Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 24, tento měsíc 64, tento rok 2 624
Objednat

Úklid a úklidové služby Děčín

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Děčín a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Děčíně poskytne? Velmi kvalitní a spolehlivé úklidy domácností i úklidy nebytových prostor v Děčíně i celém jeho okolí vám zajistí a poskytne naše profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Kdykoli vám zajistíme úklid kanceláře, úklid firmy, úklid domácnosti, úklid bytu ale i úklid domu. V Děčíně běžně myjeme okna, špičkově myjeme balkóny i terasy, myjeme výkladní skříně i výlohy, ale dokonale myjeme i okenní rámy a dveře. Poskytujeme precizní jednorázové úklidy, ale poskytujeme i perfektní a spolehlivé pravidelné úklidy.

Co uklízíme

Zajišťujeme precizní generální úklidy po malování, ale i úklidy po stavebních úpravách a rekonstrukcích. Uklízíme restaurace i jiná restaurační zařízení, uklízíme hotely a pensiony, uklízíme prodejny, krámy i obchody, ale poskytujeme i perfektní úklidové služby při úklidech ordinací a čekáren. Uklízíme školky i školy, ale uklízíme i venkovní prostory po různých společenských a sportovních akcích. Myjeme venkovní osvětlení, ale myjeme i osvětlení vnitřní.

Vycházíme vám vstříc

Jakoukoli z našich úklidových prací si můžete kdykoli objednat z pohodlí svého domova prostřednictvím našeho velmi jednoduchého a přehledného online objednávkového formuláře úklidových služeb. Naši odborní technici se s vámi během okamžiku již sami spojí a domluví s vámi veškeré podrobnosti a průběh vámi požadovaného úklidu v Děčíně či jeho okolí. Veškeré naše úklidové práce jsou poskytované na základě našeho ceníku úklidů, a to kompletně na celém území České republiky. Budeme velmi potěšeni, pokud se i vy stanete našimi dalšími spokojenými klienty.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Děčín

Před jakýmkoli druhem úklidu v Děčíně nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Děčíně si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Děčín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLubomír Sedlák
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Palachova 3732, 430 03 Chomutov
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Děčíně vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Děčíně. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Děčíně proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Minulý týden jsem v Děčíně potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Děčíně velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Děčíně úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Děčíně. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.