Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 11, tento týden 79, tento měsíc 251, tento rok 2 169
Objednat

Úklid a úklidové služby Zlín

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Zlín a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby ve Zlíně poskytne? Velmi důkladné a profesionální úklidové práce ve Zlíně, ale i mytí oken ve Zlíně a celém jeho okolí vám zajistí a poskytne naše prověřená franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Ve Zlíně vám poskytneme úklid domu, úklid bytu, úklid kanceláře, ale i úklid jakékoli firmy či společnosti. Zajistíme vám mytí oken, mytí dveří a okenních rámů, mytí žaluzií, ale i mytí balkónů a teras. Poskytujeme precizní ruční mytí a čištění, ale poskytujeme i strojové mytí a čištění neomezeně velkých ploch a rozloh.

Co uklízíme

Veškeré naše úklidové práce jsou poskytovány velmi zkušenými a proškolenými pracovníky ze sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Uklízíme hotely i ubytovny, uklízíme restaurace i jídelny, uklízíme lékařské ordinace i čekárny, ale uklízíme i obchodní prostory a prostory prodejní. Vždy vám uklidíme jakékoli bytové i nebytové prostory, a to nejen jako jednorázové generální úklidy, ale zajistíme vám i úklidy pravidelné. Precizně uklízíme nemovitosti po malování, ale uklízíme nemovitosti i po stavebních rekonstrukcích a stavebních úpravách.

Vycházíme vám vstříc

Jakoukoli z námi poskytovaných úklidových služeb si můžete kdykoli objednat z pohodlí svého domova prostřednictvím velmi jednoduchého a přehledného objednávkového formuláře úklidů nebo prostřednictvím naší centrální bezplatné linky 800 66 88 88. Všechny námi poskytované úklidové práce poskytujeme 365 dní v roce, a to nejen ve Zlíně, ale kompletně na celém území České republiky i Evropské unie. Budeme velmi poctěni, pokud si i vy vyberete naši společnost EXTRA SLUŽBY a stanete se našimi dalšími spokojenými klienty.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Zlín

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Zlíně nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Zlíně si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Zlín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com