Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 11, tento týden 79, tento měsíc 251, tento rok 2 169
Objednat

Úklid a úklidové služby Nymburk

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Nymburk a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Nymburce poskytne? Nejen v Nymburku, ale v celém okolí Nymburka vám prostřednictvím naší prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY zajistíme dokonalé úklidy domácností, úklidy domů, úklidy bytů, ale i úklidy kanceláří, úklidy firem, úklidy salónů, restaurací, prodejen či obchodů. Zajistíme vám důkladné generální úklidy po rekonstrukcích nebo důkladné úklidy po malířích. Poskytneme vám ale i pravidelné úklidy jakýchkoli bytových či nebytových prostor. Perfektně myjeme okna, myjeme výlohy i výkladní skříně jakýchkoli rozměrů, myjeme žaluzie i rolety.

Co uklízíme

Provádíme detailní úklidy teras a balkónů, uklízíme i venkovní plochy okolo vašich domů a baráků, ale uklízíme i venkovní plochy po sportovních, společenských či hudebních akcích. Vysáváme koberce, čistíme a tepujeme koberce, ale čistíme a tepujeme i sedací soupravy. Uklízíme hotely i pensiony, a to jak jednorázově generálně, tak i pravidelně. Veškeré úklidové práce jsou poskytovány zkušenými a proškolenými pracovníky oblečenými v oranžových stejnokrojích. Poskytujeme jak ruční čištění a mytí, tak i strojové čištění a mytí.

Vycházíme vám vstříc

Jakékoli úklidové práce si můžete objednávat z pohodlí svého domova prostřednictvím našeho objednávkového formuláře. Zadáte jen svůj požadavek a pak už jen vyčkejte, až se s vámi spojí náš odborný technik a domluví s vámi veškeré podrobnosti týkající se úklidových služeb v Nymburku. Všechny své klienty se snažíme kontaktovat do 60 minut od zadání jejich požadavku. Budeme skutečně velmi potěšeni, pokud si i vy zvolíte naši úklidovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ a stanete se našimi dalšími spokojenými klienty, kteří využívají náš úklidový servis.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Nymburk

Před jakýmkoli druhem úklidu v Nymburce nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Nymburce si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Nymburk ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Nymburce zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantHelena Blažková
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Tyršova 1595, 289 23 Milovice - Mladá
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Nymburce vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Nymburce. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Nymburce potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Nymburce velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Nymburce úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Nymburce. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Nymburce proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.