Objednat

Úklid a úklidové služby Kladno

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Kladno a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Kladně poskytne? Pod záštitou kvalitní a prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám na Kladně, ale i v širokém okolí Kladenska zajistíme a poskytneme jednorázové i pravidelné úklidy domácností, úklidy bytových jednotek ale i úklidy domů a baráků. Stejně kvalitně a odborně vám zajistíme i úklidy kanceláří, úklidy firem či podniků, úklidy restaurací a jídelen, ale i úklidy prodejen, obchodů či krámů. Veškeré tyto profesionální úklidové služby poskytujeme nepřetržitě, 7 dní v týdnu bez ohledu na víkendy či svátky. Mytí oken je naprostou samozřejmostí.

Co uklízíme

Uklízíme veškeré bytové i nebytové prostory jakýchkoli velikostí a rozměrů. Poskytujeme i sezónní úklidy jako jsou jarní úklidy chat a chalup, Velikonoční úklidy nebo důkladné úklidy Vánoční. Precizně uklízíme byty po rekonstrukcích, ale stejně důkladně uklízíme nemovitosti i po malování. Myjeme výkladní skříně i výlohy, čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy. Uklízíme lékařské ordinace a čekárny, uklízíme haly i sklady. Úklidové přípravky na daný druh úklidu dodáváme automaticky.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré úklidové služby společnosti EXTRA UKLÍZENÍ si můžete kdykoli pohodlně objednat prostřednictvím jednoduchého a přehledného objednávkového formuláře. Všechny naše služby jsou poskytovány na základě ceníku úklidových služeb, který je platný nejen pro úklidy na Kladně, ale i pro celou Českou republiku. Budeme velmi potěšeni, pokud si na úklidy či mytí oken na Kladně vyberete naši profesionální úklidovou firmu EXTRA UKLÍZENÍ a my se naopak postaráme, abyste byli s našimi službami maximálně spokojeni a stali jste se našimi dalšími stálými klienty.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Kladno

Před jakýmkoli druhem úklidu na Kladně nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Kladně si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Kladno ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste na Kladně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte na Kladně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Kladno vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem na Kladně vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem na Kladně. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem na Kladně potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla na Kladně velmi spokojená. Určitě doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás na Kladně proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už 2x jsem využila na Kladně úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti na Kladně. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.