Objednat

Úklid a úklidové služby Hodonín

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Hodonín a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Hodoníně poskytne? Úklidy bytů v Hodoníně i v celém okolí Hodonína vám kdykoli zajistí a poskytne naše spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Samozřejmě vám poskytneme nejen úklidy bytů, ale zajistíme vám i úklidy domů, úklidy domácností, úklidy kanceláří či úklidy firem. Uklízíme nejen bytové prostory, ale uklízíme i nebytové prostory neomezených velikostí a rozloh. V Hodoníně myjeme okna, myjeme okenní rámy i dveře, ale myjeme i terasy a balkóny.

Co uklízíme

Poskytneme vám naprosto špičkový úklid ordinace i čekárny, úklid prodejny i obchodu, úklid restaurace či prodejny, ale i úklid ubytovny či hotelu. Uklízíme školky i školy, ale poskytujeme i důkladné úklidy po malířích nebo úklidy po rekonstrukcích vašich domácností a příbytků. Poskytujeme Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy, ale i úklidy jarní, kdy poskytujeme například úklidy chat a chalup včetně likvidací a vyklízecích prací veškerého nepořádku na těchto rekreačních objektech.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré své požadavky po úklidových službách můžete objednávat pomocí velmi jednoduchého a přehledného objednávkového formuláře z pohodlí svého domova. Pak už jen můžete vyčkat na zavolání našeho odborného technika, který s vámi probere veškeré podrobnosti a průběh týkající se vámi požadovaného generálního úklidu, jednorázového úklidu nebo úklidu pravidelného, který vám v Hodoníně zajistíme kdykoli, 365 dní v roce bez ohledu na svátky či víkendy. Veškeré služby sítě EXTRA SLUŽBY zajišťujeme nejen v Hodoníně, ale kompletně na celém území České republiky.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Hodonín

Před jakýmkoli druhem úklidu v Hodoníně nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Hodoníně si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Hodonín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Hodoníně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Hodoníně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Hodonín vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Hodoníně vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Hodoníně. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Hodoníně potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Hodoníně velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Hodoníně úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Hodoníně. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Hodoníně proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.