Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Bruntál

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Bruntál a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Bruntálu poskytne? Naprosto precizní a špičkové úklidové práce a mytí oken vám v Bruntálu ale i v celém jeho okolí zajistí a poskytne profesionální a spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Zajistíme vám nejen úklidy kanceláří, úklidy firem či úklidy hal, ale poskytneme vám i naprosto perfektní a důkladné úklidy zdravotnických zařízení, úklidy škol a školek, ale i úklidy hotelů a pensionů. Uklidíme vám restaurace i bary, ale uklidíme vám i prodejny či obchody.

Co uklízíme

Zajistíme vám důkladné mytí oken, mytí výloh a výkladních skříní, mytí okenních rámů a dveří, ale i mytí podlah. Veškeré tyto úklidy a mytí jsou běžně poskytované i jako strojové mytí a čištění. Nejčastěji jsou naší společností EXTRA UKLÍZENÍ poskytované služby generálních úklidů po malířích či úklidů po stavebních rekonstrukcích. Stejně odborně se vám postaráme i o sezónní úklidy jako jsou například Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy nebo jarní úklidy chat a chalup.

Vycházíme vám vstříc

Kdykoli si objednejte libovolný úklid či mytí oken v Bruntálu prostřednictvím našeho velmi přehledného a jednoduchého objednávkového formuláře a pak už jen vyčkejte na zavolání našeho odborného technika, který s vámi domluví veškeré podrobnosti týkající se námi poskytovaných úklidových služeb. Veškeré tyto úklidové práce jsou poskytovány velmi zkušenými a proškolenými pracovníky sítě EXTRA UKLÍZENÍ.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Bruntál

Před jakýmkoli druhem úklidu v Bruntálu nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Bruntálu si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Bruntál ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Bruntálu vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Bruntálu. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Bruntálu potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Bruntálu velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Bruntálu úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Bruntálu. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Bruntálu proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.