Objednat

Úklid a úklidové služby Klatovy

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Klatovy a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Klatovech poskytne? Úklid v Klatovech i v širokém okolí Klatov vám za těch nejlepších podmínek poskytne profesionální úklidová společnost, která je členem franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vždy uklízíme, myjeme a čistíme za jednotných cenových podmínek na základě našeho přehledného ceníku úklidových prací. Poskytneme vám jak úklid domácnosti, tak i úklid venkovních prostor, úklid firmy či úklid obchodu či prodejny.

Co uklízíme

Zajišťujeme kompletní úklidový servis pro všechny naše klienty. Zajišťujeme jak jednorázové, tak i pravidelné úklidy bytů, úklidy činžovních domů, úklidy chalup a chat včetně důkladného mytí oken, mytí žaluzií a mytí dveří a rámů. Zajistíme vám čištění a tepování koberce, ale i čištění a tepování sedačky či sedacích souprav. Uklízíme kanceláře i firmy. Poskytujeme detailní úklidy po rekonstrukcích a stavebních úpravách. Vždy se vám v Klatovech postaráme o spolehlivý a důkladný úklid bytových i nebytových prostor.

Vycházíme vám vstříc

Všechny naše pobočky franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ jsou pojištěné ve výši 1 000 000 Kč. Všichni pracovníci jsou proškoleni na to, aby vám kvalitně a profesionálně poskytli nejen běžné jednorázové úklidy, ale aby vám stejně kvalitně a spolehlivě zajistily například vánoční úklidy, jarní úklidy nebo úklidy velikonoční. Objednejte si v Klatovech naše úklidové služby a přesvědčte se sami o výjimečnosti, kterou vám tato společnost EXTRA UKLÍZENÍ nabízí.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Klatovy

Před jakýmkoli druhem úklidu v Klatovech nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Klatovech si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Klatovy ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Klatovech zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Klatovech řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Klatovy vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Klatovech vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Klatovech. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Klatovech potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Klatovech velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Klatovech úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Klatovech. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Klatovech proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.