Objednat

Úklid a úklidové služby Vsetín

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Vsetín a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby ve Vsetíně poskytne? Precizní mytí oken ve Vsetíně, ale i důkladné jednorázové úklidy ve Vsetíně a celém jeho okolí vám kdykoli zajistí a poskytne naše prověřená a profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Pod záštitou celostátní ochranné značky EXTRA SLUŽBY vám poskytneme úklid kanceláří, úklid firemních prostor, ale i úklid domácností, úklid bytů nebo generální úklidy jakýchkoli objektů po stavebních úpravách nebo po malování. Veškeré naše úklidové služby poskytujeme 365 dní v roce bez ohledu na víkendy a svátky.

Co uklízíme

Uklízíme restaurace i kuchyně, uklízíme prodejny i obchody, uklízíme lékařské domy i čekárny, ale uklízíme i hotely a pensiony. Jakoukoli z našich úklidových služeb vám zajistíme nejen jako jednorázovou generální zakázku, ale můžeme vám poskytnout veškeré tyto úklidové práce i jako úklidy pravidelné. Myjeme okna, myjeme balkóny i terasy, myjeme výkladní skříně i výlohy, ale poskytujeme i jakékoli venkovní úklidy či úklidy hal a skladů. Čistíme a tepujeme koberce i matrace.

Vycházíme vám vstříc

Kdykoli si můžete objednat jakoukoli naši úklidovou činnost prostřednictvím velmi jednoduchého a přehledného online objednávkového formuláře úklidů a pak už jen vyčkat, až se s vámi spojí náš odborný technik a probere s vámi veškeré podrobnosti a průběh týkající se vámi požadovaného úklidu. Zajistíme vám precizní Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy, ale i úklidy jarní, jako jsou hlavně úklidy rekreačních objektů před zahájením jejich používání. Budeme velmi potěšeni, pokud si na jakoukoli úklidovou službu ve Vsetíně zvolíte právě naši společnost EXTRA UKLÍZENÍ.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Vsetín

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Vsetíně nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Vsetíně si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Vsetín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Vsetíně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Vsetíně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Vsetín vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem ve Vsetíně vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem ve Vsetíně. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem ve Vsetíně potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla ve Vsetíně velmi spokojená. Určitě doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás ve Vsetíně proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už 2x jsem využila ve Vsetíně úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti ve Vsetíně. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.