Objednat

Úklid a úklidové služby Chomutov

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Chomutov a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Chomutově poskytne? Spolehlivé, precizní a důkladné úklidy v Chomutově, ale i jednorázové generální úklidy či pravidelné úklidy v celém širokém okolí Chomutova vám zajistí naše prověřená franchisová síť profesionálů s názvem EXTRA UKLÍZENÍ. Zajistíme vám úklid bytu, úklid kanceláře, úklid chaty i chalupy nebo například úklid venkovních prostor po různých společenských či sportovních akcích. V Chomutově vám zajistíme špičkové mytí oken, mytí balkónů i teras, mytí výkladních skříní, ale i mytí žaluzií, okenních rámů a dveří.

Co uklízíme

Kdykoli se vám postaráme o úklidy bytových prostor, ale i o úklidy jakýchkoli nebytových prostor. Své objednávky si můžete kdykoli zadat v našem jednoduchém a přehledném objednávkovém formuláři úklidů a pak už jen vyčkat na zavolání našeho odborného technika, který s vámi probere veškeré podrobnosti týkající se vámi požadovaných úklidů či mytí oken. Běžně našim klientům zajišťujeme nejen standardní úklidy, ale poskytujeme i sezónní úklidy jako jsou Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy nebo úklidy jarní. Uklízíme prodejny i obchody, uklízíme hotely i ubytovny, uklízíme firmy, salóny, garáže i parkoviště.

Vycházíme vám vstříc

Uklízíme lékařské ordinace i čekárny. Uklízíme veškeré restaurační zařízení, kuchyně i jiné provozovny. Veškeré naše úklidové služby poskytujeme nejen v Chomutově, ale poskytujeme je kompletně na celém území České republiky, a to za stejných cenových podmínek na základě našeho ceníků úklidů. Naprosto automatickou součástí našich úklidových prací je dodání všech úklidových prostředků a vybavení pro daný druh úklidu, který zajišťujeme. Při úklidech venkovních prostor či prostor skladovacích vám zajistíme i profesionální vyklízecí práce nebo práce stěhovací pod záštitou naší sítě EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Chomutov

Před jakýmkoli druhem úklidu v Chomutově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Chomutově si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Chomutov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Chomutově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Chomutově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Chomutov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem v Chomutově. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Už jsem v Chomutově vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Minulý týden jsem v Chomutově potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Chomutově velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Chomutově úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Chomutově. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Chomutově proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.