Úklid Praha

Chcete uklidit a hledáte kvalitní služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o úklid? Vyplňte tento formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

ÚKLIDY A MYTÍ OKEN PRAHA

Úklidy a mytí oken Praha - Úklidy a mytí oken Praha – Důkladný a precizní úklid a mytí oken v Praze vám kdykoli zajistí a poskytne naše spolehlivá a prověřená franchisová síť EXTRA SLUŽBY . Zajistíme vám nejen jednorázový generální úklid, ale zajistíme vám i jakýkoli pravidelný úklid. 365 dní vám v Praze zajistíme a poskytneme mytí oken, mytí výloh a výkladních skříní nebo mytí žaluzií a rámů. Na základě vaší online objednávky, kterou si můžete kdykoli vyplnit z pohodlí svého domova vám zajistíme perfektní úklid bytu, úklid domácnosti, úklid firmy nebo například úklid kanceláří a kancelářských prostor.

Dnes a denně v Praze uklízíme prodejny a obchody, uklízíme ordinace, uklízíme hotely i pensiony. Zajišťujeme úklidy školek i škol. Uklízíme kadeřnické salóny i fitness centra. Veškeré úklidové služby poskytujeme po celé Praze bez ohledu na víkendy a svátky. Detailně uklízíme a myjeme balkóny i terasy, čistíme osvětlení, poskytujeme kompletní venkovní úklidy včetně odvozu a likvidace nepořádku prostřednictvím naší sítě profesionálního vyklízení v Praze.

Zajišťujeme i sezónní úklidy jako jsou úklidy Vánoční, úklidy jarní či úklidy Velikonoční. Uklidíme vaše chaty i chalupy, a to vždy včetně důkladného mytí oken a okenních rámů. Veškeré vaše objednávky a poptávky po úklidových službách řešíme okamžitě. Ceník úklidových služeb je velmi přehledný a vždy online zobrazen na našich webových stránkách EXTRA UKLÍZENÍ.

Všichni členové naší sítě EXTRA UKLÍZENÍ vám zajistí ten nejkvalitnější úklidový servis. Ať už požadujete uklidit domácnost nebo zajistit úklidy nebytových prostor, vždy se o vás kvalitně a spolehlivě postaráme. Veškeré naše úklidové práce jsou poskytovány se zárukou kvality a čistoty. Naší prioritou je vždy spokojený zákazník. Proto budeme velmi potěšeni, pokud se i vy stanete našimi dalšími spokojenými klienty, kteří využili naše úklidové služby poskytované kompletně na celém území České republiky. Volejte kdykoli naši bezplatnou centrální linku sítě EXTRA SLUŽBY - 800 66 88 88800 66 88 88.

úklidy restaurací, úklidy barů i jídelen
úklidy hotelů, úklidy pensionů i apartmánů
úklidové práce NONSTOP po celé ČR
čištění a tepování koberců i sedacích souprav
• profesionální úklidové vybavení a prostředky
• dodání veškerých přípravků na úklidy
• pouze proškolení a zkušení pracovníci
• pojištění ve výši 1 000 000 Kč
• uklízení se zárukou kvality a čistoty
• profesionální stěhovací služby a vyklízecí práce
• profesionální práce hodinových manželů

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Kontakt