Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 35, tento měsíc 120, tento rok 308
Objednat

Úklid Chomutov

800 66 88 88Poptáváte kvalitní úklid ve městě Chomutov a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Chomutově poskytne? Spolehlivé, precizní a důkladné úklidy v Chomutově, ale i jednorázové generální úklidy či pravidelné úklidy v celém širokém okolí Chomutova vám zajistí naše prověřená franchisová síť profesionálů s názvem EXTRA UKLÍZENÍ. Zajistíme vám úklid bytu, úklid kanceláře, úklid chaty i chalupy nebo například úklid venkovních prostor po různých společenských či sportovních akcích. V Chomutově vám zajistíme špičkové mytí oken, mytí balkónů i teras, mytí výkladních skříní, ale i mytí žaluzií, okenních rámů a dveří.
Kdykoli se vám postaráme o úklidy bytových prostor, ale i o úklidy jakýchkoli nebytových prostor. Své objednávky si můžete kdykoli zadat v našem jednoduchém a přehledném objednávkovém formuláři úklidů a pak už jen vyčkat na zavolání našeho odborného technika, který s vámi probere veškeré podrobnosti týkající se vámi požadovaných úklidů či mytí oken. Běžně našim klientům zajišťujeme nejen standardní úklidy, ale poskytujeme i sezónní úklidy jako jsou Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy nebo úklidy jarní. Uklízíme prodejny i obchody, uklízíme hotely i ubytovny, uklízíme firmy, salóny, garáže i parkoviště.
Uklízíme lékařské ordinace i čekárny. Uklízíme veškeré restaurační zařízení, kuchyně i jiné provozovny. Veškeré naše úklidové služby poskytujeme nejen v Chomutově, ale poskytujeme je kompletně na celém území České republiky, a to za stejných cenových podmínek na základě našeho ceníků úklidů. Naprosto automatickou součástí našich úklidových prací je dodání všech úklidových prostředků a vybavení pro daný druh úklidu, který zajišťujeme. Při úklidech venkovních prostor či prostor skladovacích vám zajistíme i profesionální vyklízecí práce nebo práce stěhovací pod záštitou naší sítě EXTRA SLUŽBY.
Před jakýmkoli druhem úklidu v Chomutově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Chomutově si prohlédněte naše ceny za úklid (viz úklid Chomutov ceník).
Chcete uklidit či umýt okna? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com