Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Chomutov

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Chomutov a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Chomutově poskytne? Spolehlivé, precizní a důkladné úklidy v Chomutově, ale i jednorázové generální úklidy či pravidelné úklidy v celém širokém okolí Chomutova vám zajistí naše prověřená franchisová síť profesionálů s názvem EXTRA UKLÍZENÍ. Zajistíme vám úklid bytu, úklid kanceláře, úklid chaty i chalupy nebo například úklid venkovních prostor po různých společenských či sportovních akcích. V Chomutově vám zajistíme špičkové mytí oken, mytí balkónů i teras, mytí výkladních skříní, ale i mytí žaluzií, okenních rámů a dveří.

Co uklízíme

Kdykoli se vám postaráme o úklidy bytových prostor, ale i o úklidy jakýchkoli nebytových prostor. Své objednávky si můžete kdykoli zadat v našem jednoduchém a přehledném objednávkovém formuláři úklidů a pak už jen vyčkat na zavolání našeho odborného technika, který s vámi probere veškeré podrobnosti týkající se vámi požadovaných úklidů či mytí oken. Běžně našim klientům zajišťujeme nejen standardní úklidy, ale poskytujeme i sezónní úklidy jako jsou Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy nebo úklidy jarní. Uklízíme prodejny i obchody, uklízíme hotely i ubytovny, uklízíme firmy, salóny, garáže i parkoviště.

Vycházíme vám vstříc

Uklízíme lékařské ordinace i čekárny. Uklízíme veškeré restaurační zařízení, kuchyně i jiné provozovny. Veškeré naše úklidové služby poskytujeme nejen v Chomutově, ale poskytujeme je kompletně na celém území České republiky, a to za stejných cenových podmínek na základě našeho ceníků úklidů. Naprosto automatickou součástí našich úklidových prací je dodání všech úklidových prostředků a vybavení pro daný druh úklidu, který zajišťujeme. Při úklidech venkovních prostor či prostor skladovacích vám zajistíme i profesionální vyklízecí práce nebo práce stěhovací pod záštitou naší sítě EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Chomutov

Před jakýmkoli druhem úklidu v Chomutově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Chomutově si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Chomutov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLubomír Sedlák
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Palachova 3732, 430 03 Chomutov
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem v Chomutově. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Už jsem v Chomutově vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Minulý týden jsem v Chomutově potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Chomutově velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Chomutově úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Chomutově. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Chomutově proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.