Objednat

Úklid a úklidové služby Opava

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Opava a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Opavě poskytne? Naprosto precizní a důkladné úklidy nebytových prostor, ale i úklidy a mytí oken domácností v Opavě vám prostřednictvím naší spolehlivé a prověřené franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ zajistíme nejen přímo v Opavě, ale kompletně v celém okolí Opavska. Poskytujeme ty nejkvalitnější úklidy bytů, úklidy domů ale i úklidy kanceláří nebo úklidy celých firemních prostor. Uklízíme chaty i chalupy, uklízíme restaurace i bary, ale uklízíme i hotely a pensiony. Vždy se vám naprosto perfektně postaráme o dokonalou úklidovou službu, kterou budete chtít v Opavě poskytnout.

Co uklízíme

Běžně našim klientům zajišťujeme a poskytujeme úklidy škol i školek, generální úklidy po rekonstrukcích či generální úklidy po malířích. Uklízíme nejen vnitřní prostory budov, ale zajišťujeme i venkovní úklidy. Myjeme a čistíme balkóny i terasy, myjeme a čistíme zimní zahrady, ale postaráme se vám i o mytí okenních rámů a dveří či o mytí žaluzií. Pravidelně čistíme a tepujeme koberce, ale čistíme a tepujeme i sedací soupravy či matrace. Na základě vaší online objednávky se vám postaráme o naprosto důkladné úklidové práce v Opavě.

Vycházíme vám vstříc

Všichni naši členové sítě EXTRA UKLÍZENÍ jsou velmi zkušení a proškolení pracovníci, kteří vám zajistí ten nejlepší servis, jaký můžete v Opavě, ale i na celém území České republiky dostat. Prostřednictvím naší dokonalé a profesionální sítě EXTRA SLUŽBY vám zajistíme i případné stěhovací či vyklízecí práce. Uklízíme jakékoli prostory neomezených velikostí a rozlohy, přičemž poskytujeme nejen důkladné ruční mytí a úklidy, ale zajišťujeme i strojové čištění a mytí. Objednejte si naše úklidové služby a přesvědčte se sami o našich kvalitách.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Opava

Před jakýmkoli druhem úklidu v Opavě nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Opavě si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Opava ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Opavě zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Opavě řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Opava vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Opavě vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Opavě. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Opavě proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Minulý týden jsem v Opavě potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Opavě velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Opavě úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Opavě. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.