Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 10, tento týden 45, tento měsíc 217, tento rok 2 135
Objednat

Úklid a úklidové služby Havlíčkův Brod

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Havlíčkův Brod a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Havlíčkově Brodě poskytne? Precizní a důkladné úklidy domácností v Havlíčkově Brodě, ale i dokonalé mytí oken v Havlíčkově Brodě i celém jeho okolí vám zajistí a poskytne profesionální úklidová společnost franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Uklízíme domy, uklízíme byty, uklízíme firmy, ale uklízíme i kancelářské prostory. Poskytujeme nejen stoprocentní generální jednorázové úklidy, ale poskytujeme i naprosto spolehlivé pravidelné úklidy veškerých bytových i nebytových prostor bez ohledu na jejich velikost a rozlohu.

Co uklízíme

Běžně našim klientům v Havlíčkově Brodě zajišťujeme důkladné úklidy po stavebních rekonstrukcích, ale i úklidy po malířích a malování. Zajišťujeme úklidy restaurací i jídelen, úklidy prodejen i obchodů, ale i úklidy hotelů a pensionů v celém okolí Havlíčkova Brodu. Uklízíme školy i školky, uklízíme salóny, ale myjeme a uklízíme i balkóny a terasy, myjeme okenní rámy i dveře, ale myjeme i výkladní skříně a výlohy jakýchkoli rozměrů a velikostí. Veškeré úklidové služby v Havlíčkově Brodě jsou poskytovány velmi zkušeným a proškoleným personálem.

Vycházíme vám vstříc

Jakoukoli z našich úklidových služeb si můžete kdykoli objednat prostřednictvím našeho jednoduchého a velmi přehledného objednávkového formuláře úklidových prací. Zajišťujeme i veškeré sezónní úklidy jako jsou úklidy Vánoční, úklidy Velikonoční ale i úklidy jarní. Uklízíme chaty i chalupy včetně zajištění perfektních venkovních úklidů a včetně vyklízecích prací. Budeme velmi potěšeni, pokud si na jakýkoli druh úklidů vyberete právě naši společnost EXTRA UKLÍZENÍ a sami se přesvědčíte o naší spolehlivosti a profesionalitě.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Havlíčkův Brod

Před jakýmkoli druhem úklidu v Havlíčkově Brodě nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Havlíčkově Brodě si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Havlíčkův Brod ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJana Nováková
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Kyjevská 575/10, 674 01 Třebíč
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Havlíčkově Brodě potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Havlíčkově Brodě velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Havlíčkově Brodě úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Havlíčkově Brodě. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Havlíčkově Brodě proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem v Havlíčkově Brodě vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Havlíčkově Brodě. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.