Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Jeseník

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Jeseník a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Jeseníku poskytne? Stejně tak kvalitně a spolehlivě, jako o jednorázový úklid v Jeseníku, tak i o pravidelný úklid v Jeseníku se vám postará naše prověřená a velmi kvalitní franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Kdykoli vám na základě vašich objednávek po úklidových službách zajistíme a poskytneme perfektní úklid bytu v Jeseníku, úklid domu či vily nebo úklid kanceláří či firem. Zajistíme vám naprosto špičkové mytí oken neomezených rozměrů nebo třeba mytí výkladních skříní a výloh. Stejně precizně se vám postaráme i o mytí a čištění balkónů a teras.

Co uklízíme

Uklízíme nejen bytové prostory, ale uklízíme i veškeré nebytové prostory jako jsou například haly a parkoviště, ordinace a čekárny, ale uklízíme i restaurace a jídelny nebo například školky a školy. Uklidíme vám jakýkoli nepořádek po malířích, ale uklidíme i nepořádek po řemeslnících provádějících stavební úpravy. Myjeme podlahy, poskytujeme strojové čištění ale čistíme a tepujeme i koberce či sedací soupravy. Zajišťujeme perfektní jarní úklidy včetně případných vyklízecích prací a následného odvozu veškerého nepořádku.

Vycházíme vám vstříc

Uklízíme chalupy i chaty ale poskytujeme i sezónní úklidy jako jsou například Vánoční úklidy nebo úklidy Velikonoční. Veškeré naše úklidové práce zajišťujeme nejen v Jeseníku, ale tyto dokonalé úklidové služby poskytujeme kompletně na celém území České republiky. Své služby úklidů poskytujeme 365 dní v roce a vždy se o vás postarají velmi zkušení a proškolení pracovníci úklidové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Budeme velmi potěšeni, pokud se i vy stanete našimi dalšími spokojenými klienty, kteří využili služeb naší komplexní společnosti EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Jeseník

Před jakýmkoli druhem úklidu v Jeseníku nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Jeseníku si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Jeseník ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Jeseníku vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Jeseníku. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Jeseníku potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Jeseníku velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Jeseníku úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Jeseníku. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Jeseníku proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.