Objednat

Úklid a úklidové služby Bruntál

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Bruntál a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Bruntálu poskytne? Naprosto precizní a špičkové úklidové práce a mytí oken vám v Bruntálu ale i v celém jeho okolí zajistí a poskytne profesionální a spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Zajistíme vám nejen úklidy kanceláří, úklidy firem či úklidy hal, ale poskytneme vám i naprosto perfektní a důkladné úklidy zdravotnických zařízení, úklidy škol a školek, ale i úklidy hotelů a pensionů. Uklidíme vám restaurace i bary, ale uklidíme vám i prodejny či obchody.

Co uklízíme

Zajistíme vám důkladné mytí oken, mytí výloh a výkladních skříní, mytí okenních rámů a dveří, ale i mytí podlah. Veškeré tyto úklidy a mytí jsou běžně poskytované i jako strojové mytí a čištění. Nejčastěji jsou naší společností EXTRA UKLÍZENÍ poskytované služby generálních úklidů po malířích či úklidů po stavebních rekonstrukcích. Stejně odborně se vám postaráme i o sezónní úklidy jako jsou například Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy nebo jarní úklidy chat a chalup.

Vycházíme vám vstříc

Kdykoli si objednejte libovolný úklid či mytí oken v Bruntálu prostřednictvím našeho velmi přehledného a jednoduchého objednávkového formuláře a pak už jen vyčkejte na zavolání našeho odborného technika, který s vámi domluví veškeré podrobnosti týkající se námi poskytovaných úklidových služeb. Veškeré tyto úklidové práce jsou poskytovány velmi zkušenými a proškolenými pracovníky sítě EXTRA UKLÍZENÍ.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Bruntál

Před jakýmkoli druhem úklidu v Bruntálu nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Bruntálu si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Bruntál ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Bruntálu zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Bruntálu řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Bruntál vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Bruntálu vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Bruntálu. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Bruntálu potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Bruntálu velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Bruntálu úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Bruntálu. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Bruntálu proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.