Úklid Kladno

Chcete uklidit a hledáte kvalitní služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o úklid? Vyplňte tento formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

ÚKLIDY A MYTÍ OKEN KLADNO

Úklidy a mytí oken Kladno - Pod záštitou kvalitní a prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám na Kladně, ale i v širokém okolí Kladenska zajistíme a poskytneme jednorázové i pravidelné úklidy domácností, úklidy bytových jednotek ale i úklidy domů a baráků. Stejně kvalitně a odborně vám zajistíme i úklidy kanceláří, úklidy firem či podniků, úklidy restaurací a jídelen, ale i úklidy prodejen, obchodů či krámů. Veškeré tyto profesionální úklidové služby poskytujeme nepřetržitě, 7 dní v týdnu bez ohledu na víkendy či svátky. Mytí oken je naprostou samozřejmostí.

Uklízíme veškeré bytové i nebytové prostory jakýchkoli velikostí a rozměrů. Poskytujeme i sezónní úklidy jako jsou jarní úklidy chat a chalup, Velikonoční úklidy nebo důkladné úklidy Vánoční. Precizně uklízíme byty po rekonstrukcích, ale stejně důkladně uklízíme nemovitosti i po malování. Myjeme výkladní skříně i výlohy, čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy. Uklízíme lékařské ordinace a čekárny, uklízíme haly i sklady. Úklidové přípravky na daný druh úklidu dodáváme automaticky.

Veškeré úklidové služby společnosti EXTRA UKLÍZENÍ si můžete kdykoli pohodlně objednat prostřednictvím jednoduchého a přehledného objednávkového formuláře. Všechny naše služby jsou poskytovány na základě ceníku úklidových služeb, který je platný nejen pro úklidy na Kladně, ale i pro celou Českou republiku. Budeme velmi potěšeni, pokud si na úklidy či mytí oken na Kladně vyberete naši profesionální úklidovou firmu EXTRA UKLÍZENÍ a my se naopak postaráme, abyste byli s našimi službami maximálně spokojeni a stali jste se našimi dalšími stálými klienty.

úklidy restaurací, úklidy barů i jídelen
úklidy hotelů, úklidy pensionů i apartmánů
úklidové práce NONSTOP po celé ČR
čištění a tepování koberců i sedacích souprav
• profesionální úklidové vybavení a prostředky
• dodání veškerých přípravků na úklidy
• pouze proškolení a zkušení pracovníci
• pojištění ve výši 1 000 000 Kč
• uklízení se zárukou kvality a čistoty
• profesionální stěhovací služby a vyklízecí práce
• profesionální práce hodinových manželů

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Kontakt