Objednat

Úklid a úklidové služby Písek

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Písek a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Písku poskytne? Franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám zajistí a poskytne kompletní úklidy bytových prostor, ale i úklidy nebytových prostor, a to nejen v Písku, ale i v celém širokém okolí Písku. Poskytujeme úklidy domácností, úklidy bytů, úklidy domů ale i úklidy komerčních prostor jako jsou úklidy kanceláří, úklidy kadeřnických salónů, úklidy ordinací nebo úklidy firem. Myjeme okna, myjeme výkladní skříně, ale myjeme i balkóny nebo terasy. Čistíme sedačky, tepujeme koberce, myjeme a čistíme interiéry dopravních prostředků.

Co uklízíme

Pro všechny naše klienty zajišťujeme precizní a důkladné úklidy za jednotných a neměnných cenových podmínek na základě našeho ceníku úklidových prací, a to kompletně na celém území České republiky. Své objednávky po úklidových službách můžete kdykoli zadávat z pohodlí svého domova prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře. Veškeré přípravky potřebné pro daný druh úklidu jsou automaticky součástí dodávky našich profesionálních úklidových služeb poskytovaných v Písku, přičemž veškeré naše úklidové práce jsou poskytované 365 dní v roce.

Vycházíme vám vstříc

Stejně precizně, jako poskytujeme veškeré naše úklidové služby, zajišťujeme i důkladné Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy nebo například jarní úklidy chat a chalup. Poskytujeme úklidy po sportovních a společenských akcích, ale provádíme i generální úklidy po rekonstrukcích. EXTRA UKLÍZENÍ jsou proškolení, spolehliví a velmi zkušení pracovníci, kteří vám vyjdou vždy maximálně vstříc při poskytování úklidových prací v Písku.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Písek

Před jakýmkoli druhem úklidu v Písku nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Písku si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Písek ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Písku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Písku řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Písek vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Písku vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Písku. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Písku proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Minulý týden jsem v Písku potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Písku velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Písku úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Písku. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.