Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Plzeň-sever

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid v okrese Plzeň-sever a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Plzni-severu poskytne? Pro celý okres Plzeň-sever dnes a denně zajišťujeme profesionální úklidové služby, a to jak úklidy bytových prostor, tak i úklidy nebytových prostor a venkovní úklidy. Prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám zajistíme veškeré druhy úklidů nejen jednorázově, ale na základě vašeho požadavku vám zajistíme i spolehlivé a nadstandardně kvalitní pravidelné úklidy. Zajistíme vám úklidy bytů, úklidy domů, úklidy po malířích nebo třeba vánoční úklidy nebo velikonoční úklidy.

Co uklízíme

Poskytujeme nejen kvalitní úklidy domácností, ale poskytneme vám i úklidy kanceláří, úklidy obchodů a prodejen, úklidy restaurací či úklidy pensionů či ubytoven. Poskytneme vám precizní mytí podlah, mytí oken libovolných velikostí, ale i čištění a tepování koberců, čištění sedaček nebo například mytí osvětlení. Zajistíme vám spolehlivý úklid nejen vnitřních prostor, ale i úklid venkovních prostor, mytí teras i balkónů. Všechny naše pracovnice jsou velmi šikovné a zkušené odbornice, které mají s úklidovou činností velké zkušenosti.

Vycházíme vám vstříc

Kdykoli si na Plzni-severu můžete objednat naše profesionální úklidové služby z pohodlí svého domova prostřednictvím objednávkového formuláře nebo zavoláním na naší NONSTOP centrální linku 800 66 88 88. Vždy se vám budou všichni naši pracovníci věnovat s maximální ochotou a obětavostí. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ je tu pro vás každý den, aby dokázala nepřetržitě zajistit vaše požadavky, týkající se poskytnutí úklidových služeb. Budeme velmi potěšeni, pokud si na Plzni-severu vyberete i vy naši profesionální úklidovou firmu EXTRA UKLÍZENÍ. Jsme zárukou jistoty čistoty.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Plzeň-sever

Před jakýmkoli druhem úklidu na Plzni-severu nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Plzni-severu si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Plzeň-sever ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste na Plzni-severu zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte na Plzni-severu řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantOndřej Slobodník
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Rokycanova 1069, 337 01 Rokycany
počet franchisových licencí: 1
FranchisanteLeR pureLiving, s.r.o.
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Rokycanská 770/40, 312 00 Plzeň
počet franchisových licencí: 1

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerJiří Bártík
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Špálova 279/5, 323 00 Plzeň 1
PartnerJana Svatošová
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Doubrava 39, 330 23 Nýřany

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem na Plzni-severu. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Minulý týden jsem na Plzni-severu potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla na Plzni-severu velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila na Plzni-severu úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti na Plzni-severu. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás na Plzni-severu proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem na Plzni-severu vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.