Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 9, tento týden 44, tento měsíc 216, tento rok 2 134
Objednat

Úklid a úklidové služby Sokolov

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Sokolov a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Sokolově poskytne? Naprosto dokonalý a precizní úklid v Sokolově i v celém okolí Sokolova vám zajistí a poskytne naše spolehlivá a profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. V Sokolově vám zajistíme excelentní úklid bytu, úklid domu, úklid kanceláře, ale i špičkový úklid firmy. Veškeré naše precizní úklidy bytových i nebytových prostor poskytujeme nejen jako jednorázové generální úklidy, ale poskytujeme je naprosto stejně spolehlivě i jako úklidy pravidelné. Uklízíme téměř nepřetržitě, 365 dní v roce. Taktéž vám kdykoli zajistíme jakékoli vyklízecí práce či profesionální práce stěhovací.

Co uklízíme

Kdykoli vám na základě vaší internetové online objednávky úklidů zajistíme úklid prodejny i obchodu, úklid ubytovny i pensionu nebo například úklid jídelny či restaurace. Zajistíme vám perfektní mytí oken, mytí balkónů i teras, mytí žaluzií, ale i mytí okenních rámů a dveří. Uklízíme garáže, parkoviště i parkhausy, uklízíme salóny, ale uklízíme i ve školkách a školách. Zajišťujeme důkladné úklidy po rekonstrukcích různých objektů, ale i úklidy po malování a malířích. Uklízíme chalupy i chaty. Čistíme a tepujeme koberce, ale čistíme a tepujeme i sedací soupravy.

Vycházíme vám vstříc

Poskytujeme veškeré sezónní úklidy, jako jsou například úklidy Vánoční, úklidy Velikonoční či jakékoli úklidy jarní. Veškeré naše profesionální úklidové práce jsou poskytované velmi zkušenými a proškolenými pracovníky oblečenými v oranžových stejnokrojích. Budeme skutečně velmi potěšeni, pokud si pro jakýkoli druh úklidových služeb vyberete naši celostátní franchisovou síť EXTRA UKLÍZENÍ a stanete se i vy našimi dalšími spokojenými klienty, kteří využívají naši společnost EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Sokolov

Před jakýmkoli druhem úklidu v Sokolově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Sokolově si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Sokolov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Sokolově vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Sokolově. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Sokolově potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Sokolově velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Sokolově úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Sokolově. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Sokolově proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.