Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Třebíč

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Třebíč a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Třebíči poskytne? Luxusní mytí oken v Třebíči, ale i naprosto dokonalé úklidové služby v Třebíči vám kdykoli na základě vaší internetové online objednávky úklidů zajistí a poskytne naše profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Vždy se vám velmi odborně postaráme o úklid domácnosti, úklid bytu ale i o úklid domu, úklid kanceláří či o úklid firemních prostor. Poskytujeme velmi důkladné a precizní jednorázové generální úklidy, ale poskytujeme i spolehlivé pravidelné úklidy veškerých bytových i nebytových prostor.

Co uklízíme

Zajišťujeme úklidy restaurací i jídelen, úklidy hotelů i pensionů ale i úklidy obchodů a krámů. Uklízíme domácnosti po malování, ale uklízíme domácnosti i po jakýchkoli stavebních úpravách a rekonstrukcích. Uklízíme školy i školky, ale uklízíme i sklady a libovolně velké haly. V Třebíči poskytujeme našim klientům i Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy, ale i jakékoli jarní úklidy jako jsou například úklidy chat a chalup, úklidy balkónů a teras nebo úklidy venkovních prostorů. Uklízíme po společenských a sportovních akcích, ale poskytujeme i vyklízecí služby.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše úklidové práce si můžete kdykoli objednat prostřednictvím našeho objednávkového formuláře úklidů a pak už jen vyčkat na zavolání našeho odborného technika. Myjeme a čistíme jakékoli druhy osvětlení, myjeme a tepujeme koberce, ale myjeme a tepujeme i sedací soupravy a matrace. Jsme naprosto perfektní úklidová společnost, která poskytuje svoje úklidové služby nejen v Třebíči, ale poskytuje tyto úklidové práce kompletně na celém území České republiky. Objednejte si naši společnost EXTRA UKLÍZENÍ a přesvědčte se sami o našich kvalitách.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Třebíč

Před jakýmkoli druhem úklidu v Třebíči nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Třebíči si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Třebíč ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJana Nováková
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Kyjevská 575/10, 674 01 Třebíč
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Třebíči vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Třebíči. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Třebíči potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Třebíči velmi spokojená. Určitě doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Třebíči proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už 2x jsem využila v Třebíči úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Třebíči. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.