistíme vám tyto úklidy i pravidelně.
Zajistíme vám úklidy libovolně velkých a rozsáhlých bytových i nebytových prostor. Poskytneme vám nejen důkladné ruční úklidy a mytí, ale v případě potřeby zajistíme i strojové čištění podlah. Běžně zajišťujeme úklidy škol i školek, úklidy pensionů a hotelů, ale i úklidy restaurací, barů a jiných restauračních zařízení. Uklízíme chaty i chalupy, uklízíme a myjeme i hromadné dopravní prostředky jako například autobusy či vlaky. Taktéž čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy.
Všichni členové naší franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ vám poskytnou své profesionální úklidové práce na základě objednávky, kterou si můžete vyplnit v jednoduchém objednávkovém formuláři a pak už jen vyčkat na zavolání našeho odborného technika. Ať již budete požadovat jednorázový generální úklid, pravidelný úklid domácnosti nebo třeba Vánoční úklid, vždy se o vás velmi ochotně a odborně postaráme, a to nejen v Mělníku, ale kompletně v celé ČR. Moc se těšíme na spolupráci s vámi.
Před jakýmkoli druhem úklidu v Mělníku nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Mělníku si prohlédněte naše ceny za úklid (viz úklid Mělník ceník).
Chcete uklidit či umýt okna? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com