Objednat

Úklid a úklidové služby Zlín

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Zlín a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby ve Zlíně poskytne? Velmi důkladné a profesionální úklidové práce ve Zlíně, ale i mytí oken ve Zlíně a celém jeho okolí vám zajistí a poskytne naše prověřená franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Ve Zlíně vám poskytneme úklid domu, úklid bytu, úklid kanceláře, ale i úklid jakékoli firmy či společnosti. Zajistíme vám mytí oken, mytí dveří a okenních rámů, mytí žaluzií, ale i mytí balkónů a teras. Poskytujeme precizní ruční mytí a čištění, ale poskytujeme i strojové mytí a čištění neomezeně velkých ploch a rozloh.

Co uklízíme

Veškeré naše úklidové práce jsou poskytovány velmi zkušenými a proškolenými pracovníky ze sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Uklízíme hotely i ubytovny, uklízíme restaurace i jídelny, uklízíme lékařské ordinace i čekárny, ale uklízíme i obchodní prostory a prostory prodejní. Vždy vám uklidíme jakékoli bytové i nebytové prostory, a to nejen jako jednorázové generální úklidy, ale zajistíme vám i úklidy pravidelné. Precizně uklízíme nemovitosti po malování, ale uklízíme nemovitosti i po stavebních rekonstrukcích a stavebních úpravách.

Vycházíme vám vstříc

Jakoukoli z námi poskytovaných úklidových služeb si můžete kdykoli objednat z pohodlí svého domova prostřednictvím velmi jednoduchého a přehledného objednávkového formuláře úklidů nebo prostřednictvím naší centrální bezplatné linky 800 66 88 88. Všechny námi poskytované úklidové práce poskytujeme 365 dní v roce, a to nejen ve Zlíně, ale kompletně na celém území České republiky i Evropské unie. Budeme velmi poctěni, pokud si i vy vyberete naši společnost EXTRA SLUŽBY a stanete se našimi dalšími spokojenými klienty.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Zlín

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Zlíně nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Zlíně si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Zlín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Zlíně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Zlíně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Zlín vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem ve Zlíně vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Skutečně paráda. Celý úklid u nás ve Zlíně proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Naprostá spokojenost s úklidem ve Zlíně. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem ve Zlíně potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla ve Zlíně velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila ve Zlíně úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti ve Zlíně. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.