Objednat

Úklid a úklidové služby Prachatice

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Prachatice a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Prachaticích poskytne? Dokonalé úklidové práce a úklidové služby v Prachaticích ale i v širokém okolí Prachatic vám kdykoli zajistí a poskytne naše franchisová síť profesionálů s názvem EXTRA UKLÍZENÍ. Na základě vaší objednávky vám 7 dní v týdnu zajistíme v Prachaticích úklid bytu, úklid domu, úklid chaty nebo chalupy ale i úklid kanceláří, úklid firem a společností nebo například úklid restaurace nebo úklid prodejny. Poskytneme vám precizní a důkladné mytí oken, mytí dveří, mytí okenních rámů ale i mytí balkónů nebo teras. Uklízíme veškeré bytové i nebytové prostory.

Co uklízíme

Všechny úklidové práce jsou poskytovány zkušenými a proškolenými pracovníky sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Zajišťujeme nejen ruční úklidy, mytí a čištění, ale poskytujeme i strojové mytí a čištění, a to jak podlahových ploch, tak i skleněných ploch. Svoji objednávku po úklidových službách si můžete zadat v online objednávkovém formuláři a pak už jen vyčkat, až vás naši odborní technici sami zkontaktují a domluví s vámi veškeré podrobnosti týkající se vámi požadovaného úklidu.

Vycházíme vám vstříc

Kromě jednorázových úklidů jako jsou například úklidy po malování, Vánoční úklidy nebo jarní úklidy poskytujeme i pravidelné úklidy přesně podle vašich požadavků a představ. Veškeré přípravky na úklidy jsou automaticky součástí dodávky našich úklidových služeb. Kromě úklidů a mytí oken samozřejmě poskytujeme i čištění a tepování koberců nebo čištění a tepování sedacích souprav. Budeme velmi potěšeni, pokud si zvolíte naši úklidovou společnost a stanete se našimi dalšími spokojenými klienty.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Prachatice

Před jakýmkoli druhem úklidu v Prachaticích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Prachaticích si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Prachatice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Prachaticích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Prachaticích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Prachatice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem v Prachaticích. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Prachaticích potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Prachaticích velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Prachaticích úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Prachaticích. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Už jsem v Prachaticích vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Prachaticích proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.