Objednat

Úklid a úklidové služby Brno-venkov

úklid

Poptáváte kvalitní úklid v okrese Brno-venkov a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v okrese Brno-venkov poskytne? Profesionální úklidové služby v Brně-venkov, ale i úklidy domácností v celém okolí Brna-venkov vám velmi ráda a ochotně poskytne prověřená a značková franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ. Kdykoli vám v Brně na základě vaší online objednávky zajistíme úklid bytu, úklid domu, úklid chaty i chalupy, úklid kanceláří ale i úklidy skladů či úklidy celých společností a firem. Poskytujeme dokonalé ruční mytí, zajišťujeme strojové čištění a mytí, ale naprosto dokonale myjeme okna, myjeme výkladní skříně i výlohy nebo myjeme a uklízíme terasy a balkóny.

Co uklízíme

V Brně-venkově zajišťujeme nejen veškeré jednorázové úklidy, ale zajišťujeme i pravidelné úklidy libovolných bytových a nebytových prostor. Uklízíme firmy i podniky, uklízíme prodejny i krámy, uklízíme pensiony i hotely, ale uklízíme i restaurace a jídelny. Uklízíme školy i školky, ale uklízíme i veškeré zdravotnické zařízení a ordinace. Poskytujeme důkladné úklidy po rekonstrukcích ale i důkladné a precizní úklidy po malířích a malování. Uklízíme libovolně velké společné prostory, ale uklízíme i po různých sportovních a společenských akcích.

Vycházíme vám vstříc

Poskytujeme velmi důkladné a precizní Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy ale například i úklidy jarní. Veškeré naše úklidové práce jsou v Brně poskytované velmi kvalitními a zkušenými pracovníky, kteří se o vás vždy špičkově postarají. Zajistí a poskytnou vám nejen veškeré druhy úklidů, ale zajistí vám i profesionální vyklízecí práce či práce stěhovací. Standardně myjeme žaluzie, myjeme dopravní prostředky ale čistíme a tepujeme koberce a čistíme a tepujeme sedací soupravy a matrace. Všechny služby franchisové sítě EXTRA SLUŽBY poskytujeme 365 dní v roce na celém území ČR.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Brno-venkov

Před jakýmkoli druhem úklidu v okrese Brno-venkov nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v okrese Brno-venkov si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Brno-venkov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v okrese Brno-venkov zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v okrese Brno-venkov řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Brno-venkov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem v okrese Brno-venkov. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Minulý týden jsem v okrese Brno-venkov potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v okrese Brno-venkov velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v okrese Brno-venkov úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v okrese Brno-venkov. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v okrese Brno-venkov proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem v okrese Brno-venkov vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.