Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 11, tento týden 46, tento měsíc 218, tento rok 2 136
Objednat

Úklid a úklidové služby Klatovy

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Klatovy a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Klatovech poskytne? Úklid v Klatovech i v širokém okolí Klatov vám za těch nejlepších podmínek poskytne profesionální úklidová společnost, která je členem franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vždy uklízíme, myjeme a čistíme za jednotných cenových podmínek na základě našeho přehledného ceníku úklidových prací. Poskytneme vám jak úklid domácnosti, tak i úklid venkovních prostor, úklid firmy či úklid obchodu či prodejny.

Co uklízíme

Zajišťujeme kompletní úklidový servis pro všechny naše klienty. Zajišťujeme jak jednorázové, tak i pravidelné úklidy bytů, úklidy činžovních domů, úklidy chalup a chat včetně důkladného mytí oken, mytí žaluzií a mytí dveří a rámů. Zajistíme vám čištění a tepování koberce, ale i čištění a tepování sedačky či sedacích souprav. Uklízíme kanceláře i firmy. Poskytujeme detailní úklidy po rekonstrukcích a stavebních úpravách. Vždy se vám v Klatovech postaráme o spolehlivý a důkladný úklid bytových i nebytových prostor.

Vycházíme vám vstříc

Všechny naše pobočky franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ jsou pojištěné ve výši 1 000 000 Kč. Všichni pracovníci jsou proškoleni na to, aby vám kvalitně a profesionálně poskytli nejen běžné jednorázové úklidy, ale aby vám stejně kvalitně a spolehlivě zajistily například vánoční úklidy, jarní úklidy nebo úklidy velikonoční. Objednejte si v Klatovech naše úklidové služby a přesvědčte se sami o výjimečnosti, kterou vám tato společnost EXTRA UKLÍZENÍ nabízí.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Klatovy

Před jakýmkoli druhem úklidu v Klatovech nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Klatovech si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Klatovy ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Klatovech zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Klatovech řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantOndřej Slobodník
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Rokycanova 1069, 337 01 Rokycany
počet franchisových licencí: 1
FranchisanteLeR pureLiving, s.r.o.
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Rokycanská 770/40, 312 00 Plzeň
počet franchisových licencí: 1

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerJiří Bártík
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Špálova 279/5, 323 00 Plzeň 1
PartnerJana Svatošová
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Doubrava 39, 330 23 Nýřany

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Klatovech vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Klatovech. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Klatovech potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Klatovech velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Klatovech úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Klatovech. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Klatovech proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.