Objednat

Úklid a úklidové služby Plzeň-sever

úklid

Poptáváte kvalitní úklid v okrese Plzeň-sever a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Plzni-severu poskytne? Pro celý okres Plzeň-sever dnes a denně zajišťujeme profesionální úklidové služby, a to jak úklidy bytových prostor, tak i úklidy nebytových prostor a venkovní úklidy. Prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám zajistíme veškeré druhy úklidů nejen jednorázově, ale na základě vašeho požadavku vám zajistíme i spolehlivé a nadstandardně kvalitní pravidelné úklidy. Zajistíme vám úklidy bytů, úklidy domů, úklidy po malířích nebo třeba vánoční úklidy nebo velikonoční úklidy.

Co uklízíme

Poskytujeme nejen kvalitní úklidy domácností, ale poskytneme vám i úklidy kanceláří, úklidy obchodů a prodejen, úklidy restaurací či úklidy pensionů či ubytoven. Poskytneme vám precizní mytí podlah, mytí oken libovolných velikostí, ale i čištění a tepování koberců, čištění sedaček nebo například mytí osvětlení. Zajistíme vám spolehlivý úklid nejen vnitřních prostor, ale i úklid venkovních prostor, mytí teras i balkónů. Všechny naše pracovnice jsou velmi šikovné a zkušené odbornice, které mají s úklidovou činností velké zkušenosti.

Vycházíme vám vstříc

Kdykoli si na Plzni-severu můžete objednat naše profesionální úklidové služby z pohodlí svého domova prostřednictvím objednávkového formuláře nebo zavoláním na naší NONSTOP centrální linku 800 66 88 88. Vždy se vám budou všichni naši pracovníci věnovat s maximální ochotou a obětavostí. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ je tu pro vás každý den, aby dokázala nepřetržitě zajistit vaše požadavky, týkající se poskytnutí úklidových služeb. Budeme velmi potěšeni, pokud si na Plzni-severu vyberete i vy naši profesionální úklidovou firmu EXTRA UKLÍZENÍ. Jsme zárukou jistoty čistoty.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Plzeň-sever

Před jakýmkoli druhem úklidu na Plzni-severu nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Plzni-severu si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Plzeň-sever ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste na Plzni-severu zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte na Plzni-severu řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Plzeň-sever vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem na Plzni-severu. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Minulý týden jsem na Plzni-severu potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla na Plzni-severu velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila na Plzni-severu úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti na Plzni-severu. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás na Plzni-severu proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem na Plzni-severu vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.