Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 35, tento měsíc 120, tento rok 308
Objednat

Úklid Frýdek-Místek

800 66 88 88Poptáváte kvalitní úklid ve městě Frýdek-Místek a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby ve Frýdku-Místku poskytne? Špičkové úklidy a mytí oken nejen ve Frýdku Místku, ale kompletně v celém okolí Frýdku Místku vám kdykoli zajistí a poskytne velmi důkladná a spolehlivá úklidová firma franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Dnes a denně vám ve Frýdku zajistíme úklid domácnosti, úklid bytu, ale i úklid kanceláře nebo úklid firmy. Uklízíme vlaky i autobusy, ale kromě těchto úklidů dopravních prostředků vám poskytneme i úklidy po rekonstrukcích vašich příbytků nebo úklidy po malířích.
Běžně poskytujeme úklidy škol i školek, úklidy kin i divadel nebo například úklidy restauračních zařízení či úklidy zdravotnických objektů. Ve Frýdku Místku zajišťujeme i precizní mytí oken, mytí výloh a výkladních skříní anebo například mytí balkónů a teras. Poskytneme a zajistíme vám veškeré druhy úklidů bytových jednotek, ale i úklidy nebytových jednotek. Stačí, když si vyplníte náš jednoduchý a přehledný online formulář objednávek úklidů a pak už jen vyčkáte na zavolání našeho odborného technika.
Své úklidové práce poskytujeme nepřetržitě 365 dní v roce. Také vám zajistíme velmi důkladné čištění a tepování koberců nebo čištění a tepování sedacích souprav. Veškeré tyto naše úklidové služby poskytujeme stejně jako ve Frýdku Místku, tak i po celé České republice. Vždy a všude se vám bude věnovat náš zkušený a proškolený personál. Budeme velmi potěšeni, pokud si na jakýkoli druh úklidu zvolíte naši profesionální úklidovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ a sami se přesvědčíte o našich schopnostech a o naší spolehlivosti.
Před jakýmkoli druhem úklidu ve Frýdku-Místku nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Frýdku-Místku si prohlédněte naše ceny za úklid (viz úklid Frýdek-Místek ceník).
Chcete uklidit či umýt okna? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com