Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Cheb

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Cheb a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Chebu poskytne? Špičkové úklidy domácností v Chebu, ale i špičkové úklidy firemních prostor v Chebu a jeho okolí vám kdykoli zajistí a poskytne naše prověřená franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ, která poskytuje své úklidové práce nejen v Chebu, ale kompletně na celém území České republiky. Zajistíme vám úklidy domácností, úklidy bytů i úklidy domů. Poskytneme vám precizní mytí oken, mytí okenních rámů ale i mytí a úklid teras a balkónů. V Chebu poskytujeme jednorázové generální úklidy, ale poskytujeme i pravidelné úklidy.

Co uklízíme

Uklízíme po stavebních rekonstrukcích, ale uklízíme domácnosti i po malování. Zajišťujeme veškeré sezónní úklidy, jako jsou například úklidy Vánoční, úklidy Velikonoční či úklidy jarní. Uklízíme chaty i chalupy, ale zajišťujeme i kompletní vyklízecí služby na pozemcích těchto rekreačních objektů nebo služby stěhovací. Uklízíme hotely i ubytovny, uklízíme restaurace i bary, ale uklízíme i jakékoli obchody či prodejny neomezených velikostí a rozloh. Uklízíme venkovní prostory po společenských akcích nebo po akcích sportovních.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše úklidové práce jsou v Chebu poskytované velmi zkušenými a proškolenými pracovníky ze sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Myjeme podlahy, čistíme a tepujeme koberce, ale čistíme a tepujeme i sedací soupravy a matrace. Uklízíme školy i školky, ale uklízíme i haly či sklady. Objednejte si kdykoli naši úklidovou službu prostřednictvím objednávkového formuláře a přesvědčte se sami o našich kvalitách a o naší spolehlivosti. Budeme velmi rádi, pokud i vy budete našimi dalšími spokojenými klienty, využívajícími našich profesionálních úklidových služeb v Chebu.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Cheb

Před jakýmkoli druhem úklidu v Chebu nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Chebu si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Cheb ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Chebu vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Chebu proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Naprostá spokojenost s úklidem v Chebu. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Chebu potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Chebu velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Chebu úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Chebu. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.