Objednat

Úklid a úklidové služby Most

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Most a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Mostě poskytne? Odborné úklidové práce v Mostě i v celém okolí Mostu vám kdykoli na základě vaší internetové online objednávky úklidů zajistí naše profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. V Mostě vám zajistíme úklidy bytů, úklidy domů, úklidy kanceláří i firem, ale poskytneme vám i důkladné mytí oken, mytí okenních rámů a dveří, mytí výkladních skříní i výloh nebo úklid a mytí balkónů a teras ve vašich příbytcích. Běžně zajišťujeme jednorázové generální úklidy, ale i úklidy pravidelné.

Co uklízíme

Uklízíme a myjeme veškeré nebytové prostory jako jsou například sklady a haly, uklízíme i restaurace a jídelny, uklízíme ordinace i čekárny, ale uklízíme i pensiony, ubytovny a hotely. Zajistíme vám velmi důkladné úklidy po rekonstrukcích a stavebních úpravách nebo úklidy po malování. Běžně našim klientům poskytujeme i sezónní úklidy jako jsou například úklidy Vánoční, úklidy Velikonoční a úklidy jarní. Z jara vám dokonale uklidíme chaty a chalupy a zároveň se postaráme o důkladné umytí oken v těchto rekreačních objektech.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše úklidové služby jsou poskytovány velmi zkušenými a proškolenými pracovníky oblečenými v oranžových stejnokrojích. Jakoukoli z našich úklidových prací vám poskytneme nejen v Mostě a okolí, ale poskytneme vám ji i kdekoli na území celé České republiky, a to téměř neomezeně, 365 dní v roce. Objednejte si u naší společnosti EXTRA UKLÍZENÍ jakýkoli druh úklidů a staňte se i vy našimi dalšími spokojenými klienty, kteří využívají naši síť EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Most

Před jakýmkoli druhem úklidu v Mostě nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Mostě si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Most ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Mostě zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Mostě řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Most vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Mostě vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Mostě proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Naprostá spokojenost s úklidem v Mostě. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Mostě potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Mostě velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Mostě úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Mostě. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.