Objednat

Úklid a úklidové služby Mělník

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Mělník a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Mělníku poskytne? Potřebujete v Mělníku uklidit domácnost? Potřebujete v Mělníku nebo v jeho okolí umýt okna? Prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Mělníku uklidíme nejen domácnost, ale poskytneme vám i úklid společných prostor, úklid domu či baráku, úklid obchodních prostor, úklid prodejny, mytí podlahy nebo třeba mytí okenních rámů a dveří. Veškeré tyto úklidy vám poskytneme nejen jako jednorázové generální úklidy, ale pokud budete s našimi úklidovými pracemi spokojeni a budete chtít, zajistíme vám tyto úklidy i pravidelně.

Co uklízíme

Zajistíme vám úklidy libovolně velkých a rozsáhlých bytových i nebytových prostor. Poskytneme vám nejen důkladné ruční úklidy a mytí, ale v případě potřeby zajistíme i strojové čištění podlah. Běžně zajišťujeme úklidy škol i školek, úklidy pensionů a hotelů, ale i úklidy restaurací, barů a jiných restauračních zařízení. Uklízíme chaty i chalupy, uklízíme a myjeme i hromadné dopravní prostředky jako například autobusy či vlaky. Taktéž čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy.

Vycházíme vám vstříc

Všichni členové naší franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ vám poskytnou své profesionální úklidové práce na základě objednávky, kterou si můžete vyplnit v jednoduchém objednávkovém formuláři a pak už jen vyčkat na zavolání našeho odborného technika. Ať již budete požadovat jednorázový generální úklid, pravidelný úklid domácnosti nebo třeba Vánoční úklid, vždy se o vás velmi ochotně a odborně postaráme, a to nejen v Mělníku, ale kompletně v celé ČR. Moc se těšíme na spolupráci s vámi.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Mělník

Před jakýmkoli druhem úklidu v Mělníku nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Mělníku si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Mělník ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Mělníku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Mělníku řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Mělník vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Mělníku vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Mělníku. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Mělníku potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Mělníku velmi spokojená. Určitě doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Mělníku proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už 2x jsem využila v Mělníku úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Mělníku. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.