Objednat

Úklid a úklidové služby Blansko

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Blansko a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Blansku poskytne? Naprosto perfektní a dokonalé úklidy domácností, ale i mytí oken v Blansku, či v celém okolí Blanska vám zajistí a poskytne naše profesionální úklidová společnost EXTRA UKLÍZENÍ. Přejete si zajistit úklid bytu – uklidíme vám byt. Přejete si zajistit úklid kanceláří – zajistíme vám úklid kanceláří. Dnes a denně, 365 dní v roce jsme schopni vám v Blansku zajistit a poskytnout úklid domu, úklid firmy, ale i úklid restaurace a baru nebo úklid hotelu či ubytovny.

Co uklízíme

Jsme naprosto spolehlivá a prověřená úklidová společnost, která vám zajistí perfektní úklidy obchodů a prodejen, ale i mytí oken, mytí dveří a okenních rámů, mytí žaluzií či mytí teras a balkónů. Uklidíme vaše bytové jednotky, ale postaráme se vám i o kompletní úklidy jakýchkoli nebytových prostor v Blansku. Poskytujeme úklidy, zajišťujeme mytí, čistíme a tepujeme. Vyčistíme vám koberce, ale poskytneme vám jakékoli ruční či strojové mytí podlah či oken. Uklízíme a myjeme jak vnitřní prostory, tak i venkovní prostory.

Vycházíme vám vstříc

Na základě velmi jednoduché a přehledné internetové objednávky úklidů si můžete kdykoli objednat jakoukoli naši úklidovou službu a pak už jen vyčkat na zavolání našeho odborného pracovníka, který s vámi probere veškeré podrobnosti týkající se vámi požadovaného úklidu či úklidů v Blansku. Všichni naši pracovníci jsou velmi zkušení a proškolení odborníci na poskytování úklidových služeb kompletně na celém území České republiky.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Blansko

Před jakýmkoli druhem úklidu v Blansku nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Blansku si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Blansko ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Blansku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Blansku řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Blansko vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Blansku vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Blansku. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Blansku potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Blansku velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Blansku úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Blansku. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Blansku proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.