Objednat

Úklid a úklidové služby Rychnov u Jablonce nad Nisou

úklid

Potřebujete spolehlivou firmu na úklid v obci Rychnov u Jablonce nad Nisou a hledáte někoho, kdo by vám právě v Rychnově u Jablonce nad Nisou poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Naše profesionální úklidová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která funguje na principu franchisového systému vám v Rychnově u Jablonce nad Nisou a v celém okolí Rychnova u Jablonce nad Nisou zajistí jakékoli druhy úklidů, mytí oken a čištění.

Tato mezinárodní franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která byla založena v roce 2012 stoprocentně českou společností vám nejen v Rychnově u Jablonce nad Nisou, ale i v celém okrese Jablonec nad Nisou zajistí a poskytne velmi kvalitní úklidy a úklidové služby libovolně velkých nemovitostí a prostorů.

v Rychnově u Jablonce nad Nisou poskytujeme nejen ruční úklidy a mytí, ale zajišťujeme i strojové čištění. Provádíme jednorázové a generální úklidy, ale běžně v Rychnově u Jablonce nad Nisou a okolí zajišťujeme i pravidelné úklidy. Uklízíme nepřetržitě 24 hodin denně, uklízíme domácnosti, uklízíme chaty i chalupy, uklízíme restaurace, myjeme okna libovolných velikostí a čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy. v Rychnově u Jablonce nad Nisou, stejně jako v celém okolí Rychnova u Jablonce nad Nisou vám velmi rádi poskytneme naše spolehlivé úklidy a úklidové práce.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Rychnově u Jablonce nad Nisou nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Rychnově u Jablonce nad Nisou si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Rychnov u Jablonce nad Nisou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Rychnově u Jablonce nad Nisou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Rychnově u Jablonce nad Nisou řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Rychnov u Jablonce nad Nisou vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

S úklidem této společnosti jsem byla v Rychnově u Jablonce nad Nisou velmi spokojená. Určitě doporučuji.Minulý týden jsem v Rychnově u Jablonce nad Nisou potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.Už 2x jsem využila v Rychnově u Jablonce nad Nisou úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Rychnově u Jablonce nad Nisou. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Rychnově u Jablonce nad Nisou proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem v Rychnově u Jablonce nad Nisou vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Rychnově u Jablonce nad Nisou. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.