Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 0, tento měsíc 172, tento rok 2 090
Objednat

Úklid a úklidové služby Blansko

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Blansko a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Blansku poskytne? Naprosto perfektní a dokonalé úklidy domácností, ale i mytí oken v Blansku, či v celém okolí Blanska vám zajistí a poskytne naše profesionální úklidová společnost EXTRA UKLÍZENÍ. Přejete si zajistit úklid bytu – uklidíme vám byt. Přejete si zajistit úklid kanceláří – zajistíme vám úklid kanceláří. Dnes a denně, 365 dní v roce jsme schopni vám v Blansku zajistit a poskytnout úklid domu, úklid firmy, ale i úklid restaurace a baru nebo úklid hotelu či ubytovny.

Co uklízíme

Jsme naprosto spolehlivá a prověřená úklidová společnost, která vám zajistí perfektní úklidy obchodů a prodejen, ale i mytí oken, mytí dveří a okenních rámů, mytí žaluzií či mytí teras a balkónů. Uklidíme vaše bytové jednotky, ale postaráme se vám i o kompletní úklidy jakýchkoli nebytových prostor v Blansku. Poskytujeme úklidy, zajišťujeme mytí, čistíme a tepujeme. Vyčistíme vám koberce, ale poskytneme vám jakékoli ruční či strojové mytí podlah či oken. Uklízíme a myjeme jak vnitřní prostory, tak i venkovní prostory.

Vycházíme vám vstříc

Na základě velmi jednoduché a přehledné internetové objednávky úklidů si můžete kdykoli objednat jakoukoli naši úklidovou službu a pak už jen vyčkat na zavolání našeho odborného pracovníka, který s vámi probere veškeré podrobnosti týkající se vámi požadovaného úklidu či úklidů v Blansku. Všichni naši pracovníci jsou velmi zkušení a proškolení odborníci na poskytování úklidových služeb kompletně na celém území České republiky.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Blansko

Před jakýmkoli druhem úklidu v Blansku nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Blansku si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Blansko ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLenka Podrybská
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Žlutá 1, 621 00 Brno-Řečkovice
počet franchisových licencí: 1