EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888
Objednat

Úklid Chomutov

Úklid Chomutov

Úklid Chomutov

Úklid Chomutov - Spolehlivé, precizní a důkladné úklidy v Chomutově, ale i jednorázové generální úklidy či pravidelné úklidy v celém širokém okolí Chomutova vám zajistí naše prověřená franchisová síť profesionálů s názvem EXTRA UKLÍZENÍ. Zajistíme vám úklid bytu, úklid kanceláře, úklid chaty i chalupy nebo například úklid venkovních prostor po různých společenských či sportovních akcích. V Chomutově vám zajistíme špičkové mytí oken, mytí balkónů i teras, mytí výkladních skříní, ale i mytí žaluzií, okenních rámů a dveří.
Kdykoli se vám postaráme o úklidy bytových prostor, ale i o úklidy jakýchkoli nebytových prostor. Své objednávky si můžete kdykoli zadat v našem jednoduchém a přehledném objednávkovém formuláři úklidů a pak už jen vyčkat na zavolání našeho odborného technika, který s vámi probere veškeré podrobnosti týkající se vámi požadovaných úklidů či mytí oken. Běžně našim klientům zajišťujeme nejen standardní úklidy, ale poskytujeme i sezónní úklidy jako jsou Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy nebo úklidy jarní. Uklízíme prodejny i obchody, uklízíme hotely i ubytovny, uklízíme firmy, salóny, garáže i parkoviště.
Uklízíme lékařské ordinace i čekárny. Uklízíme veškeré restaurační zařízení, kuchyně i jiné provozovny. Veškeré naše úklidové služby poskytujeme nejen v Chomutově, ale poskytujeme je kompletně na celém území České republiky, a to za stejných cenových podmínek na základě našeho ceníků úklidů. Naprosto automatickou součástí našich úklidových prací je dodání všech úklidových prostředků a vybavení pro daný druh úklidu, který zajišťujeme. Při úklidech venkovních prostor či prostor skladovacích vám zajistíme i profesionální vyklízecí práce nebo práce stěhovací pod záštitou naší sítě EXTRA SLUŽBY.
Před úklidem v Chomutově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Chomutově si prohlédněte náš ceník úklidu Chomutov (viz úklid Chomutov ceník).
Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
profi úklidové služby a úklidové práce
úklid kanceláří, úklid firem a podniků
spolehlivé úklidy bytů a úklidy domů
mytí oken a rámů, mytí dveří, žaluzií
mytí výloh a mytí výkladních skříní
jednorázové úklidy i pravidelné úklidy
generální úklidy a úklidy po rekonstrukcích
úklidy hal, úklidy prodejen a krámů
ruční mytí i odborné strojové čištění
vánoční úklidy, úklidy velikonoční a jarní
úklidy domácností i nebytových prostor
úklidy restaurací, úklidy barů i jídelen
úklidy hotelů, úklidy pensionů i apartmánů
úklidové práce NONSTOP po celé ČR
čištění a tepování koberců i sedacích souprav
profesionální úklidové vybavení a prostředky
dodání veškerých přípravků na úklidy
pouze proškolení a zkušení pracovníci
pojištění ve výši 1 000 000 Kč
uklízení se zárukou kvality a čistoty
profesionální stěhovací služby a vyklízecí práce
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook