Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Praha 8

úklid a úklidové služby

Požadujete opravdu kvalitní úklid v městské části Praha 8 a sháníte odbornou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Praze 8 zajistí? Naše profesionální franchisová síť EXTRA SLUŽBY vám velmi ráda a ochotně zajistí jednorázový i pravidelný úklid bytu, úklid domu, úklid firmy, úklid haly nebo například úklid prodejny či krámu nebo úklid libovolného restauračního zařízení. Poskytujeme nejen důkladné generální úklidy, ale na základě dohody s klientem poskytujeme i pravidelně se opakující úklidy, a to jak bytových, tak i nebytových prostor. Veškeré naše úklidové služby jsou poskytovány nepřetržitě, bez ohledu na soboty, neděle či svátky.

Co uklízíme

Vyčistíme vám koberce, vyčistíme a vytepujeme sedačky, velmi kvalitně vám umyjeme okna, umyjeme dveře, ale umyjeme i výkladní skříně či výlohy libovolně velkých rozměrů. Umyjeme balkóny i terasy, umyjeme zahradní altány, přístřešky, garáže i sklepy. Zajistíme vám venkovní úklid ale i úklidy sezónní jako jsou například jarní úklidy chat a chalup nebo třeba Vánoční úklidy či úklidy po malování. Veškeré úklidové práce jsou poskytovány zkušenými a proškolenými pracovníky sítě EXTRA UKLÍZENÍ, a to nejen na území Prahy 8, ale kompletně na celém území České republiky.

Vycházíme vám vstříc

Všichni členové naší profesionální franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ jsou pojištěni. Jsou zodpovědní, dochvilní a pracovití. Přípravky potřebné na úklidové práce jsou automatickou součástí námi poskytovaných služeb. Své objednávky po úklidových službách můžete kdykoli objednat pomocí našeho online objednávkového formuláře a vyčkat už jen na kontakt našeho odborného technika, který s vámi domluví celý proces a podrobnosti vámi požadovaného úklidu. EXTRA UKLÍZENÍ je pro vás zárukou kvality a čistoty.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Praha 8

Před jakýmkoli druhem úklidu na Praze 8 nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze 8 si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Praha 8 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste na Praze 8 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantRomana Kubická
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Zárybská 670/10, 190 00 Praha 9
počet franchisových licencí: 1
FranchisantMartina Čermáková
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Bořivojova 27, 130 00 Praha 3
počet franchisových licencí: 2

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerFrantišek Baroch
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Hybernská 1012/30, 110 00 Praha 1
PartnerVýroba Plus s.r.o.
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Šluknovská 614/22a, 190 00 Praha 9

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem na Praze 8 potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla na Praze 8 velmi spokojená. Určitě doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem na Praze 8. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Už 2x jsem využila na Praze 8 úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti na Praze 8. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás na Praze 8 proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem na Praze 8 vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.