Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Blansko

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Blansko a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Blansku poskytne? Naprosto perfektní a dokonalé úklidy domácností, ale i mytí oken v Blansku, či v celém okolí Blanska vám zajistí a poskytne naše profesionální úklidová společnost EXTRA UKLÍZENÍ. Přejete si zajistit úklid bytu – uklidíme vám byt. Přejete si zajistit úklid kanceláří – zajistíme vám úklid kanceláří. Dnes a denně, 365 dní v roce jsme schopni vám v Blansku zajistit a poskytnout úklid domu, úklid firmy, ale i úklid restaurace a baru nebo úklid hotelu či ubytovny.

Co uklízíme

Jsme naprosto spolehlivá a prověřená úklidová společnost, která vám zajistí perfektní úklidy obchodů a prodejen, ale i mytí oken, mytí dveří a okenních rámů, mytí žaluzií či mytí teras a balkónů. Uklidíme vaše bytové jednotky, ale postaráme se vám i o kompletní úklidy jakýchkoli nebytových prostor v Blansku. Poskytujeme úklidy, zajišťujeme mytí, čistíme a tepujeme. Vyčistíme vám koberce, ale poskytneme vám jakékoli ruční či strojové mytí podlah či oken. Uklízíme a myjeme jak vnitřní prostory, tak i venkovní prostory.

Vycházíme vám vstříc

Na základě velmi jednoduché a přehledné internetové objednávky úklidů si můžete kdykoli objednat jakoukoli naši úklidovou službu a pak už jen vyčkat na zavolání našeho odborného pracovníka, který s vámi probere veškeré podrobnosti týkající se vámi požadovaného úklidu či úklidů v Blansku. Všichni naši pracovníci jsou velmi zkušení a proškolení odborníci na poskytování úklidových služeb kompletně na celém území České republiky.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Blansko

Před jakýmkoli druhem úklidu v Blansku nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Blansku si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Blansko ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLenka Podrybská
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Žlutá 1, 621 00 Brno-Řečkovice
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Blansku vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Blansku. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Blansku potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Blansku velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Blansku úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Blansku. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Blansku proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.