Objednat

Úklid a úklidové služby Nymburk

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Nymburk a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Nymburce poskytne? Nejen v Nymburku, ale v celém okolí Nymburka vám prostřednictvím naší prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY zajistíme dokonalé úklidy domácností, úklidy domů, úklidy bytů, ale i úklidy kanceláří, úklidy firem, úklidy salónů, restaurací, prodejen či obchodů. Zajistíme vám důkladné generální úklidy po rekonstrukcích nebo důkladné úklidy po malířích. Poskytneme vám ale i pravidelné úklidy jakýchkoli bytových či nebytových prostor. Perfektně myjeme okna, myjeme výlohy i výkladní skříně jakýchkoli rozměrů, myjeme žaluzie i rolety.

Co uklízíme

Provádíme detailní úklidy teras a balkónů, uklízíme i venkovní plochy okolo vašich domů a baráků, ale uklízíme i venkovní plochy po sportovních, společenských či hudebních akcích. Vysáváme koberce, čistíme a tepujeme koberce, ale čistíme a tepujeme i sedací soupravy. Uklízíme hotely i pensiony, a to jak jednorázově generálně, tak i pravidelně. Veškeré úklidové práce jsou poskytovány zkušenými a proškolenými pracovníky oblečenými v oranžových stejnokrojích. Poskytujeme jak ruční čištění a mytí, tak i strojové čištění a mytí.

Vycházíme vám vstříc

Jakékoli úklidové práce si můžete objednávat z pohodlí svého domova prostřednictvím našeho objednávkového formuláře. Zadáte jen svůj požadavek a pak už jen vyčkejte, až se s vámi spojí náš odborný technik a domluví s vámi veškeré podrobnosti týkající se úklidových služeb v Nymburku. Všechny své klienty se snažíme kontaktovat do 60 minut od zadání jejich požadavku. Budeme skutečně velmi potěšeni, pokud si i vy zvolíte naši úklidovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ a stanete se našimi dalšími spokojenými klienty, kteří využívají náš úklidový servis.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Nymburk

Před jakýmkoli druhem úklidu v Nymburce nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Nymburce si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Nymburk ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Nymburce zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Nymburce řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Nymburk vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Nymburce vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Nymburce. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Nymburce potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Nymburce velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Nymburce úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Nymburce. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Nymburce proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.