Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Prachatice

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Prachatice a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Prachaticích poskytne? Dokonalé úklidové práce a úklidové služby v Prachaticích ale i v širokém okolí Prachatic vám kdykoli zajistí a poskytne naše franchisová síť profesionálů s názvem EXTRA UKLÍZENÍ. Na základě vaší objednávky vám 7 dní v týdnu zajistíme v Prachaticích úklid bytu, úklid domu, úklid chaty nebo chalupy ale i úklid kanceláří, úklid firem a společností nebo například úklid restaurace nebo úklid prodejny. Poskytneme vám precizní a důkladné mytí oken, mytí dveří, mytí okenních rámů ale i mytí balkónů nebo teras. Uklízíme veškeré bytové i nebytové prostory.

Co uklízíme

Všechny úklidové práce jsou poskytovány zkušenými a proškolenými pracovníky sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Zajišťujeme nejen ruční úklidy, mytí a čištění, ale poskytujeme i strojové mytí a čištění, a to jak podlahových ploch, tak i skleněných ploch. Svoji objednávku po úklidových službách si můžete zadat v online objednávkovém formuláři a pak už jen vyčkat, až vás naši odborní technici sami zkontaktují a domluví s vámi veškeré podrobnosti týkající se vámi požadovaného úklidu.

Vycházíme vám vstříc

Kromě jednorázových úklidů jako jsou například úklidy po malování, Vánoční úklidy nebo jarní úklidy poskytujeme i pravidelné úklidy přesně podle vašich požadavků a představ. Veškeré přípravky na úklidy jsou automaticky součástí dodávky našich úklidových služeb. Kromě úklidů a mytí oken samozřejmě poskytujeme i čištění a tepování koberců nebo čištění a tepování sedacích souprav. Budeme velmi potěšeni, pokud si zvolíte naši úklidovou společnost a stanete se našimi dalšími spokojenými klienty.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Prachatice

Před jakýmkoli druhem úklidu v Prachaticích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Prachaticích si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Prachatice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem v Prachaticích. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Prachaticích potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Prachaticích velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Prachaticích úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Prachaticích. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Už jsem v Prachaticích vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Prachaticích proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.