Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Náchod

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Náchod a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Náchodě poskytne? Nejen v Náchodě, ale kompletně v celém okolí Náchoda vám zajistíme perfektní a spolehlivé úklidové služby prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Téměř neomezeně, 365 dní v roce vám zajistíme a poskytneme úklidy domácností, úklidy bytů, úklidy baráků a činžovních domů, ale i úklidy kanceláří, úklidy firem nebo precizní mytí oken či mytí okenních rámů i dveří. Čistíme a tepujeme koberce ale čistíme a tepujeme i sedací soupravy a matrace.

Co uklízíme

Kdykoli vám na základě vaší objednávky, kterou si můžete velmi jednoduše vytvořit v našem internetovém formuláři zajistíme úklidy pravidelné, ale i úklidy jednorázové, takzvané generální úklidy. Tyto generální úklidy jsou našimi klienty požadovány hlavně jako úklidy po rekonstrukcích nebo úklidy po malířských službách. Jednorázové a důkladné úklidy poskytujeme našim klientům i na Vánoce nebo jako Velikonoční úklidy. Veškeré úklidové práce v Náchodě jsou zajišťovány velmi zkušeným a proškoleným personálem.

Vycházíme vám vstříc

V Náchodě zajišťujeme nejen úklidové služby, ale jsme schopni vám zajistit i profesionální stěhovací či vyklízecí práce prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Taktéž vám zajistíme a poskytneme velmi odborné mytí teras či balkónů nebo úklidy vašich chat a chalup. Zavolejte na naši centrální linku 800 66 88 88 a objednejte si libovolnou úklidovou službu a přesvědčte se sami o našich schopnostech poskytování kvalitních úklidů, a to nejen v Náchodě, ale i kompletně na celém území České republiky.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Náchod

Před jakýmkoli druhem úklidu v Náchodě nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Náchodě si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Náchod ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerDostupný úklid
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: U Konopáče 484, 517 50 Častolovice

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Náchodě vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Náchodě. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Náchodě potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Náchodě velmi spokojená. Určitě doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Náchodě proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už 2x jsem využila v Náchodě úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Náchodě. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.