Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 24, tento měsíc 64, tento rok 2 624
Objednat

Úklid a úklidové služby Vsetín

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Vsetín a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby ve Vsetíně poskytne? Precizní mytí oken ve Vsetíně, ale i důkladné jednorázové úklidy ve Vsetíně a celém jeho okolí vám kdykoli zajistí a poskytne naše prověřená a profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Pod záštitou celostátní ochranné značky EXTRA SLUŽBY vám poskytneme úklid kanceláří, úklid firemních prostor, ale i úklid domácností, úklid bytů nebo generální úklidy jakýchkoli objektů po stavebních úpravách nebo po malování. Veškeré naše úklidové služby poskytujeme 365 dní v roce bez ohledu na víkendy a svátky.

Co uklízíme

Uklízíme restaurace i kuchyně, uklízíme prodejny i obchody, uklízíme lékařské domy i čekárny, ale uklízíme i hotely a pensiony. Jakoukoli z našich úklidových služeb vám zajistíme nejen jako jednorázovou generální zakázku, ale můžeme vám poskytnout veškeré tyto úklidové práce i jako úklidy pravidelné. Myjeme okna, myjeme balkóny i terasy, myjeme výkladní skříně i výlohy, ale poskytujeme i jakékoli venkovní úklidy či úklidy hal a skladů. Čistíme a tepujeme koberce i matrace.

Vycházíme vám vstříc

Kdykoli si můžete objednat jakoukoli naši úklidovou činnost prostřednictvím velmi jednoduchého a přehledného online objednávkového formuláře úklidů a pak už jen vyčkat, až se s vámi spojí náš odborný technik a probere s vámi veškeré podrobnosti a průběh týkající se vámi požadovaného úklidu. Zajistíme vám precizní Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy, ale i úklidy jarní, jako jsou hlavně úklidy rekreačních objektů před zahájením jejich používání. Budeme velmi potěšeni, pokud si na jakoukoli úklidovou službu ve Vsetíně zvolíte právě naši společnost EXTRA UKLÍZENÍ.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Vsetín

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Vsetíně nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Vsetíně si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Vsetín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com