Objednat

Úklid a úklidové služby Náchod

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Náchod a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Náchodě poskytne? Nejen v Náchodě, ale kompletně v celém okolí Náchoda vám zajistíme perfektní a spolehlivé úklidové služby prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Téměř neomezeně, 365 dní v roce vám zajistíme a poskytneme úklidy domácností, úklidy bytů, úklidy baráků a činžovních domů, ale i úklidy kanceláří, úklidy firem nebo precizní mytí oken či mytí okenních rámů i dveří. Čistíme a tepujeme koberce ale čistíme a tepujeme i sedací soupravy a matrace.

Co uklízíme

Kdykoli vám na základě vaší objednávky, kterou si můžete velmi jednoduše vytvořit v našem internetovém formuláři zajistíme úklidy pravidelné, ale i úklidy jednorázové, takzvané generální úklidy. Tyto generální úklidy jsou našimi klienty požadovány hlavně jako úklidy po rekonstrukcích nebo úklidy po malířských službách. Jednorázové a důkladné úklidy poskytujeme našim klientům i na Vánoce nebo jako Velikonoční úklidy. Veškeré úklidové práce v Náchodě jsou zajišťovány velmi zkušeným a proškoleným personálem.

Vycházíme vám vstříc

V Náchodě zajišťujeme nejen úklidové služby, ale jsme schopni vám zajistit i profesionální stěhovací či vyklízecí práce prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Taktéž vám zajistíme a poskytneme velmi odborné mytí teras či balkónů nebo úklidy vašich chat a chalup. Zavolejte na naši centrální linku 800 66 88 88 a objednejte si libovolnou úklidovou službu a přesvědčte se sami o našich schopnostech poskytování kvalitních úklidů, a to nejen v Náchodě, ale i kompletně na celém území České republiky.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Náchod

Před jakýmkoli druhem úklidu v Náchodě nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Náchodě si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Náchod ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Náchodě zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Náchodě řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Náchod vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Náchodě vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Náchodě. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Náchodě potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Náchodě velmi spokojená. Určitě doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Náchodě proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už 2x jsem využila v Náchodě úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Náchodě. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.