Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Karlovy Vary

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Karlovy Vary a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Karlových Varech poskytne? Špičkové úklidové práce v Karlových Varech, ale i precizní mytí oken v Karlových Varech vám 365 dní v roce zajistí a poskytne naše spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Jsme specialisté na úklidy domácností, úklidy bytů, úklidy kanceláří ale i na úklidy firemních prostor. Uklízíme hotely i pensiony, uklízíme restaurace i kavárny, uklízíme prodejny i obchody. Uklízíme a myjeme veškeré bytové i nebytové prostory. Provádíme důkladné generální úklidy, ale zajišťujeme i spolehlivé pravidelné úklidy či strojové čištění.

Co uklízíme

Poskytujeme perfektní úklidy po malování, ale poskytujeme i precizní úklidy po stavebních úpravách a rekonstrukcích jakýchkoli objektů. Myjeme okna, myjeme okenní rámy i dveře, myjeme výkladní skříně i výlohy, ale luxusně myjeme a uklízíme i balkóny a terasy. Uklízíme haly i sklady, ale kdykoli vám na základě vaší online objednávky úklidů zajistíme i úklid společných prostor, úklid škol a školek nebo úklid venkovních prostor. Poskytneme vám úklidy po společenských akcích, ale zajistíme vám i profesionální vyklízecí práce jakýchkoli bytových a nebytových prostor.

Vycházíme vám vstříc

Poskytujeme perfektní Vánoční úklidy, velikonoční úklidy, ale i úklidy jarní. Uklízíme chaty i chalupy, čistíme a tepujeme sedačky, ale čistíme a tepujeme i koberce. Veškeré naše úklidové práce jsou poskytované velmi zkušenými a proškolenými pracovníky ze sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Budeme velmi potěšeni, pokud si v Karlových Varech vyberete právě naši společnost a sami se přesvědčíte o naší spolehlivosti a profesionalitě, kterou nabízíme při všech našich úklidových službách poskytovaných na celém území ČR.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Karlovy Vary

Před jakýmkoli druhem úklidu v Karlových Varech nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Karlových Varech si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Karlovy Vary ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Karlových Varech potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Karlových Varech velmi spokojená. Určitě doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem v Karlových Varech. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Už 2x jsem využila v Karlových Varech úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Karlových Varech. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Karlových Varech proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem v Karlových Varech vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.