Objednat

Úklid a úklidové služby Karlovy Vary

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Karlovy Vary a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Karlových Varech poskytne? Špičkové úklidové práce v Karlových Varech, ale i precizní mytí oken v Karlových Varech vám 365 dní v roce zajistí a poskytne naše spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Jsme specialisté na úklidy domácností, úklidy bytů, úklidy kanceláří ale i na úklidy firemních prostor. Uklízíme hotely i pensiony, uklízíme restaurace i kavárny, uklízíme prodejny i obchody. Uklízíme a myjeme veškeré bytové i nebytové prostory. Provádíme důkladné generální úklidy, ale zajišťujeme i spolehlivé pravidelné úklidy či strojové čištění.

Co uklízíme

Poskytujeme perfektní úklidy po malování, ale poskytujeme i precizní úklidy po stavebních úpravách a rekonstrukcích jakýchkoli objektů. Myjeme okna, myjeme okenní rámy i dveře, myjeme výkladní skříně i výlohy, ale luxusně myjeme a uklízíme i balkóny a terasy. Uklízíme haly i sklady, ale kdykoli vám na základě vaší online objednávky úklidů zajistíme i úklid společných prostor, úklid škol a školek nebo úklid venkovních prostor. Poskytneme vám úklidy po společenských akcích, ale zajistíme vám i profesionální vyklízecí práce jakýchkoli bytových a nebytových prostor.

Vycházíme vám vstříc

Poskytujeme perfektní Vánoční úklidy, velikonoční úklidy, ale i úklidy jarní. Uklízíme chaty i chalupy, čistíme a tepujeme sedačky, ale čistíme a tepujeme i koberce. Veškeré naše úklidové práce jsou poskytované velmi zkušenými a proškolenými pracovníky ze sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Budeme velmi potěšeni, pokud si v Karlových Varech vyberete právě naši společnost a sami se přesvědčíte o naší spolehlivosti a profesionalitě, kterou nabízíme při všech našich úklidových službách poskytovaných na celém území ČR.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Karlovy Vary

Před jakýmkoli druhem úklidu v Karlových Varech nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Karlových Varech si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Karlovy Vary ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Karlových Varech zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Karlových Varech řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Karlovy Vary vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Karlových Varech potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Karlových Varech velmi spokojená. Určitě doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem v Karlových Varech. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Už 2x jsem využila v Karlových Varech úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Karlových Varech. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Karlových Varech proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem v Karlových Varech vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.