Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 35, tento měsíc 120, tento rok 308
Objednat

Úklid Kladno

800 66 88 88Poptáváte kvalitní úklid ve městě Kladno a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Kladně poskytne? Pod záštitou kvalitní a prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám na Kladně, ale i v širokém okolí Kladenska zajistíme a poskytneme jednorázové i pravidelné úklidy domácností, úklidy bytových jednotek ale i úklidy domů a baráků. Stejně kvalitně a odborně vám zajistíme i úklidy kanceláří, úklidy firem či podniků, úklidy restaurací a jídelen, ale i úklidy prodejen, obchodů či krámů. Veškeré tyto profesionální úklidové služby poskytujeme nepřetržitě, 7 dní v týdnu bez ohledu na víkendy či svátky. Mytí oken je naprostou samozřejmostí.
Uklízíme veškeré bytové i nebytové prostory jakýchkoli velikostí a rozměrů. Poskytujeme i sezónní úklidy jako jsou jarní úklidy chat a chalup, Velikonoční úklidy nebo důkladné úklidy Vánoční. Precizně uklízíme byty po rekonstrukcích, ale stejně důkladně uklízíme nemovitosti i po malování. Myjeme výkladní skříně i výlohy, čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy. Uklízíme lékařské ordinace a čekárny, uklízíme haly i sklady. Úklidové přípravky na daný druh úklidu dodáváme automaticky.
Veškeré úklidové služby společnosti EXTRA UKLÍZENÍ si můžete kdykoli pohodlně objednat prostřednictvím jednoduchého a přehledného objednávkového formuláře. Všechny naše služby jsou poskytovány na základě ceníku úklidových služeb, který je platný nejen pro úklidy na Kladně, ale i pro celou Českou republiku. Budeme velmi potěšeni, pokud si na úklidy či mytí oken na Kladně vyberete naši profesionální úklidovou firmu EXTRA UKLÍZENÍ a my se naopak postaráme, abyste byli s našimi službami maximálně spokojeni a stali jste se našimi dalšími stálými klienty.
Před jakýmkoli druhem úklidu na Kladně nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Kladně si prohlédněte naše ceny za úklid (viz úklid Kladno ceník).
Chcete uklidit či umýt okna? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com