Objednat

Úklid a úklidové služby Praha 8

úklid

Požadujete opravdu kvalitní úklid v městské části Praha 8 a sháníte odbornou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Praze 8 zajistí? Naše profesionální franchisová síť EXTRA SLUŽBY vám velmi ráda a ochotně zajistí jednorázový i pravidelný úklid bytu, úklid domu, úklid firmy, úklid haly nebo například úklid prodejny či krámu nebo úklid libovolného restauračního zařízení. Poskytujeme nejen důkladné generální úklidy, ale na základě dohody s klientem poskytujeme i pravidelně se opakující úklidy, a to jak bytových, tak i nebytových prostor. Veškeré naše úklidové služby jsou poskytovány nepřetržitě, bez ohledu na soboty, neděle či svátky.

Co uklízíme

Vyčistíme vám koberce, vyčistíme a vytepujeme sedačky, velmi kvalitně vám umyjeme okna, umyjeme dveře, ale umyjeme i výkladní skříně či výlohy libovolně velkých rozměrů. Umyjeme balkóny i terasy, umyjeme zahradní altány, přístřešky, garáže i sklepy. Zajistíme vám venkovní úklid ale i úklidy sezónní jako jsou například jarní úklidy chat a chalup nebo třeba Vánoční úklidy či úklidy po malování. Veškeré úklidové práce jsou poskytovány zkušenými a proškolenými pracovníky sítě EXTRA UKLÍZENÍ, a to nejen na území Prahy 8, ale kompletně na celém území České republiky.

Vycházíme vám vstříc

Všichni členové naší profesionální franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ jsou pojištěni. Jsou zodpovědní, dochvilní a pracovití. Přípravky potřebné na úklidové práce jsou automatickou součástí námi poskytovaných služeb. Své objednávky po úklidových službách můžete kdykoli objednat pomocí našeho online objednávkového formuláře a vyčkat už jen na kontakt našeho odborného technika, který s vámi domluví celý proces a podrobnosti vámi požadovaného úklidu. EXTRA UKLÍZENÍ je pro vás zárukou kvality a čistoty.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Praha 8

Před jakýmkoli druhem úklidu na Praze 8 nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze 8 si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Praha 8 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste na Praze 8 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte na Praze 8 řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Praha 8 vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem na Praze 8 potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla na Praze 8 velmi spokojená. Určitě doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem na Praze 8. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Už 2x jsem využila na Praze 8 úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti na Praze 8. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás na Praze 8 proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem na Praze 8 vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.