Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 0, tento měsíc 172, tento rok 2 090
Objednat

Úklid a úklidové služby Uherské Hradiště

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Uherské Hradiště a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Uherském Hradišti poskytne? Precizní úklidy domácností v Uherském Hradišti, ale i velmi důkladné mytí oken a okenních rámů v Uherském Hradišti i v celém jeho okolí vám 365 dní v roce zajistí a poskytne spolehlivá a prověřená franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Zajišťujeme veškeré pravidelné úklidy bytových i nebytových prostor, ale poskytujeme i velmi precizní jednorázové generální úklidy bytových i nebytových prostor. Uklízíme byty, uklízíme domy, uklízíme firmy, uklízíme i kanceláře.

Co uklízíme

Kdykoli vám na základě vaší internetové online objednávky úklidů poskytneme velmi důkladné a profesionální úklidy po stavebních úpravách a rekonstrukcích, ale i úklidy po malování a po malířích. Běžně našim klientům v Uherském Hradišti zajišťujeme mytí výloh a výkladních skříní, mytí balkónů a teras, ale i úklidy pensionů a hotelů, úklidy veškerých restauračních zařízení či úklidy prodejen, krámů a obchodů. Uklízíme školky i školy, uklízíme kina i divadla.

Vycházíme vám vstříc

Poskytujeme spolehlivé úklidy jakýchkoli venkovních prostor včetně zajištění profesionálních vyklízecích prací. Zajišťujeme Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy ale i jakékoli úklidy jarní. Uklízíme chaty i chalupy. Veškeré naše úklidové práce poskytují velmi zkušení a proškolení pracovníci sítě EXTRA UKLÍZENÍ, přičemž veškeré naše služby zajišťujeme nejen v Uherském Hradišti, ale poskytujeme je kompletně na celém území České republiky pod záštitou ochranné značky EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Uherské Hradiště

Před jakýmkoli druhem úklidu v Uherském Hradišti nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Uherském Hradišti si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Uherské Hradiště ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com