Objednat

Úklid a úklidové služby Praha 10

úklid

Požadujete opravdu kvalitní úklid v městské části Praha 10 a sháníte odbornou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Praze 10 zajistí? Úklidy v Praze 10, ale i v celém okolí Prahy 10 vám zajistí profesionální úklidová společnost EXTRA UKLÍZENÍ. Poskytneme vám naprosto bezchybné a spolehlivé úklidy domácností, úklidy bytů, úklidy kanceláří, úklidy firemních prostor, ale i úklidy restaurací a jídelen nebo třeba úklidy prodejen a obchodů. Veškeré své úklidové práce poskytujeme 365 dní v roce, a to nejen v Praze 10, ale kompletně na celém území Evropské unie. Úklidové služby poskytujeme nejen jednorázově, jako takzvané generální úklidy, ale na základě přání klienta zajišťujeme i pravidelné úklidy veškerých bytových i nebytových prostor.

Co uklízíme

Kdykoli si z pohodlí svého domova zadejte poptávku po libovolných úklidových službách v našem objednávkovém formuláři a vyčkejte jen na zavolání našeho odborného technika. Velmi ochotně vám v Praze 10 zajistíme mytí oken, mytí okenních rámů a dveří, mytí žaluzií nebo například mytí balkónů a teras. Uklidíme venkovní prostory i zahrady, uklidíme přístupové cesty i osvětlení. Uklidíme hotelové pokoje. Postaráme se vám o důkladné úklidy po malování nebo o důkladné úklidy po stavebních úpravách. Poskytneme vám Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy, ale i úklidy chat a chalup.

Vycházíme vám vstříc

Potřebujete zajistit strojové čištění velkých ploch ve skladech, prodejnách či halách? Není problém. Zajistíme vám nejen strojové čištění parkovišť a parkhausů, ale zajistíme vám i strojové mytí velkých skleněných ploch a oken. Franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ je pro vás připravena každý den, aby vám zajistila a poskytla své dokonalé úklidové práce. Budeme velmi potěšeni, pokud si i vy vyberete naši úklidovou společnost a stanete se naším dalším spokojeným klientem.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Praha 10

Před jakýmkoli druhem úklidu na Praze 10 nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze 10 si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Praha 10 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste na Praze 10 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte na Praze 10 řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Praha 10 vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem na Praze 10 potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla na Praze 10 velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila na Praze 10 úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti na Praze 10. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Naprostá spokojenost s úklidem na Praze 10. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Skutečně paráda. Celý úklid u nás na Praze 10 proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem na Praze 10 vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.