Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Uherské Hradiště

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Uherské Hradiště a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Uherském Hradišti poskytne? Precizní úklidy domácností v Uherském Hradišti, ale i velmi důkladné mytí oken a okenních rámů v Uherském Hradišti i v celém jeho okolí vám 365 dní v roce zajistí a poskytne spolehlivá a prověřená franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Zajišťujeme veškeré pravidelné úklidy bytových i nebytových prostor, ale poskytujeme i velmi precizní jednorázové generální úklidy bytových i nebytových prostor. Uklízíme byty, uklízíme domy, uklízíme firmy, uklízíme i kanceláře.

Co uklízíme

Kdykoli vám na základě vaší internetové online objednávky úklidů poskytneme velmi důkladné a profesionální úklidy po stavebních úpravách a rekonstrukcích, ale i úklidy po malování a po malířích. Běžně našim klientům v Uherském Hradišti zajišťujeme mytí výloh a výkladních skříní, mytí balkónů a teras, ale i úklidy pensionů a hotelů, úklidy veškerých restauračních zařízení či úklidy prodejen, krámů a obchodů. Uklízíme školky i školy, uklízíme kina i divadla.

Vycházíme vám vstříc

Poskytujeme spolehlivé úklidy jakýchkoli venkovních prostor včetně zajištění profesionálních vyklízecích prací. Zajišťujeme Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy ale i jakékoli úklidy jarní. Uklízíme chaty i chalupy. Veškeré naše úklidové práce poskytují velmi zkušení a proškolení pracovníci sítě EXTRA UKLÍZENÍ, přičemž veškeré naše služby zajišťujeme nejen v Uherském Hradišti, ale poskytujeme je kompletně na celém území České republiky pod záštitou ochranné značky EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Uherské Hradiště

Před jakýmkoli druhem úklidu v Uherském Hradišti nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Uherském Hradišti si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Uherské Hradiště ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Minulý týden jsem v Uherském Hradišti potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Uherském Hradišti velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Uherském Hradišti úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Uherském Hradišti. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Uherském Hradišti proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem v Uherském Hradišti vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Uherském Hradišti. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.