Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 8, tento týden 34, tento měsíc 285, tento rok 2 203
Objednat

Úklid a úklidové služby Přerov

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Přerov a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Přerově poskytne? Naprosto perfektní úklidy bytových prostor, ale i úklidy nebytových prostor v Přerově vám zajistí a poskytne naše profesionální franchisová síť poskytovatelů úklidových služeb EXTRA UKLÍZENÍ. Zajistíme a poskytneme vám úklidové práce jednorázové, ale i úklidové práce pravidelné. V Přerově vám poskytneme úklidy domácností, úklidy bytů, ale i úklidy činžovních domů a vilek. Uklízíme kanceláře, ale uklízíme i celé firemní objekty a prostory.

Co uklízíme

Perfektně myjeme okna, myjeme okenní rámy i dveře, myjeme žaluzie, ale myjeme i výkladní skříně a výlohy. Umyjeme a vyleštíme jakékoli skleněné plochy neomezených rozměrů a velikostí. Myjeme lustry, ale myjeme i jakékoli osvětlení. Veškeré naše úklidové práce jsou poskytované velmi zkušenými a proškolenými pracovníky sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Taktéž veškeré úklidové přípravky potřebné pro úklidy jsou automatickou součástí dodávky našich úklidových služeb.

Vycházíme vám vstříc

Uklidíme vám restaurace i kavárny, uklidíme vám školy i školky, ale stejně perfektně vám zajistíme úklidy obchodů či prodejen v Přerově. Uklízíme hotely i jiná ubytovací zařízení, a to včetně důkladných a precizních sezónních úklidů jako jsou například Vánoční úklidy nebo úklidy Velikonoční. Naprosto běžně v Přerově čistíme a tepujeme koberce, ale čistíme a tepujeme i sedací soupravy. Veškeré naše úklidové práce zajišťujeme kompletně na celém území České republiky, ale i ve státech Evropské unie.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Přerov

Před jakýmkoli druhem úklidu v Přerově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Přerově si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Přerov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com