Úklid Mělník

Chcete uklidit a hledáte kvalitní služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o úklid? Vyplňte tento formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

ÚKLIDY A MYTÍ OKEN MĚLNÍK

Úklidy a mytí oken Mělník - Potřebujete v Mělníku uklidit domácnost? Potřebujete v Mělníku nebo v jeho okolí umýt okna? Prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Mělníku uklidíme nejen domácnost, ale poskytneme vám i úklid společných prostor, úklid domu či baráku, úklid obchodních prostor, úklid prodejny, mytí podlahy nebo třeba mytí okenních rámů a dveří. Veškeré tyto úklidy vám poskytneme nejen jako jednorázové generální úklidy, ale pokud budete s našimi úklidovými pracemi spokojeni a budete chtít, zajistíme vám tyto úklidy i pravidelně.

Zajistíme vám úklidy libovolně velkých a rozsáhlých bytových i nebytových prostor. Poskytneme vám nejen důkladné ruční úklidy a mytí, ale v případě potřeby zajistíme i strojové čištění podlah. Běžně zajišťujeme úklidy škol i školek, úklidy pensionů a hotelů, ale i úklidy restaurací, barů a jiných restauračních zařízení. Uklízíme chaty i chalupy, uklízíme a myjeme i hromadné dopravní prostředky jako například autobusy či vlaky. Taktéž čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy.

Všichni členové naší franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ vám poskytnou své profesionální úklidové práce na základě objednávky, kterou si můžete vyplnit v jednoduchém objednávkovém formuláři a pak už jen vyčkat na zavolání našeho odborného technika. Ať již budete požadovat jednorázový generální úklid, pravidelný úklid domácnosti nebo třeba Vánoční úklid, vždy se o vás velmi ochotně a odborně postaráme, a to nejen v Mělníku, ale kompletně v celé ČR. Moc se těšíme na spolupráci s vámi.

úklidy restaurací, úklidy barů i jídelen
úklidy hotelů, úklidy pensionů i apartmánů
úklidové práce NONSTOP po celé ČR
čištění a tepování koberců i sedacích souprav
• profesionální úklidové vybavení a prostředky
• dodání veškerých přípravků na úklidy
• pouze proškolení a zkušení pracovníci
• pojištění ve výši 1 000 000 Kč
• uklízení se zárukou kvality a čistoty
• profesionální stěhovací služby a vyklízecí práce
• profesionální práce hodinových manželů

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Kontakt