Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 0, tento měsíc 172, tento rok 2 090
Objednat

Úklid a úklidové služby Jeseník

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Jeseník a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Jeseníku poskytne? Stejně tak kvalitně a spolehlivě, jako o jednorázový úklid v Jeseníku, tak i o pravidelný úklid v Jeseníku se vám postará naše prověřená a velmi kvalitní franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Kdykoli vám na základě vašich objednávek po úklidových službách zajistíme a poskytneme perfektní úklid bytu v Jeseníku, úklid domu či vily nebo úklid kanceláří či firem. Zajistíme vám naprosto špičkové mytí oken neomezených rozměrů nebo třeba mytí výkladních skříní a výloh. Stejně precizně se vám postaráme i o mytí a čištění balkónů a teras.

Co uklízíme

Uklízíme nejen bytové prostory, ale uklízíme i veškeré nebytové prostory jako jsou například haly a parkoviště, ordinace a čekárny, ale uklízíme i restaurace a jídelny nebo například školky a školy. Uklidíme vám jakýkoli nepořádek po malířích, ale uklidíme i nepořádek po řemeslnících provádějících stavební úpravy. Myjeme podlahy, poskytujeme strojové čištění ale čistíme a tepujeme i koberce či sedací soupravy. Zajišťujeme perfektní jarní úklidy včetně případných vyklízecích prací a následného odvozu veškerého nepořádku.

Vycházíme vám vstříc

Uklízíme chalupy i chaty ale poskytujeme i sezónní úklidy jako jsou například Vánoční úklidy nebo úklidy Velikonoční. Veškeré naše úklidové práce zajišťujeme nejen v Jeseníku, ale tyto dokonalé úklidové služby poskytujeme kompletně na celém území České republiky. Své služby úklidů poskytujeme 365 dní v roce a vždy se o vás postarají velmi zkušení a proškolení pracovníci úklidové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Budeme velmi potěšeni, pokud se i vy stanete našimi dalšími spokojenými klienty, kteří využili služeb naší komplexní společnosti EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Jeseník

Před jakýmkoli druhem úklidu v Jeseníku nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Jeseníku si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Jeseník ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com