EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888


Objednat

Úklid Kladno

Úklid Kladno

Úklid Kladno

Úklid Kladno - Pod záštitou kvalitní a prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám na Kladně, ale i v širokém okolí Kladenska zajistíme a poskytneme jednorázové i pravidelné úklidy domácností, úklidy bytových jednotek ale i úklidy domů a baráků. Stejně kvalitně a odborně vám zajistíme i úklidy kanceláří, úklidy firem či podniků, úklidy restaurací a jídelen, ale i úklidy prodejen, obchodů či krámů. Veškeré tyto profesionální úklidové služby poskytujeme nepřetržitě, 7 dní v týdnu bez ohledu na víkendy či svátky. Mytí oken je naprostou samozřejmostí.
Uklízíme veškeré bytové i nebytové prostory jakýchkoli velikostí a rozměrů. Poskytujeme i sezónní úklidy jako jsou jarní úklidy chat a chalup, Velikonoční úklidy nebo důkladné úklidy Vánoční. Precizně uklízíme byty po rekonstrukcích, ale stejně důkladně uklízíme nemovitosti i po malování. Myjeme výkladní skříně i výlohy, čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy. Uklízíme lékařské ordinace a čekárny, uklízíme haly i sklady. Úklidové přípravky na daný druh úklidu dodáváme automaticky.
Veškeré úklidové služby společnosti EXTRA UKLÍZENÍ si můžete kdykoli pohodlně objednat prostřednictvím jednoduchého a přehledného objednávkového formuláře. Všechny naše služby jsou poskytovány na základě ceníku úklidových služeb, který je platný nejen pro úklidy na Kladně, ale i pro celou Českou republiku. Budeme velmi potěšeni, pokud si na úklidy či mytí oken na Kladně vyberete naši profesionální úklidovou firmu EXTRA UKLÍZENÍ a my se naopak postaráme, abyste byli s našimi službami maximálně spokojeni a stali jste se našimi dalšími stálými klienty.
Před úklidem na Kladně nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Kladně si prohlédněte náš ceník úklidu Kladno (viz úklid Kladno ceník).
Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
profi úklidové služby a úklidové práce
úklid kanceláří, úklid firem a podniků
spolehlivé úklidy bytů a úklidy domů
mytí oken a rámů, mytí dveří, žaluzií
mytí výloh a mytí výkladních skříní
jednorázové úklidy i pravidelné úklidy
generální úklidy a úklidy po rekonstrukcích
úklidy hal, úklidy prodejen a krámů
ruční mytí i odborné strojové čištění
vánoční úklidy, úklidy velikonoční a jarní
úklidy domácností i nebytových prostor
úklidy restaurací, úklidy barů i jídelen
úklidy hotelů, úklidy pensionů i apartmánů
úklidové práce NONSTOP po celé ČR
čištění a tepování koberců i sedacích souprav
profesionální úklidové vybavení a prostředky
dodání veškerých přípravků na úklidy
pouze proškolení a zkušení pracovníci
pojištění ve výši 1 000 000 Kč
uklízení se zárukou kvality a čistoty
profesionální stěhovací služby a vyklízecí práce
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook