Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 10, tento týden 78, tento měsíc 250, tento rok 2 168
Objednat

Úklid a úklidové služby Mělník

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Mělník a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Mělníku poskytne? Potřebujete v Mělníku uklidit domácnost? Potřebujete v Mělníku nebo v jeho okolí umýt okna? Prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Mělníku uklidíme nejen domácnost, ale poskytneme vám i úklid společných prostor, úklid domu či baráku, úklid obchodních prostor, úklid prodejny, mytí podlahy nebo třeba mytí okenních rámů a dveří. Veškeré tyto úklidy vám poskytneme nejen jako jednorázové generální úklidy, ale pokud budete s našimi úklidovými pracemi spokojeni a budete chtít, zajistíme vám tyto úklidy i pravidelně.

Co uklízíme

Zajistíme vám úklidy libovolně velkých a rozsáhlých bytových i nebytových prostor. Poskytneme vám nejen důkladné ruční úklidy a mytí, ale v případě potřeby zajistíme i strojové čištění podlah. Běžně zajišťujeme úklidy škol i školek, úklidy pensionů a hotelů, ale i úklidy restaurací, barů a jiných restauračních zařízení. Uklízíme chaty i chalupy, uklízíme a myjeme i hromadné dopravní prostředky jako například autobusy či vlaky. Taktéž čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy.

Vycházíme vám vstříc

Všichni členové naší franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ vám poskytnou své profesionální úklidové práce na základě objednávky, kterou si můžete vyplnit v jednoduchém objednávkovém formuláři a pak už jen vyčkat na zavolání našeho odborného technika. Ať již budete požadovat jednorázový generální úklid, pravidelný úklid domácnosti nebo třeba Vánoční úklid, vždy se o vás velmi ochotně a odborně postaráme, a to nejen v Mělníku, ale kompletně v celé ČR. Moc se těšíme na spolupráci s vámi.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Mělník

Před jakýmkoli druhem úklidu v Mělníku nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Mělníku si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Mělník ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantHelena Blažková
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Tyršova 1595, 289 23 Milovice - Mladá
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Mělníku vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Mělníku. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Mělníku potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Mělníku velmi spokojená. Určitě doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Mělníku proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už 2x jsem využila v Mělníku úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Mělníku. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.