Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Ústí nad Orlicí

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Ústí nad Orlicí a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Ústí nad Orlicí poskytne? Velmi precizní, spolehlivé a důkladné úklidy a mytí oken v Ústí nad Orlicí vám zajistí a poskytne naše úklidová firma franchisové sítě s názvem EXTRA UKLÍZENÍ. Zajistíme vám nejen úklidy domácností a bytů v Ústí nad Orlicí, ale zajistíme a poskytneme vám i libovolné úklidy nebytových prostor jako jsou například úklidy firem, úklidy kanceláří, úklidy obchodů a prodejen nebo úklidy ordinací a čekáren. Uklidíme vám hotely i pensiony, ale uklidíme i restaurace či bary.

Co uklízíme

Poskytujeme nejen prvotřídní úklidové služby, ale zajistíme vám i mytí oken, mytí výloh a výkladních skříní, mytí balkónů a teras nebo mytí okenních rámů a dveří. Poskytujeme generální Vánoční úklidy, ale i úklidy Velikonoční. Uklízíme chaty i chalupy, ale vyklidíme vám i jakékoli venkovní prostory včetně odvozu a likvidace veškerého nepořádku. Naše úklidové služby jsou vždy poskytovány velmi ochotným a vstřícným personálem oblečeným v oranžových stejnokrojích.

Vycházíme vám vstříc

Kdykoli si můžete objednat naše profesionální úklidové služby z pohodlí svého domova prostřednictvím našeho velmi jednoduchého a přehledného objednávkového formuláře nebo prostřednictvím naší centrální bezplatné linky 800 66 88 88. O jakékoli úklidové práce se vám postaráme 365 dní v roce, a to nejen v Ústí nad Orlicí, ale kompletně na celém území České republiky. Využijte naši společnost EXTRA SLUŽBY a objednejte si libovolný úklid či jinou stěhovací či vyklízecíochodů službu, kterou ve vašem okolí poskytujeme.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Ústí nad Orlicí

Před jakýmkoli druhem úklidu v Ústí nad Orlicí nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Ústí nad Orlicí si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Ústí nad Orlicí ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Minulý týden jsem v Ústí nad Orlicí potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Ústí nad Orlicí velmi spokojená. Určitě doporučuji.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Už 2x jsem využila v Ústí nad Orlicí úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Ústí nad Orlicí. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Ústí nad Orlicí proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem v Ústí nad Orlicí vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Ústí nad Orlicí. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.