Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří využili naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 45, tento měsíc 138, tento rok 138
Objednat

Úklid Spálené Poříčí

800 66 88 88Potřebujete spolehlivou firmu na úklid v obci Spálené Poříčí a hledáte někoho, kdo by vám právě ve Spáleném Poříčí poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Naše profesionální úklidová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která funguje na principu franchisového systému vám ve Spáleném Poříčí a v celém okolí Spáleného Poříčí zajistí jakékoli druhy úklidů, mytí oken a čištění.
Tato mezinárodní franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která byla založena v roce 2012 stoprocentně českou společností vám nejen ve Spáleném Poříčí, ale i v celém okrese Plzeň-jih zajistí a poskytne velmi kvalitní úklidy a úklidové služby libovolně velkých nemovitostí a prostorů.
ve Spáleném Poříčí poskytujeme nejen ruční úklidy a mytí, ale zajišťujeme i strojové čištění. Provádíme jednorázové a generální úklidy, ale běžně ve Spáleném Poříčí a okolí zajišťujeme i pravidelné úklidy. Uklízíme nepřetržitě 24 hodin denně, uklízíme domácnosti, uklízíme chaty i chalupy, uklízíme restaurace, myjeme okna libovolných velikostí a čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy. ve Spáleném Poříčí, stejně jako v celém okolí Spáleného Poříčí vám velmi rádi poskytneme naše spolehlivé úklidy a úklidové práce.
Před jakýmkoli druhem úklidu ve Spáleném Poříčí nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Spáleném Poříčí si prohlédněte naše ceny za úklid (viz úklid Spálené Poříčí ceník).
Měli byste ve Spáleném Poříčí zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Spáleném Poříčí řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!
Chcete uklidit či umýt okna? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com