Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 0, tento měsíc 172, tento rok 2 090
Objednat

Úklid a úklidové služby Hodonín

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Hodonín a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Hodoníně poskytne? Úklidy bytů v Hodoníně i v celém okolí Hodonína vám kdykoli zajistí a poskytne naše spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Samozřejmě vám poskytneme nejen úklidy bytů, ale zajistíme vám i úklidy domů, úklidy domácností, úklidy kanceláří či úklidy firem. Uklízíme nejen bytové prostory, ale uklízíme i nebytové prostory neomezených velikostí a rozloh. V Hodoníně myjeme okna, myjeme okenní rámy i dveře, ale myjeme i terasy a balkóny.

Co uklízíme

Poskytneme vám naprosto špičkový úklid ordinace i čekárny, úklid prodejny i obchodu, úklid restaurace či prodejny, ale i úklid ubytovny či hotelu. Uklízíme školky i školy, ale poskytujeme i důkladné úklidy po malířích nebo úklidy po rekonstrukcích vašich domácností a příbytků. Poskytujeme Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy, ale i úklidy jarní, kdy poskytujeme například úklidy chat a chalup včetně likvidací a vyklízecích prací veškerého nepořádku na těchto rekreačních objektech.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré své požadavky po úklidových službách můžete objednávat pomocí velmi jednoduchého a přehledného objednávkového formuláře z pohodlí svého domova. Pak už jen můžete vyčkat na zavolání našeho odborného technika, který s vámi probere veškeré podrobnosti a průběh týkající se vámi požadovaného generálního úklidu, jednorázového úklidu nebo úklidu pravidelného, který vám v Hodoníně zajistíme kdykoli, 365 dní v roce bez ohledu na svátky či víkendy. Veškeré služby sítě EXTRA SLUŽBY zajišťujeme nejen v Hodoníně, ale kompletně na celém území České republiky.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Hodonín

Před jakýmkoli druhem úklidu v Hodoníně nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Hodoníně si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Hodonín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLenka Podrybská
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Žlutá 1, 621 00 Brno-Řečkovice
počet franchisových licencí: 1