Objednat

Úklid a úklidové služby Mladá Boleslav

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Mladá Boleslav a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Mladé Boleslavi poskytne? Franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ, to je profesionální úklidová společnost, která vám v Mladé Boleslavi, ale i v celém širokém okolí Mladé Boleslavi zajistí a poskytne ty nejkvalitnější úklidové služby. Nepřetržitě, 365 dní v roce vám můžeme poskytnout úklid domácnosti, úklid bytu, úklid kanceláře ale i úklid celé firmy. Poskytneme vám precizní mytí oken, mytí okenních rámů a dveří, mytí žaluzií i rolet. Uklidíme vám restaurace, uklidíme vaše nemovitosti po stavebních úpravách, ale uklidíme i po malířích. Vždy vám poskytneme ten nejkvalitnější úklidový servis, abyste byli maximálně spokojeni.

Co uklízíme

Běžně našim klientům poskytujeme nejen jednorázové generální úklidy, jako jsou třeba Vánoční úklidy nebo úklidy Velikonoční, ale naprosto stejně našim klientům zajišťujeme i pravidelné úklidy veškerých bytových i nebytových prostor. Poskytujeme i venkovní úklidy nebo například úklidy garáží a parkhausů. Všechny tyto úklidy, mytí a čištění zajišťujeme nejen v Mladé Boleslavi, ale poskytujeme je na celém území České republiky. Své poptávky po libovolných úklidových službách si můžete objednávat pomocí našeho jednoduchého a přehledného online objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální bezplatné linky 800 66 88 88.

Vycházíme vám vstříc

Všichni naši pracovníci a členové franchisové sítě EXTRA SLUŽBY jsou velmi zkušení a zodpovědní pracovníci, kteří ví, jak se postavit k úklidové práci a jak precizně uklidit, umýt či vyčistit. Dokážeme uklidit libovolně velké prostory a plochy, jsme flexibilní a spolehliví. Budeme skutečně velmi potěšeni, pokud si i vy vyberete naši úklidovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ, přesvědčíte se o našich kvalitách a do budoucna se stanete našimi dalšími spokojenými klienty využívajícími pravidelné úklidy.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Mladá Boleslav

Před jakýmkoli druhem úklidu v Mladé Boleslavi nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Mladé Boleslavi si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Mladá Boleslav ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Mladé Boleslavi zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Mladé Boleslavi řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Mladá Boleslav vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Mladé Boleslavi potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Mladé Boleslavi velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Mladé Boleslavi úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Mladé Boleslavi. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Mladé Boleslavi proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem v Mladé Boleslavi vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Mladé Boleslavi. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.