Objednat

Úklid a úklidové služby Sokolov

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Sokolov a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Sokolově poskytne? Naprosto dokonalý a precizní úklid v Sokolově i v celém okolí Sokolova vám zajistí a poskytne naše spolehlivá a profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. V Sokolově vám zajistíme excelentní úklid bytu, úklid domu, úklid kanceláře, ale i špičkový úklid firmy. Veškeré naše precizní úklidy bytových i nebytových prostor poskytujeme nejen jako jednorázové generální úklidy, ale poskytujeme je naprosto stejně spolehlivě i jako úklidy pravidelné. Uklízíme téměř nepřetržitě, 365 dní v roce. Taktéž vám kdykoli zajistíme jakékoli vyklízecí práce či profesionální práce stěhovací.

Co uklízíme

Kdykoli vám na základě vaší internetové online objednávky úklidů zajistíme úklid prodejny i obchodu, úklid ubytovny i pensionu nebo například úklid jídelny či restaurace. Zajistíme vám perfektní mytí oken, mytí balkónů i teras, mytí žaluzií, ale i mytí okenních rámů a dveří. Uklízíme garáže, parkoviště i parkhausy, uklízíme salóny, ale uklízíme i ve školkách a školách. Zajišťujeme důkladné úklidy po rekonstrukcích různých objektů, ale i úklidy po malování a malířích. Uklízíme chalupy i chaty. Čistíme a tepujeme koberce, ale čistíme a tepujeme i sedací soupravy.

Vycházíme vám vstříc

Poskytujeme veškeré sezónní úklidy, jako jsou například úklidy Vánoční, úklidy Velikonoční či jakékoli úklidy jarní. Veškeré naše profesionální úklidové práce jsou poskytované velmi zkušenými a proškolenými pracovníky oblečenými v oranžových stejnokrojích. Budeme skutečně velmi potěšeni, pokud si pro jakýkoli druh úklidových služeb vyberete naši celostátní franchisovou síť EXTRA UKLÍZENÍ a stanete se i vy našimi dalšími spokojenými klienty, kteří využívají naši společnost EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Sokolov

Před jakýmkoli druhem úklidu v Sokolově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Sokolově si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Sokolov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Sokolově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Sokolově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Sokolov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Sokolově vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Sokolově. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Sokolově potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Sokolově velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Sokolově úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Sokolově. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Sokolově proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.