Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 18, tento měsíc 158, tento rok 158
Objednat

Úklid Písek

800 66 88 88Poptáváte kvalitní úklid ve městě Písek a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Písku poskytne? Franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám zajistí a poskytne kompletní úklidy bytových prostor, ale i úklidy nebytových prostor, a to nejen v Písku, ale i v celém širokém okolí Písku. Poskytujeme úklidy domácností, úklidy bytů, úklidy domů ale i úklidy komerčních prostor jako jsou úklidy kanceláří, úklidy kadeřnických salónů, úklidy ordinací nebo úklidy firem. Myjeme okna, myjeme výkladní skříně, ale myjeme i balkóny nebo terasy. Čistíme sedačky, tepujeme koberce, myjeme a čistíme interiéry dopravních prostředků.
Pro všechny naše klienty zajišťujeme precizní a důkladné úklidy za jednotných a neměnných cenových podmínek na základě našeho ceníku úklidových prací, a to kompletně na celém území České republiky. Své objednávky po úklidových službách můžete kdykoli zadávat z pohodlí svého domova prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře. Veškeré přípravky potřebné pro daný druh úklidu jsou automaticky součástí dodávky našich profesionálních úklidových služeb poskytovaných v Písku, přičemž veškeré naše úklidové práce jsou poskytované 365 dní v roce.
Stejně precizně, jako poskytujeme veškeré naše úklidové služby, zajišťujeme i důkladné Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy nebo například jarní úklidy chat a chalup. Poskytujeme úklidy po sportovních a společenských akcích, ale provádíme i generální úklidy po rekonstrukcích. EXTRA UKLÍZENÍ jsou proškolení, spolehliví a velmi zkušení pracovníci, kteří vám vyjdou vždy maximálně vstříc při poskytování úklidových prací v Písku.
Před jakýmkoli druhem úklidu v Písku nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Písku si prohlédněte naše ceny za úklid (viz úklid Písek ceník).
Chcete uklidit či umýt okna? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com