Objednat

Úklid a úklidové služby Praha 2

úklid

Požadujete opravdu kvalitní úklid v městské části Praha 2 a sháníte odbornou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Praze 2 zajistí? Stejně tak jako na Praze 2, tak i kompletně v celém širokém okolí Prahy 2 vám naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ, zaměřená na poskytování úklidových služeb, poskytne velmi kvalitní a profesionální úklidy veškerých bytových, ale i úklidy nebytových prostor. Pod záštitou značky prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Praze 2 zajistíme a poskytneme jakékoli úklidové práce, a to jak jednorázové úklidy na bázi generálního úklidu, tak i pravidelné úklidy, jako například úklidy domácností, úklidy kanceláří, úklidy ordinací, restaurací či jiných nebytových prostor.

Co uklízíme

Velmi rádi a profesionálně vám v Praze 2 zajistí všichni naši proškolení pracovníci úklid domu, úklid bytu, úklid chaty či chalupy, a to vždy včetně velmi kvalitního mytí oken a mytí dveří. Nepřetržitě myjeme, uklízíme a čistíme libovolně velké bytové i nebytové prostory pro soukromé osoby ale i pro podnikatele a firmy. Uklízíme kanceláře, uklízíme jídelny, uklízíme hotely i pensiony. Uklízíme po rekonstrukcích, uklízíme po malířích, myjeme terasy i balkóny. Čistíme a tepujeme koberce ale čistíme i sedací soupravy. Zajišťujeme dokonalé Vánoční úklidy i úklidy Velikonoční.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše úklidové práce vám kdykoli poskytneme na základě vaší objednávky, kterou můžete uskutečnit prostřednictvím centrální bezplatné linky 800 66 88 88 nebo prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře. Objednejte si libovolné úklidové služby u naší společnosti EXTRA UKLÍZENÍ a přesvědčte se sami o našich schopnostech a kvalitách. Uklidíme a umyjeme libovolně velké prostory. Veškeré úklidové prostředky potřebné pro daný druh úklidu jsou automatickou součástí dodávky našeho úklidového servisu, který v na Praze 2 poskytujeme 365 dní v roce.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Praha 2

Před jakýmkoli druhem úklidu na Praze 2 nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze 2 si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Praha 2 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste na Praze 2 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte na Praze 2 řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Praha 2 vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem na Praze 2 potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla na Praze 2 velmi spokojená. Určitě doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem na Praze 2. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Už 2x jsem využila na Praze 2 úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti na Praze 2. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás na Praze 2 proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem na Praze 2 vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.