Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 0, tento měsíc 172, tento rok 2 090
Objednat

Úklid a úklidové služby Šumperk

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Šumperk a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Šumperku poskytne? Úklidové práce a mytí oken nejen v Šumperku, ale kompletně v celém okolí Šumperka vám velmi kvalitně a spolehlivě poskytne naše franchisová síť poskytovatelů úklidových služeb EXTRA UKLÍZENÍ. Všichni členové naší celorepublikové franchisové sítě jsou velmi zkušení a proškolení odborníci na úklidové práce, kteří vám vyjdou vždy maximálně vstříc při jakémkoli požadavku týkajícího se úklidů a mytí oken v Šumperku. Poskytujeme jak jednorázové generální úklidy, tak i úklidy pravidelné.

Co uklízíme

Kdykoli vám na základě vaší objednávky zajistíme dokonalý a precizní úklid domácnosti, úklid bytu ale i úklid kanceláře či úklid firemních prostor. Poskytneme vám úklid restaurace či baru, úklid jakéhokoli zdravotnického zařízení ale i úklid hotelu či pensionu nebo úklid obchodu a prodejny. Veškeré námi prováděné úklidové práce jsou poskytovány velmi zodpovědnými a spolehlivými členy sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Taktéž jsou veškeré naše úklidové služby zajišťovány nejen v Šumperku, ale kompletně na celém území České republiky, a to nepřetržitě, 365 dní v roce.

Vycházíme vám vstříc

Jakoukoli z našich úklidových služeb si můžete kdykoli objednat na bezplatné lince 800 66 88 88 nebo prostřednictvím našeho velmi jednoduchého a přehledného online objednávkového formuláře úklidů. Naši pracovníci se s vámi již během chvíle spojí a domluví s vámi veškeré podrobnosti týkající se požadovaných úklidových služeb. V Šumperku vám nejen krásně uklidíme, ale umyjeme vám i okna, umyjeme balkóny a terasy nebo umyjeme okenní rámy a dveře.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Šumperk

Před jakýmkoli druhem úklidu v Šumperku nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Šumperku si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Šumperk ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com