Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Jičín

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Jičín a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Jičíně poskytne? O jednorázový úklid, ale i o pravidelný úklid v Jičíně se vám kdykoli postará naše zavedená a spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ která v Jičíně a jeho širokém okolí zajišťuje úklidy bytů, úklidy domácností, úklidy domů a baráků ale i úklidy kanceláří, úklidy firemních provozoven nebo například úklidy obchodů nebo úklidy restaurací. Zajišťujeme nejen běžné úklidy bytových i nebytových prostor, ale poskytujeme i nestandardní úklidy včetně precizního mytí oken či mytí okenních rámů a dveří.

Co uklízíme

365 dní v roce vám na základě vaší internetové objednávky zajistíme generální úklid po rekonstrukci, dokonalý a precizní úklid po malířích či jiných řemeslnících. Zajistíme vám i důkladné sezónní úklidy jako jsou úklidy Vánoční, úklidy Velikonoční nebo jarní úklidy vašich chat a chalup. Špičkově uklidíme a umyjeme balkóny i terasy. Zajistíme vám i venkovní úklidy včetně likvidace a odvozu veškerého nepořádku pomocí naší profesionální vyklízecí společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše služby sítě EXTRA SLUŽBY poskytujeme nejen v Jičíně, ale poskytujeme je kompletně na celém území České republiky. Úklidové práce jsou vždy poskytovány zkušenými a proškolenými pracovníky oblečenými v oranžových stejnokrojích. Kdykoli se na nás obraťte se svým požadavkem na libovolně velký a rozsáhlý úklid či mytí oken v Jičíně a přesvědčte se sami o našem vřelém a obětavém přístupu, který máme ke všem svým klientům požadující úklidové služby.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Jičín

Před jakýmkoli druhem úklidu v Jičíně nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Jičíně si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Jičín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerDostupný úklid
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: U Konopáče 484, 517 50 Častolovice

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Jičíně vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Jičíně. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Jičíně proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Minulý týden jsem v Jičíně potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Jičíně velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Jičíně úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Jičíně. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.