Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Brno-venkov

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid v okrese Brno-venkov a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v okrese Brno-venkov poskytne? Profesionální úklidové služby v Brně-venkov, ale i úklidy domácností v celém okolí Brna-venkov vám velmi ráda a ochotně poskytne prověřená a značková franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ. Kdykoli vám v Brně na základě vaší online objednávky zajistíme úklid bytu, úklid domu, úklid chaty i chalupy, úklid kanceláří ale i úklidy skladů či úklidy celých společností a firem. Poskytujeme dokonalé ruční mytí, zajišťujeme strojové čištění a mytí, ale naprosto dokonale myjeme okna, myjeme výkladní skříně i výlohy nebo myjeme a uklízíme terasy a balkóny.

Co uklízíme

V Brně-venkově zajišťujeme nejen veškeré jednorázové úklidy, ale zajišťujeme i pravidelné úklidy libovolných bytových a nebytových prostor. Uklízíme firmy i podniky, uklízíme prodejny i krámy, uklízíme pensiony i hotely, ale uklízíme i restaurace a jídelny. Uklízíme školy i školky, ale uklízíme i veškeré zdravotnické zařízení a ordinace. Poskytujeme důkladné úklidy po rekonstrukcích ale i důkladné a precizní úklidy po malířích a malování. Uklízíme libovolně velké společné prostory, ale uklízíme i po různých sportovních a společenských akcích.

Vycházíme vám vstříc

Poskytujeme velmi důkladné a precizní Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy ale například i úklidy jarní. Veškeré naše úklidové práce jsou v Brně poskytované velmi kvalitními a zkušenými pracovníky, kteří se o vás vždy špičkově postarají. Zajistí a poskytnou vám nejen veškeré druhy úklidů, ale zajistí vám i profesionální vyklízecí práce či práce stěhovací. Standardně myjeme žaluzie, myjeme dopravní prostředky ale čistíme a tepujeme koberce a čistíme a tepujeme sedací soupravy a matrace. Všechny služby franchisové sítě EXTRA SLUŽBY poskytujeme 365 dní v roce na celém území ČR.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Brno-venkov

Před jakýmkoli druhem úklidu v okrese Brno-venkov nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v okrese Brno-venkov si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Brno-venkov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLenka Podrybská
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Žlutá 1, 621 00 Brno-Řečkovice
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem v okrese Brno-venkov. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Minulý týden jsem v okrese Brno-venkov potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v okrese Brno-venkov velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v okrese Brno-venkov úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v okrese Brno-venkov. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v okrese Brno-venkov proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem v okrese Brno-venkov vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.