Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 0, tento měsíc 172, tento rok 2 090
Objednat

Úklid a úklidové služby Opava

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Opava a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Opavě poskytne? Naprosto precizní a důkladné úklidy nebytových prostor, ale i úklidy a mytí oken domácností v Opavě vám prostřednictvím naší spolehlivé a prověřené franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ zajistíme nejen přímo v Opavě, ale kompletně v celém okolí Opavska. Poskytujeme ty nejkvalitnější úklidy bytů, úklidy domů ale i úklidy kanceláří nebo úklidy celých firemních prostor. Uklízíme chaty i chalupy, uklízíme restaurace i bary, ale uklízíme i hotely a pensiony. Vždy se vám naprosto perfektně postaráme o dokonalou úklidovou službu, kterou budete chtít v Opavě poskytnout.

Co uklízíme

Běžně našim klientům zajišťujeme a poskytujeme úklidy škol i školek, generální úklidy po rekonstrukcích či generální úklidy po malířích. Uklízíme nejen vnitřní prostory budov, ale zajišťujeme i venkovní úklidy. Myjeme a čistíme balkóny i terasy, myjeme a čistíme zimní zahrady, ale postaráme se vám i o mytí okenních rámů a dveří či o mytí žaluzií. Pravidelně čistíme a tepujeme koberce, ale čistíme a tepujeme i sedací soupravy či matrace. Na základě vaší online objednávky se vám postaráme o naprosto důkladné úklidové práce v Opavě.

Vycházíme vám vstříc

Všichni naši členové sítě EXTRA UKLÍZENÍ jsou velmi zkušení a proškolení pracovníci, kteří vám zajistí ten nejlepší servis, jaký můžete v Opavě, ale i na celém území České republiky dostat. Prostřednictvím naší dokonalé a profesionální sítě EXTRA SLUŽBY vám zajistíme i případné stěhovací či vyklízecí práce. Uklízíme jakékoli prostory neomezených velikostí a rozlohy, přičemž poskytujeme nejen důkladné ruční mytí a úklidy, ale zajišťujeme i strojové čištění a mytí. Objednejte si naše úklidové služby a přesvědčte se sami o našich kvalitách.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Opava

Před jakýmkoli druhem úklidu v Opavě nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Opavě si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Opava ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com