Objednat

Úklid a úklidové služby Děčín

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Děčín a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Děčíně poskytne? Velmi kvalitní a spolehlivé úklidy domácností i úklidy nebytových prostor v Děčíně i celém jeho okolí vám zajistí a poskytne naše profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Kdykoli vám zajistíme úklid kanceláře, úklid firmy, úklid domácnosti, úklid bytu ale i úklid domu. V Děčíně běžně myjeme okna, špičkově myjeme balkóny i terasy, myjeme výkladní skříně i výlohy, ale dokonale myjeme i okenní rámy a dveře. Poskytujeme precizní jednorázové úklidy, ale poskytujeme i perfektní a spolehlivé pravidelné úklidy.

Co uklízíme

Zajišťujeme precizní generální úklidy po malování, ale i úklidy po stavebních úpravách a rekonstrukcích. Uklízíme restaurace i jiná restaurační zařízení, uklízíme hotely a pensiony, uklízíme prodejny, krámy i obchody, ale poskytujeme i perfektní úklidové služby při úklidech ordinací a čekáren. Uklízíme školky i školy, ale uklízíme i venkovní prostory po různých společenských a sportovních akcích. Myjeme venkovní osvětlení, ale myjeme i osvětlení vnitřní.

Vycházíme vám vstříc

Jakoukoli z našich úklidových prací si můžete kdykoli objednat z pohodlí svého domova prostřednictvím našeho velmi jednoduchého a přehledného online objednávkového formuláře úklidových služeb. Naši odborní technici se s vámi během okamžiku již sami spojí a domluví s vámi veškeré podrobnosti a průběh vámi požadovaného úklidu v Děčíně či jeho okolí. Veškeré naše úklidové práce jsou poskytované na základě našeho ceníku úklidů, a to kompletně na celém území České republiky. Budeme velmi potěšeni, pokud se i vy stanete našimi dalšími spokojenými klienty.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Děčín

Před jakýmkoli druhem úklidu v Děčíně nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Děčíně si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Děčín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Děčíně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Děčíně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Děčín vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Děčíně vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Děčíně. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Děčíně proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Minulý týden jsem v Děčíně potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Děčíně velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Děčíně úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Děčíně. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.