Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Český Krumlov

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Český Krumlov a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Českém Krumlově poskytne? Spolehlivé úklidy bytových i nebytových prostor a mytí oken nejen v Českém Krumlově, ale i v celém širokém okolí Českého Krumlova vám zajistí a poskytnou naši odborní pracovníci z franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Kdykoli vám na základě vašeho požadavku zajistíme a poskytneme detailní jednorázový úklid, ale i úklid pravidelný. Poskytneme vám úklid bytu, úklid domu, ale i úklid kanceláře nebo úklid celé firmy. Veškeré naše úklidové služby jsou poskytovány na vysoké úrovni, a to nepřetržitě, 365 dní v roce.

Co uklízíme

Uklízíme bytové jednotky i venkovní prostory, uklízíme lékařské domy, uklízíme ordinace, ale uklízíme i restaurace a jiná stravovací zařízení. Uklízíme obchody i prodejny, ale uklízíme i hotely a pensiony. Libovolné úklidové práce si můžete v České Krumlově objednat prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře nebo prostřednictvím naší centrální bezplatné linky 800 66 88 88. Myjeme okna i okenní rámy, myjeme dveře, ale myjeme a uklízíme i balkóny či terasy.

Vycházíme vám vstříc

Všichni naši pracovníci, kteří poskytují jednorázové i pravidelné úklidy a mytí oken mají dlouholetou praxi ve svém oboru a o veškeré vaše požadavky týkající se úklidů se vám postarají s úsměvem na tváři. Uklidíme nejen veškeré vaše domácnosti, ale vyčistíme a vytepujeme i vaše koberce nebo vaše sedací soupravy. Společnost EXTRA SLUŽBY je pro vás jistotou kvality a spolehlivosti, a to nejen v Českém Krumlově, ale kompletně na celém území České republiky.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Český Krumlov

Před jakýmkoli druhem úklidu v Českém Krumlově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Českém Krumlově si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Český Krumlov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Českém Krumlově potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Českém Krumlově velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Českém Krumlově úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Českém Krumlově. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Naprostá spokojenost s úklidem v Českém Krumlově. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Českém Krumlově proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem v Českém Krumlově vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.