Objednat

Úklid a úklidové služby Frýdek-Místek

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Frýdek-Místek a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby ve Frýdku-Místku poskytne? Špičkové úklidy a mytí oken nejen ve Frýdku Místku, ale kompletně v celém okolí Frýdku Místku vám kdykoli zajistí a poskytne velmi důkladná a spolehlivá úklidová firma franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Dnes a denně vám ve Frýdku zajistíme úklid domácnosti, úklid bytu, ale i úklid kanceláře nebo úklid firmy. Uklízíme vlaky i autobusy, ale kromě těchto úklidů dopravních prostředků vám poskytneme i úklidy po rekonstrukcích vašich příbytků nebo úklidy po malířích.

Co uklízíme

Běžně poskytujeme úklidy škol i školek, úklidy kin i divadel nebo například úklidy restauračních zařízení či úklidy zdravotnických objektů. Ve Frýdku Místku zajišťujeme i precizní mytí oken, mytí výloh a výkladních skříní anebo například mytí balkónů a teras. Poskytneme a zajistíme vám veškeré druhy úklidů bytových jednotek, ale i úklidy nebytových jednotek. Stačí, když si vyplníte náš jednoduchý a přehledný online formulář objednávek úklidů a pak už jen vyčkáte na zavolání našeho odborného technika.

Vycházíme vám vstříc

Své úklidové práce poskytujeme nepřetržitě 365 dní v roce. Také vám zajistíme velmi důkladné čištění a tepování koberců nebo čištění a tepování sedacích souprav. Veškeré tyto naše úklidové služby poskytujeme stejně jako ve Frýdku Místku, tak i po celé České republice. Vždy a všude se vám bude věnovat náš zkušený a proškolený personál. Budeme velmi potěšeni, pokud si na jakýkoli druh úklidu zvolíte naši profesionální úklidovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ a sami se přesvědčíte o našich schopnostech a o naší spolehlivosti.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Frýdek-Místek

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Frýdku-Místku nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Frýdku-Místku si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Frýdek-Místek ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Frýdku-Místku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Frýdku-Místku řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Frýdek-Místek vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem ve Frýdku-Místku potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla ve Frýdku-Místku velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila ve Frýdku-Místku úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti ve Frýdku-Místku. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Naprostá spokojenost s úklidem ve Frýdku-Místku. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Skutečně paráda. Celý úklid u nás ve Frýdku-Místku proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem ve Frýdku-Místku vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.