Objednat

Úklid a úklidové služby Uherské Hradiště

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Uherské Hradiště a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Uherském Hradišti poskytne? Precizní úklidy domácností v Uherském Hradišti, ale i velmi důkladné mytí oken a okenních rámů v Uherském Hradišti i v celém jeho okolí vám 365 dní v roce zajistí a poskytne spolehlivá a prověřená franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Zajišťujeme veškeré pravidelné úklidy bytových i nebytových prostor, ale poskytujeme i velmi precizní jednorázové generální úklidy bytových i nebytových prostor. Uklízíme byty, uklízíme domy, uklízíme firmy, uklízíme i kanceláře.

Co uklízíme

Kdykoli vám na základě vaší internetové online objednávky úklidů poskytneme velmi důkladné a profesionální úklidy po stavebních úpravách a rekonstrukcích, ale i úklidy po malování a po malířích. Běžně našim klientům v Uherském Hradišti zajišťujeme mytí výloh a výkladních skříní, mytí balkónů a teras, ale i úklidy pensionů a hotelů, úklidy veškerých restauračních zařízení či úklidy prodejen, krámů a obchodů. Uklízíme školky i školy, uklízíme kina i divadla.

Vycházíme vám vstříc

Poskytujeme spolehlivé úklidy jakýchkoli venkovních prostor včetně zajištění profesionálních vyklízecích prací. Zajišťujeme Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy ale i jakékoli úklidy jarní. Uklízíme chaty i chalupy. Veškeré naše úklidové práce poskytují velmi zkušení a proškolení pracovníci sítě EXTRA UKLÍZENÍ, přičemž veškeré naše služby zajišťujeme nejen v Uherském Hradišti, ale poskytujeme je kompletně na celém území České republiky pod záštitou ochranné značky EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Uherské Hradiště

Před jakýmkoli druhem úklidu v Uherském Hradišti nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Uherském Hradišti si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Uherské Hradiště ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Uherském Hradišti zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Uherském Hradišti řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Uherské Hradiště vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Minulý týden jsem v Uherském Hradišti potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Uherském Hradišti velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Uherském Hradišti úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Uherském Hradišti. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Uherském Hradišti proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem v Uherském Hradišti vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Uherském Hradišti. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.