Objednat

Úklid a úklidové služby Jeseník

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Jeseník a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Jeseníku poskytne? Stejně tak kvalitně a spolehlivě, jako o jednorázový úklid v Jeseníku, tak i o pravidelný úklid v Jeseníku se vám postará naše prověřená a velmi kvalitní franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Kdykoli vám na základě vašich objednávek po úklidových službách zajistíme a poskytneme perfektní úklid bytu v Jeseníku, úklid domu či vily nebo úklid kanceláří či firem. Zajistíme vám naprosto špičkové mytí oken neomezených rozměrů nebo třeba mytí výkladních skříní a výloh. Stejně precizně se vám postaráme i o mytí a čištění balkónů a teras.

Co uklízíme

Uklízíme nejen bytové prostory, ale uklízíme i veškeré nebytové prostory jako jsou například haly a parkoviště, ordinace a čekárny, ale uklízíme i restaurace a jídelny nebo například školky a školy. Uklidíme vám jakýkoli nepořádek po malířích, ale uklidíme i nepořádek po řemeslnících provádějících stavební úpravy. Myjeme podlahy, poskytujeme strojové čištění ale čistíme a tepujeme i koberce či sedací soupravy. Zajišťujeme perfektní jarní úklidy včetně případných vyklízecích prací a následného odvozu veškerého nepořádku.

Vycházíme vám vstříc

Uklízíme chalupy i chaty ale poskytujeme i sezónní úklidy jako jsou například Vánoční úklidy nebo úklidy Velikonoční. Veškeré naše úklidové práce zajišťujeme nejen v Jeseníku, ale tyto dokonalé úklidové služby poskytujeme kompletně na celém území České republiky. Své služby úklidů poskytujeme 365 dní v roce a vždy se o vás postarají velmi zkušení a proškolení pracovníci úklidové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Budeme velmi potěšeni, pokud se i vy stanete našimi dalšími spokojenými klienty, kteří využili služeb naší komplexní společnosti EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Jeseník

Před jakýmkoli druhem úklidu v Jeseníku nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Jeseníku si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Jeseník ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Jeseníku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Jeseníku řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Jeseník vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Jeseníku vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Jeseníku. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Jeseníku potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Jeseníku velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Jeseníku úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Jeseníku. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Jeseníku proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.