Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Hodonín

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Hodonín a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Hodoníně poskytne? Úklidy bytů v Hodoníně i v celém okolí Hodonína vám kdykoli zajistí a poskytne naše spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Samozřejmě vám poskytneme nejen úklidy bytů, ale zajistíme vám i úklidy domů, úklidy domácností, úklidy kanceláří či úklidy firem. Uklízíme nejen bytové prostory, ale uklízíme i nebytové prostory neomezených velikostí a rozloh. V Hodoníně myjeme okna, myjeme okenní rámy i dveře, ale myjeme i terasy a balkóny.

Co uklízíme

Poskytneme vám naprosto špičkový úklid ordinace i čekárny, úklid prodejny i obchodu, úklid restaurace či prodejny, ale i úklid ubytovny či hotelu. Uklízíme školky i školy, ale poskytujeme i důkladné úklidy po malířích nebo úklidy po rekonstrukcích vašich domácností a příbytků. Poskytujeme Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy, ale i úklidy jarní, kdy poskytujeme například úklidy chat a chalup včetně likvidací a vyklízecích prací veškerého nepořádku na těchto rekreačních objektech.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré své požadavky po úklidových službách můžete objednávat pomocí velmi jednoduchého a přehledného objednávkového formuláře z pohodlí svého domova. Pak už jen můžete vyčkat na zavolání našeho odborného technika, který s vámi probere veškeré podrobnosti a průběh týkající se vámi požadovaného generálního úklidu, jednorázového úklidu nebo úklidu pravidelného, který vám v Hodoníně zajistíme kdykoli, 365 dní v roce bez ohledu na svátky či víkendy. Veškeré služby sítě EXTRA SLUŽBY zajišťujeme nejen v Hodoníně, ale kompletně na celém území České republiky.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Hodonín

Před jakýmkoli druhem úklidu v Hodoníně nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Hodoníně si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Hodonín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLenka Podrybská
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Žlutá 1, 621 00 Brno-Řečkovice
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Hodoníně vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Hodoníně. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Hodoníně potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Hodoníně velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Hodoníně úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Hodoníně. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Hodoníně proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.