Objednat

Úklid a úklidové služby Přerov

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Přerov a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Přerově poskytne? Naprosto perfektní úklidy bytových prostor, ale i úklidy nebytových prostor v Přerově vám zajistí a poskytne naše profesionální franchisová síť poskytovatelů úklidových služeb EXTRA UKLÍZENÍ. Zajistíme a poskytneme vám úklidové práce jednorázové, ale i úklidové práce pravidelné. V Přerově vám poskytneme úklidy domácností, úklidy bytů, ale i úklidy činžovních domů a vilek. Uklízíme kanceláře, ale uklízíme i celé firemní objekty a prostory.

Co uklízíme

Perfektně myjeme okna, myjeme okenní rámy i dveře, myjeme žaluzie, ale myjeme i výkladní skříně a výlohy. Umyjeme a vyleštíme jakékoli skleněné plochy neomezených rozměrů a velikostí. Myjeme lustry, ale myjeme i jakékoli osvětlení. Veškeré naše úklidové práce jsou poskytované velmi zkušenými a proškolenými pracovníky sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Taktéž veškeré úklidové přípravky potřebné pro úklidy jsou automatickou součástí dodávky našich úklidových služeb.

Vycházíme vám vstříc

Uklidíme vám restaurace i kavárny, uklidíme vám školy i školky, ale stejně perfektně vám zajistíme úklidy obchodů či prodejen v Přerově. Uklízíme hotely i jiná ubytovací zařízení, a to včetně důkladných a precizních sezónních úklidů jako jsou například Vánoční úklidy nebo úklidy Velikonoční. Naprosto běžně v Přerově čistíme a tepujeme koberce, ale čistíme a tepujeme i sedací soupravy. Veškeré naše úklidové práce zajišťujeme kompletně na celém území České republiky, ale i ve státech Evropské unie.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Přerov

Před jakýmkoli druhem úklidu v Přerově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Přerově si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Přerov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Přerově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Přerově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Přerov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Přerově vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Přerově. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Přerově potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Přerově velmi spokojená. Určitě doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Přerově proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už 2x jsem využila v Přerově úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Přerově. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.