Objednat

Úklid a úklidové služby Třebíč

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Třebíč a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Třebíči poskytne? Luxusní mytí oken v Třebíči, ale i naprosto dokonalé úklidové služby v Třebíči vám kdykoli na základě vaší internetové online objednávky úklidů zajistí a poskytne naše profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Vždy se vám velmi odborně postaráme o úklid domácnosti, úklid bytu ale i o úklid domu, úklid kanceláří či o úklid firemních prostor. Poskytujeme velmi důkladné a precizní jednorázové generální úklidy, ale poskytujeme i spolehlivé pravidelné úklidy veškerých bytových i nebytových prostor.

Co uklízíme

Zajišťujeme úklidy restaurací i jídelen, úklidy hotelů i pensionů ale i úklidy obchodů a krámů. Uklízíme domácnosti po malování, ale uklízíme domácnosti i po jakýchkoli stavebních úpravách a rekonstrukcích. Uklízíme školy i školky, ale uklízíme i sklady a libovolně velké haly. V Třebíči poskytujeme našim klientům i Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy, ale i jakékoli jarní úklidy jako jsou například úklidy chat a chalup, úklidy balkónů a teras nebo úklidy venkovních prostorů. Uklízíme po společenských a sportovních akcích, ale poskytujeme i vyklízecí služby.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše úklidové práce si můžete kdykoli objednat prostřednictvím našeho objednávkového formuláře úklidů a pak už jen vyčkat na zavolání našeho odborného technika. Myjeme a čistíme jakékoli druhy osvětlení, myjeme a tepujeme koberce, ale myjeme a tepujeme i sedací soupravy a matrace. Jsme naprosto perfektní úklidová společnost, která poskytuje svoje úklidové služby nejen v Třebíči, ale poskytuje tyto úklidové práce kompletně na celém území České republiky. Objednejte si naši společnost EXTRA UKLÍZENÍ a přesvědčte se sami o našich kvalitách.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Třebíč

Před jakýmkoli druhem úklidu v Třebíči nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Třebíči si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Třebíč ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Třebíči zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Třebíči řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Třebíč vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Třebíči vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Třebíči. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Třebíči potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Třebíči velmi spokojená. Určitě doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Třebíči proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už 2x jsem využila v Třebíči úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Třebíči. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.