Objednat

Úklid a úklidové služby Šumperk

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Šumperk a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Šumperku poskytne? Úklidové práce a mytí oken nejen v Šumperku, ale kompletně v celém okolí Šumperka vám velmi kvalitně a spolehlivě poskytne naše franchisová síť poskytovatelů úklidových služeb EXTRA UKLÍZENÍ. Všichni členové naší celorepublikové franchisové sítě jsou velmi zkušení a proškolení odborníci na úklidové práce, kteří vám vyjdou vždy maximálně vstříc při jakémkoli požadavku týkajícího se úklidů a mytí oken v Šumperku. Poskytujeme jak jednorázové generální úklidy, tak i úklidy pravidelné.

Co uklízíme

Kdykoli vám na základě vaší objednávky zajistíme dokonalý a precizní úklid domácnosti, úklid bytu ale i úklid kanceláře či úklid firemních prostor. Poskytneme vám úklid restaurace či baru, úklid jakéhokoli zdravotnického zařízení ale i úklid hotelu či pensionu nebo úklid obchodu a prodejny. Veškeré námi prováděné úklidové práce jsou poskytovány velmi zodpovědnými a spolehlivými členy sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Taktéž jsou veškeré naše úklidové služby zajišťovány nejen v Šumperku, ale kompletně na celém území České republiky, a to nepřetržitě, 365 dní v roce.

Vycházíme vám vstříc

Jakoukoli z našich úklidových služeb si můžete kdykoli objednat na bezplatné lince 800 66 88 88 nebo prostřednictvím našeho velmi jednoduchého a přehledného online objednávkového formuláře úklidů. Naši pracovníci se s vámi již během chvíle spojí a domluví s vámi veškeré podrobnosti týkající se požadovaných úklidových služeb. V Šumperku vám nejen krásně uklidíme, ale umyjeme vám i okna, umyjeme balkóny a terasy nebo umyjeme okenní rámy a dveře.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Šumperk

Před jakýmkoli druhem úklidu v Šumperku nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Šumperku si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Šumperk ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Šumperku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Šumperku řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Šumperk vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Šumperku vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Šumperku. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Šumperku potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Šumperku velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Šumperku úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Šumperku. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Šumperku proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.