Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 35, tento měsíc 120, tento rok 308
Objednat

Úklid Karlovy Vary

800 66 88 88Poptáváte kvalitní úklid ve městě Karlovy Vary a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Karlových Varech poskytne? Špičkové úklidové práce v Karlových Varech, ale i precizní mytí oken v Karlových Varech vám 365 dní v roce zajistí a poskytne naše spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Jsme specialisté na úklidy domácností, úklidy bytů, úklidy kanceláří ale i na úklidy firemních prostor. Uklízíme hotely i pensiony, uklízíme restaurace i kavárny, uklízíme prodejny i obchody. Uklízíme a myjeme veškeré bytové i nebytové prostory. Provádíme důkladné generální úklidy, ale zajišťujeme i spolehlivé pravidelné úklidy či strojové čištění.
Poskytujeme perfektní úklidy po malování, ale poskytujeme i precizní úklidy po stavebních úpravách a rekonstrukcích jakýchkoli objektů. Myjeme okna, myjeme okenní rámy i dveře, myjeme výkladní skříně i výlohy, ale luxusně myjeme a uklízíme i balkóny a terasy. Uklízíme haly i sklady, ale kdykoli vám na základě vaší online objednávky úklidů zajistíme i úklid společných prostor, úklid škol a školek nebo úklid venkovních prostor. Poskytneme vám úklidy po společenských akcích, ale zajistíme vám i profesionální vyklízecí práce jakýchkoli bytových a nebytových prostor.
Poskytujeme perfektní Vánoční úklidy, velikonoční úklidy, ale i úklidy jarní. Uklízíme chaty i chalupy, čistíme a tepujeme sedačky, ale čistíme a tepujeme i koberce. Veškeré naše úklidové práce jsou poskytované velmi zkušenými a proškolenými pracovníky ze sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Budeme velmi potěšeni, pokud si v Karlových Varech vyberete právě naši společnost a sami se přesvědčíte o naší spolehlivosti a profesionalitě, kterou nabízíme při všech našich úklidových službách poskytovaných na celém území ČR.
Před jakýmkoli druhem úklidu v Karlových Varech nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Karlových Varech si prohlédněte naše ceny za úklid (viz úklid Karlovy Vary ceník).
Chcete uklidit či umýt okna? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com