Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Opava

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Opava a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Opavě poskytne? Naprosto precizní a důkladné úklidy nebytových prostor, ale i úklidy a mytí oken domácností v Opavě vám prostřednictvím naší spolehlivé a prověřené franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ zajistíme nejen přímo v Opavě, ale kompletně v celém okolí Opavska. Poskytujeme ty nejkvalitnější úklidy bytů, úklidy domů ale i úklidy kanceláří nebo úklidy celých firemních prostor. Uklízíme chaty i chalupy, uklízíme restaurace i bary, ale uklízíme i hotely a pensiony. Vždy se vám naprosto perfektně postaráme o dokonalou úklidovou službu, kterou budete chtít v Opavě poskytnout.

Co uklízíme

Běžně našim klientům zajišťujeme a poskytujeme úklidy škol i školek, generální úklidy po rekonstrukcích či generální úklidy po malířích. Uklízíme nejen vnitřní prostory budov, ale zajišťujeme i venkovní úklidy. Myjeme a čistíme balkóny i terasy, myjeme a čistíme zimní zahrady, ale postaráme se vám i o mytí okenních rámů a dveří či o mytí žaluzií. Pravidelně čistíme a tepujeme koberce, ale čistíme a tepujeme i sedací soupravy či matrace. Na základě vaší online objednávky se vám postaráme o naprosto důkladné úklidové práce v Opavě.

Vycházíme vám vstříc

Všichni naši členové sítě EXTRA UKLÍZENÍ jsou velmi zkušení a proškolení pracovníci, kteří vám zajistí ten nejlepší servis, jaký můžete v Opavě, ale i na celém území České republiky dostat. Prostřednictvím naší dokonalé a profesionální sítě EXTRA SLUŽBY vám zajistíme i případné stěhovací či vyklízecí práce. Uklízíme jakékoli prostory neomezených velikostí a rozlohy, přičemž poskytujeme nejen důkladné ruční mytí a úklidy, ale zajišťujeme i strojové čištění a mytí. Objednejte si naše úklidové služby a přesvědčte se sami o našich kvalitách.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Opava

Před jakýmkoli druhem úklidu v Opavě nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Opavě si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Opava ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Opavě vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Opavě. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Opavě proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Minulý týden jsem v Opavě potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Opavě velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Opavě úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Opavě. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.