Objednat

Úklid a úklidové služby Český Krumlov

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Český Krumlov a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Českém Krumlově poskytne? Spolehlivé úklidy bytových i nebytových prostor a mytí oken nejen v Českém Krumlově, ale i v celém širokém okolí Českého Krumlova vám zajistí a poskytnou naši odborní pracovníci z franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Kdykoli vám na základě vašeho požadavku zajistíme a poskytneme detailní jednorázový úklid, ale i úklid pravidelný. Poskytneme vám úklid bytu, úklid domu, ale i úklid kanceláře nebo úklid celé firmy. Veškeré naše úklidové služby jsou poskytovány na vysoké úrovni, a to nepřetržitě, 365 dní v roce.

Co uklízíme

Uklízíme bytové jednotky i venkovní prostory, uklízíme lékařské domy, uklízíme ordinace, ale uklízíme i restaurace a jiná stravovací zařízení. Uklízíme obchody i prodejny, ale uklízíme i hotely a pensiony. Libovolné úklidové práce si můžete v České Krumlově objednat prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře nebo prostřednictvím naší centrální bezplatné linky 800 66 88 88. Myjeme okna i okenní rámy, myjeme dveře, ale myjeme a uklízíme i balkóny či terasy.

Vycházíme vám vstříc

Všichni naši pracovníci, kteří poskytují jednorázové i pravidelné úklidy a mytí oken mají dlouholetou praxi ve svém oboru a o veškeré vaše požadavky týkající se úklidů se vám postarají s úsměvem na tváři. Uklidíme nejen veškeré vaše domácnosti, ale vyčistíme a vytepujeme i vaše koberce nebo vaše sedací soupravy. Společnost EXTRA SLUŽBY je pro vás jistotou kvality a spolehlivosti, a to nejen v Českém Krumlově, ale kompletně na celém území České republiky.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Český Krumlov

Před jakýmkoli druhem úklidu v Českém Krumlově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Českém Krumlově si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Český Krumlov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Českém Krumlově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Českém Krumlově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Český Krumlov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Českém Krumlově potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Českém Krumlově velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Českém Krumlově úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Českém Krumlově. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Naprostá spokojenost s úklidem v Českém Krumlově. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Českém Krumlově proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem v Českém Krumlově vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.