Objednat

Úklid a úklidové služby Jičín

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Jičín a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Jičíně poskytne? O jednorázový úklid, ale i o pravidelný úklid v Jičíně se vám kdykoli postará naše zavedená a spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ která v Jičíně a jeho širokém okolí zajišťuje úklidy bytů, úklidy domácností, úklidy domů a baráků ale i úklidy kanceláří, úklidy firemních provozoven nebo například úklidy obchodů nebo úklidy restaurací. Zajišťujeme nejen běžné úklidy bytových i nebytových prostor, ale poskytujeme i nestandardní úklidy včetně precizního mytí oken či mytí okenních rámů a dveří.

Co uklízíme

365 dní v roce vám na základě vaší internetové objednávky zajistíme generální úklid po rekonstrukci, dokonalý a precizní úklid po malířích či jiných řemeslnících. Zajistíme vám i důkladné sezónní úklidy jako jsou úklidy Vánoční, úklidy Velikonoční nebo jarní úklidy vašich chat a chalup. Špičkově uklidíme a umyjeme balkóny i terasy. Zajistíme vám i venkovní úklidy včetně likvidace a odvozu veškerého nepořádku pomocí naší profesionální vyklízecí společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše služby sítě EXTRA SLUŽBY poskytujeme nejen v Jičíně, ale poskytujeme je kompletně na celém území České republiky. Úklidové práce jsou vždy poskytovány zkušenými a proškolenými pracovníky oblečenými v oranžových stejnokrojích. Kdykoli se na nás obraťte se svým požadavkem na libovolně velký a rozsáhlý úklid či mytí oken v Jičíně a přesvědčte se sami o našem vřelém a obětavém přístupu, který máme ke všem svým klientům požadující úklidové služby.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Jičín

Před jakýmkoli druhem úklidu v Jičíně nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Jičíně si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Jičín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Jičíně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Jičíně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Jičín vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Jičíně vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Jičíně. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Jičíně proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Minulý týden jsem v Jičíně potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Jičíně velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Jičíně úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Jičíně. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.