Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Písek

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Písek a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Písku poskytne? Franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám zajistí a poskytne kompletní úklidy bytových prostor, ale i úklidy nebytových prostor, a to nejen v Písku, ale i v celém širokém okolí Písku. Poskytujeme úklidy domácností, úklidy bytů, úklidy domů ale i úklidy komerčních prostor jako jsou úklidy kanceláří, úklidy kadeřnických salónů, úklidy ordinací nebo úklidy firem. Myjeme okna, myjeme výkladní skříně, ale myjeme i balkóny nebo terasy. Čistíme sedačky, tepujeme koberce, myjeme a čistíme interiéry dopravních prostředků.

Co uklízíme

Pro všechny naše klienty zajišťujeme precizní a důkladné úklidy za jednotných a neměnných cenových podmínek na základě našeho ceníku úklidových prací, a to kompletně na celém území České republiky. Své objednávky po úklidových službách můžete kdykoli zadávat z pohodlí svého domova prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře. Veškeré přípravky potřebné pro daný druh úklidu jsou automaticky součástí dodávky našich profesionálních úklidových služeb poskytovaných v Písku, přičemž veškeré naše úklidové práce jsou poskytované 365 dní v roce.

Vycházíme vám vstříc

Stejně precizně, jako poskytujeme veškeré naše úklidové služby, zajišťujeme i důkladné Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy nebo například jarní úklidy chat a chalup. Poskytujeme úklidy po sportovních a společenských akcích, ale provádíme i generální úklidy po rekonstrukcích. EXTRA UKLÍZENÍ jsou proškolení, spolehliví a velmi zkušení pracovníci, kteří vám vyjdou vždy maximálně vstříc při poskytování úklidových prací v Písku.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Písek

Před jakýmkoli druhem úklidu v Písku nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Písku si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Písek ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Písku vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Písku. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Písku proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Minulý týden jsem v Písku potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Písku velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Písku úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Písku. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.