Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 0, tento měsíc 172, tento rok 2 090
Objednat

Úklid a úklidové služby Bruntál

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Bruntál a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Bruntálu poskytne? Naprosto precizní a špičkové úklidové práce a mytí oken vám v Bruntálu ale i v celém jeho okolí zajistí a poskytne profesionální a spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Zajistíme vám nejen úklidy kanceláří, úklidy firem či úklidy hal, ale poskytneme vám i naprosto perfektní a důkladné úklidy zdravotnických zařízení, úklidy škol a školek, ale i úklidy hotelů a pensionů. Uklidíme vám restaurace i bary, ale uklidíme vám i prodejny či obchody.

Co uklízíme

Zajistíme vám důkladné mytí oken, mytí výloh a výkladních skříní, mytí okenních rámů a dveří, ale i mytí podlah. Veškeré tyto úklidy a mytí jsou běžně poskytované i jako strojové mytí a čištění. Nejčastěji jsou naší společností EXTRA UKLÍZENÍ poskytované služby generálních úklidů po malířích či úklidů po stavebních rekonstrukcích. Stejně odborně se vám postaráme i o sezónní úklidy jako jsou například Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy nebo jarní úklidy chat a chalup.

Vycházíme vám vstříc

Kdykoli si objednejte libovolný úklid či mytí oken v Bruntálu prostřednictvím našeho velmi přehledného a jednoduchého objednávkového formuláře a pak už jen vyčkejte na zavolání našeho odborného technika, který s vámi domluví veškeré podrobnosti týkající se námi poskytovaných úklidových služeb. Veškeré tyto úklidové práce jsou poskytovány velmi zkušenými a proškolenými pracovníky sítě EXTRA UKLÍZENÍ.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Bruntál

Před jakýmkoli druhem úklidu v Bruntálu nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Bruntálu si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Bruntál ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com