Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 0, tento měsíc 172, tento rok 2 090
Objednat

Úklid a úklidové služby Praha

úklid a úklidové služby

Potřebujete provést skutečně kvalitní úklid v hlavním městě Praha a sháníte specializovanou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Praze poskytne? Úklidy a mytí oken Praha – Důkladný a precizní úklid a mytí oken v Praze vám kdykoli zajistí a poskytne naše spolehlivá a prověřená franchisová síť EXTRA SLUŽBY . Zajistíme vám nejen jednorázový generální úklid, ale zajistíme vám i jakýkoli pravidelný úklid. 365 dní vám v Praze zajistíme a poskytneme mytí oken, mytí výloh a výkladních skříní nebo mytí žaluzií a rámů. Na základě vaší online objednávky, kterou si můžete kdykoli vyplnit z pohodlí svého domova vám zajistíme perfektní úklid bytu, úklid domácnosti, úklid firmy nebo například úklid kanceláří a kancelářských prostor.

Co uklízíme

Dnes a denně v Praze uklízíme prodejny a obchody, uklízíme ordinace, uklízíme hotely i pensiony. Zajišťujeme úklidy školek i škol. Uklízíme kadeřnické salóny i fitness centra. Veškeré úklidové služby poskytujeme po celé Praze bez ohledu na víkendy a svátky. Detailně uklízíme a myjeme balkóny i terasy, čistíme osvětlení, poskytujeme kompletní venkovní úklidy včetně odvozu a likvidace nepořádku prostřednictvím naší sítě profesionálního vyklízení v Praze.

Sezónní uklidy

Zajišťujeme i sezónní úklidy jako jsou úklidy Vánoční, úklidy jarní či úklidy Velikonoční. Uklidíme vaše chaty i chalupy, a to vždy včetně důkladného mytí oken a okenních rámů. Veškeré vaše objednávky a poptávky po úklidových službách řešíme okamžitě. Ceník úklidových služeb je velmi přehledný a vždy online zobrazen na našich webových stránkách EXTRA UKLÍZENÍ.

Vycházíme vám vstříc

Všichni členové naší sítě EXTRA UKLÍZENÍ vám zajistí ten nejkvalitnější úklidový servis. Ať už požadujete uklidit domácnost nebo zajistit úklidy nebytových prostor, vždy se o vás kvalitně a spolehlivě postaráme. Veškeré naše úklidové práce jsou poskytovány se zárukou kvality a čistoty. Naší prioritou je vždy spokojený zákazník. Proto budeme velmi potěšeni, pokud se i vy stanete našimi dalšími spokojenými klienty, kteří využili naše úklidové služby poskytované kompletně na celém území České republiky. Volejte kdykoli naši bezplatnou centrální linku sítě EXTRA SLUŽBY - 800 66 88 88.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Praha

Před jakýmkoli druhem úklidu v Praze nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Praze si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Praha ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantMartina Čermáková
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Bořivojova 27, 130 00 Praha 3
počet franchisových licencí: 2
FranchisantRomana Kubická
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Zárybská 670/10, 190 00 Praha 9
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem v Praze. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Praze potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Praze velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Praze úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Praze. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Už jsem v Praze vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Praze proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.