Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 12, tento týden 47, tento měsíc 219, tento rok 2 137
Objednat

Úklid a úklidové služby Most

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Most a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Mostě poskytne? Odborné úklidové práce v Mostě i v celém okolí Mostu vám kdykoli na základě vaší internetové online objednávky úklidů zajistí naše profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. V Mostě vám zajistíme úklidy bytů, úklidy domů, úklidy kanceláří i firem, ale poskytneme vám i důkladné mytí oken, mytí okenních rámů a dveří, mytí výkladních skříní i výloh nebo úklid a mytí balkónů a teras ve vašich příbytcích. Běžně zajišťujeme jednorázové generální úklidy, ale i úklidy pravidelné.

Co uklízíme

Uklízíme a myjeme veškeré nebytové prostory jako jsou například sklady a haly, uklízíme i restaurace a jídelny, uklízíme ordinace i čekárny, ale uklízíme i pensiony, ubytovny a hotely. Zajistíme vám velmi důkladné úklidy po rekonstrukcích a stavebních úpravách nebo úklidy po malování. Běžně našim klientům poskytujeme i sezónní úklidy jako jsou například úklidy Vánoční, úklidy Velikonoční a úklidy jarní. Z jara vám dokonale uklidíme chaty a chalupy a zároveň se postaráme o důkladné umytí oken v těchto rekreačních objektech.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše úklidové služby jsou poskytovány velmi zkušenými a proškolenými pracovníky oblečenými v oranžových stejnokrojích. Jakoukoli z našich úklidových prací vám poskytneme nejen v Mostě a okolí, ale poskytneme vám ji i kdekoli na území celé České republiky, a to téměř neomezeně, 365 dní v roce. Objednejte si u naší společnosti EXTRA UKLÍZENÍ jakýkoli druh úklidů a staňte se i vy našimi dalšími spokojenými klienty, kteří využívají naši síť EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Most

Před jakýmkoli druhem úklidu v Mostě nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Mostě si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Most ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLubomír Sedlák
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Palachova 3732, 430 03 Chomutov
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Mostě vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Mostě proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Naprostá spokojenost s úklidem v Mostě. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Mostě potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Mostě velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Mostě úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Mostě. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.