Úklid Praha 2

Chcete uklidit a hledáte kvalitní služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o úklid? Vyplňte tento formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

ÚKLIDY A MYTÍ OKEN PRAHA 2

Úklidy a mytí oken Praha 2 - Potřebujete v Praze 2 zajistit kvalitní úklidové služby? Stejně tak jako na Praze 2, tak i kompletně v celém širokém okolí Prahy 2 vám naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ, zaměřená na poskytování úklidových služeb, poskytne velmi kvalitní a profesionální úklidy veškerých bytových, ale i úklidy nebytových prostor. Pod záštitou značky prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Praze 2 zajistíme a poskytneme jakékoli úklidové práce, a to jak jednorázové úklidy na bázi generálního úklidu, tak i pravidelné úklidy, jako například úklidy domácností, úklidy kanceláří, úklidy ordinací, restaurací či jiných nebytových prostor.

Velmi rádi a profesionálně vám v Praze 2 zajistí všichni naši proškolení pracovníci úklid domu, úklid bytu, úklid chaty či chalupy, a to vždy včetně velmi kvalitního mytí oken a mytí dveří. Nepřetržitě myjeme, uklízíme a čistíme libovolně velké bytové i nebytové prostory pro soukromé osoby ale i pro podnikatele a firmy. Uklízíme kanceláře, uklízíme jídelny, uklízíme hotely i pensiony. Uklízíme po rekonstrukcích, uklízíme po malířích, myjeme terasy i balkóny. Čistíme a tepujeme koberce ale čistíme i sedací soupravy. Zajišťujeme dokonalé Vánoční úklidy i úklidy Velikonoční.

Veškeré naše úklidové práce vám kdykoli poskytneme na základě vaší objednávky, kterou můžete uskutečnit prostřednictvím centrální bezplatné linky 800 66 88 88 nebo prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře. Objednejte si libovolné úklidové služby u naší společnosti EXTRA UKLÍZENÍ a přesvědčte se sami o našich schopnostech a kvalitách. Uklidíme a umyjeme libovolně velké prostory. Veškeré úklidové prostředky potřebné pro daný druh úklidu jsou automatickou součástí dodávky našeho úklidového servisu, který v na Praze 2 poskytujeme 365 dní v roce.

úklidy restaurací, úklidy barů i jídelen
úklidy hotelů, úklidy pensionů i apartmánů
úklidové práce NONSTOP po celé ČR
čištění a tepování koberců i sedacích souprav
• profesionální úklidové vybavení a prostředky
• dodání veškerých přípravků na úklidy
• pouze proškolení a zkušení pracovníci
• pojištění ve výši 1 000 000 Kč
• uklízení se zárukou kvality a čistoty
• profesionální stěhovací služby a vyklízecí práce
• profesionální práce hodinových manželů

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Kontakt