Úklid Příbram

Chcete uklidit a hledáte kvalitní služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o úklid? Vyplňte tento formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

ÚKLIDY A MYTÍ OKEN PŘÍBRAM

Úklidy a mytí oken Příbram - Úklidové služby franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ můžete v Příbrami využívat neomezeně, 365 dní v roce. V Příbrami zajištujeme nejen úklidy domácností, úklidy bytů nebo domů, ale poskytujeme i úklidy kanceláří, úklidy firem, úklidy restaurací nebo úklidy ordinací a čekáren. Poskytujeme jednorázové i pravidelné úklidy bytových i nebytových prostor včetně důkladného mytí oken, mytí dveří nebo mytí balkónu a teras. Uklízíme bytové i nebytové jednotky po malířích a malování nebo uklízíme po stavebních úpravách a rekonstrukcích.

Zajišťujeme úklidy pensionů i ubytoven, uklízíme obchody a prodejny neomezeně velkých rozloh. Provádíme nejen důkladné ruční úklidy, ale v případě zájmu poskytujeme našim klientům i strojové mytí a čištění, a to jak podlah a podlahových krytin, tak i velkých skleněných ploch. Běžně poskytujeme a zajišťujeme sezónní úklidy, jako jsou úklidy jarní nebo úklidy Vánoční či Velikonoční. Na začátku jara poskytujeme precizní úklidy a mytí oken na chatách i chalupách.

Jakékoli úklidové práce, které poskytuje naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ si můžete kdykoli nezávazně objednat buď prostřednictvím přehledného objednávkového formuláře, nebo prostřednictvím naší centrální zelené linky 800 66 88 88. Všichni naši pracovníci se vám budou věnovat s náležitou péčí a profesionalitou. V případě vašeho zájmu vám můžeme zajistit i prvotřídní stěhovací služby a odborné vyklízecí práce. Budeme velmi potěšeni, pokud v Příbrami využijete služeb naší značkové společnosti EXTRA SLUŽBY.

úklidy restaurací, úklidy barů i jídelen
úklidy hotelů, úklidy pensionů i apartmánů
úklidové práce NONSTOP po celé ČR
čištění a tepování koberců i sedacích souprav
• profesionální úklidové vybavení a prostředky
• dodání veškerých přípravků na úklidy
• pouze proškolení a zkušení pracovníci
• pojištění ve výši 1 000 000 Kč
• uklízení se zárukou kvality a čistoty
• profesionální stěhovací služby a vyklízecí práce
• profesionální práce hodinových manželů

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Kontakt