Objednat

Úklid a úklidové služby Příbram

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Příbram a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Příbrami poskytne? Úklidové služby franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ můžete v Příbrami využívat neomezeně, 365 dní v roce. V Příbrami zajištujeme nejen úklidy domácností, úklidy bytů nebo domů, ale poskytujeme i úklidy kanceláří, úklidy firem, úklidy restaurací nebo úklidy ordinací a čekáren. Poskytujeme jednorázové i pravidelné úklidy bytových i nebytových prostor včetně důkladného mytí oken, mytí dveří nebo mytí balkónu a teras. Uklízíme bytové i nebytové jednotky po malířích a malování nebo uklízíme po stavebních úpravách a rekonstrukcích.

Co uklízíme

Zajišťujeme úklidy pensionů i ubytoven, uklízíme obchody a prodejny neomezeně velkých rozloh. Provádíme nejen důkladné ruční úklidy, ale v případě zájmu poskytujeme našim klientům i strojové mytí a čištění, a to jak podlah a podlahových krytin, tak i velkých skleněných ploch. Běžně poskytujeme a zajišťujeme sezónní úklidy, jako jsou úklidy jarní nebo úklidy Vánoční či Velikonoční. Na začátku jara poskytujeme precizní úklidy a mytí oken na chatách i chalupách.

Vycházíme vám vstříc

Jakékoli úklidové práce, které poskytuje naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ si můžete kdykoli nezávazně objednat buď prostřednictvím přehledného objednávkového formuláře, nebo prostřednictvím naší centrální zelené linky 800 66 88 88. Všichni naši pracovníci se vám budou věnovat s náležitou péčí a profesionalitou. V případě vašeho zájmu vám můžeme zajistit i prvotřídní stěhovací služby a odborné vyklízecí práce. Budeme velmi potěšeni, pokud v Příbrami využijete služeb naší značkové společnosti EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Příbram

Před jakýmkoli druhem úklidu v Příbrami nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Příbrami si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Příbram ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Příbrami zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Příbrami řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Příbram vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Příbrami vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Příbrami. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Příbrami potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Příbrami velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Příbrami úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Příbrami. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Příbrami proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.