Objednat

Úklid a úklidové služby Cheb

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Cheb a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Chebu poskytne? Špičkové úklidy domácností v Chebu, ale i špičkové úklidy firemních prostor v Chebu a jeho okolí vám kdykoli zajistí a poskytne naše prověřená franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ, která poskytuje své úklidové práce nejen v Chebu, ale kompletně na celém území České republiky. Zajistíme vám úklidy domácností, úklidy bytů i úklidy domů. Poskytneme vám precizní mytí oken, mytí okenních rámů ale i mytí a úklid teras a balkónů. V Chebu poskytujeme jednorázové generální úklidy, ale poskytujeme i pravidelné úklidy.

Co uklízíme

Uklízíme po stavebních rekonstrukcích, ale uklízíme domácnosti i po malování. Zajišťujeme veškeré sezónní úklidy, jako jsou například úklidy Vánoční, úklidy Velikonoční či úklidy jarní. Uklízíme chaty i chalupy, ale zajišťujeme i kompletní vyklízecí služby na pozemcích těchto rekreačních objektů nebo služby stěhovací. Uklízíme hotely i ubytovny, uklízíme restaurace i bary, ale uklízíme i jakékoli obchody či prodejny neomezených velikostí a rozloh. Uklízíme venkovní prostory po společenských akcích nebo po akcích sportovních.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše úklidové práce jsou v Chebu poskytované velmi zkušenými a proškolenými pracovníky ze sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Myjeme podlahy, čistíme a tepujeme koberce, ale čistíme a tepujeme i sedací soupravy a matrace. Uklízíme školy i školky, ale uklízíme i haly či sklady. Objednejte si kdykoli naši úklidovou službu prostřednictvím objednávkového formuláře a přesvědčte se sami o našich kvalitách a o naší spolehlivosti. Budeme velmi rádi, pokud i vy budete našimi dalšími spokojenými klienty, využívajícími našich profesionálních úklidových služeb v Chebu.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Cheb

Před jakýmkoli druhem úklidu v Chebu nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Chebu si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Cheb ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Chebu zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Chebu řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Cheb vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Chebu vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Chebu proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Naprostá spokojenost s úklidem v Chebu. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Chebu potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Chebu velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Chebu úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Chebu. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.