Objednat

Úklid a úklidové služby Havlíčkův Brod

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Havlíčkův Brod a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Havlíčkově Brodě poskytne? Precizní a důkladné úklidy domácností v Havlíčkově Brodě, ale i dokonalé mytí oken v Havlíčkově Brodě i celém jeho okolí vám zajistí a poskytne profesionální úklidová společnost franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Uklízíme domy, uklízíme byty, uklízíme firmy, ale uklízíme i kancelářské prostory. Poskytujeme nejen stoprocentní generální jednorázové úklidy, ale poskytujeme i naprosto spolehlivé pravidelné úklidy veškerých bytových i nebytových prostor bez ohledu na jejich velikost a rozlohu.

Co uklízíme

Běžně našim klientům v Havlíčkově Brodě zajišťujeme důkladné úklidy po stavebních rekonstrukcích, ale i úklidy po malířích a malování. Zajišťujeme úklidy restaurací i jídelen, úklidy prodejen i obchodů, ale i úklidy hotelů a pensionů v celém okolí Havlíčkova Brodu. Uklízíme školy i školky, uklízíme salóny, ale myjeme a uklízíme i balkóny a terasy, myjeme okenní rámy i dveře, ale myjeme i výkladní skříně a výlohy jakýchkoli rozměrů a velikostí. Veškeré úklidové služby v Havlíčkově Brodě jsou poskytovány velmi zkušeným a proškoleným personálem.

Vycházíme vám vstříc

Jakoukoli z našich úklidových služeb si můžete kdykoli objednat prostřednictvím našeho jednoduchého a velmi přehledného objednávkového formuláře úklidových prací. Zajišťujeme i veškeré sezónní úklidy jako jsou úklidy Vánoční, úklidy Velikonoční ale i úklidy jarní. Uklízíme chaty i chalupy včetně zajištění perfektních venkovních úklidů a včetně vyklízecích prací. Budeme velmi potěšeni, pokud si na jakýkoli druh úklidů vyberete právě naši společnost EXTRA UKLÍZENÍ a sami se přesvědčíte o naší spolehlivosti a profesionalitě.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Havlíčkův Brod

Před jakýmkoli druhem úklidu v Havlíčkově Brodě nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Havlíčkově Brodě si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Havlíčkův Brod ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Havlíčkově Brodě zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Havlíčkově Brodě řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Havlíčkův Brod vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Havlíčkově Brodě potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Havlíčkově Brodě velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Havlíčkově Brodě úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Havlíčkově Brodě. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Havlíčkově Brodě proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem v Havlíčkově Brodě vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Havlíčkově Brodě. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.