EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888
Objednat

Úklid Karlovy Vary

Úklid Karlovy Vary

Úklid Karlovy Vary

Úklid Karlovy Vary - Špičkové úklidové práce v Karlových Varech, ale i precizní mytí oken v Karlových Varech vám 365 dní v roce zajistí a poskytne naše spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Jsme specialisté na úklidy domácností, úklidy bytů, úklidy kanceláří ale i na úklidy firemních prostor. Uklízíme hotely i pensiony, uklízíme restaurace i kavárny, uklízíme prodejny i obchody. Uklízíme a myjeme veškeré bytové i nebytové prostory. Provádíme důkladné generální úklidy, ale zajišťujeme i spolehlivé pravidelné úklidy či strojové čištění.
Poskytujeme perfektní úklidy po malování, ale poskytujeme i precizní úklidy po stavebních úpravách a rekonstrukcích jakýchkoli objektů. Myjeme okna, myjeme okenní rámy i dveře, myjeme výkladní skříně i výlohy, ale luxusně myjeme a uklízíme i balkóny a terasy. Uklízíme haly i sklady, ale kdykoli vám na základě vaší online objednávky úklidů zajistíme i úklid společných prostor, úklid škol a školek nebo úklid venkovních prostor. Poskytneme vám úklidy po společenských akcích, ale zajistíme vám i profesionální vyklízecí práce jakýchkoli bytových a nebytových prostor.
Poskytujeme perfektní Vánoční úklidy, velikonoční úklidy, ale i úklidy jarní. Uklízíme chaty i chalupy, čistíme a tepujeme sedačky, ale čistíme a tepujeme i koberce. Veškeré naše úklidové práce jsou poskytované velmi zkušenými a proškolenými pracovníky ze sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Budeme velmi potěšeni, pokud si v Karlových Varech vyberete právě naši společnost a sami se přesvědčíte o naší spolehlivosti a profesionalitě, kterou nabízíme při všech našich úklidových službách poskytovaných na celém území ČR.
Před úklidem v Karlových Varech nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Karlových Varech si prohlédněte náš ceník úklidu Karlovy Vary (viz úklid Karlovy Vary ceník).
Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
profi úklidové služby a úklidové práce
úklid kanceláří, úklid firem a podniků
spolehlivé úklidy bytů a úklidy domů
mytí oken a rámů, mytí dveří, žaluzií
mytí výloh a mytí výkladních skříní
jednorázové úklidy i pravidelné úklidy
generální úklidy a úklidy po rekonstrukcích
úklidy hal, úklidy prodejen a krámů
ruční mytí i odborné strojové čištění
vánoční úklidy, úklidy velikonoční a jarní
úklidy domácností i nebytových prostor
úklidy restaurací, úklidy barů i jídelen
úklidy hotelů, úklidy pensionů i apartmánů
úklidové práce NONSTOP po celé ČR
čištění a tepování koberců i sedacích souprav
profesionální úklidové vybavení a prostředky
dodání veškerých přípravků na úklidy
pouze proškolení a zkušení pracovníci
pojištění ve výši 1 000 000 Kč
uklízení se zárukou kvality a čistoty
profesionální stěhovací služby a vyklízecí práce
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook