Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 0, tento měsíc 172, tento rok 2 090
Objednat

Úklid a úklidové služby Tábor

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Tábor a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Táboře poskytne? Odborné úklidy a mytí oken v Táboře ale i v okolí Tábora vám pod záštitou prověřené značky franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ zajistí a poskytnou velmi zkušení a proškolení pracovníci této úklidové společnosti. 365 dní v roce jsme schopni vám zajistit perfektní úklidové služby jako je například úklid domácnosti, úklid bytu, úklid domu nebo úklid kanceláře. Poskytujeme nejen důkladné jednorázové úklidy po stěhování, úklidy po malování nebo úklidy Vánoční, ale poskytujeme i spolehlivé pravidelné úklidy.

Co uklízíme

Uklízíme ordinace i čekárny, uklízíme školky i školy, uklízíme prodejny i obchody, ale z jara vám dokonale uklidíme chaty i chalupy, abyste měli své rekreační objekty čisté a voňavé. Důkladně myjeme okna i dveře, myjeme balkóny i terasy, umyjeme vám osvětlení. Uklidíme nejen bytové a nebytové prostory, ale zajistíme vám i venkovní úklidy a případné vyklizení veškerého nepořádku.

Vycházíme vám vstříc

Své poptávky po úklidových službách můžete kdykoli zadávat prostřednictvím našeho přehledného online objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální bezplatné linky společnosti EXTRA SLUŽBY – 800 66 88 88. Stačí si pohodlně zadat svoji objednávku a pak už jen vyčkat na zavolání našeho odborného technika, který s vámi domluví veškeré podrobnosti týkající se úklidů. Budeme velmi potěšeni, pokud si na úklid vyberete naši společnost a sami se přesvědčíte o našich kvalitách a o naší spolehlivosti. Veškeré naše úklidové práce poskytujeme nejen v Táboře, ale kompletně na celém území České republiky.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Tábor

Před jakýmkoli druhem úklidu v Táboře nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Táboře si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Tábor ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Táboře vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Táboře. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Táboře proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Minulý týden jsem v Táboře potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Táboře velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Táboře úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Táboře. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.