Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 24, tento měsíc 164, tento rok 164
Objednat

Úklid Malá Strana

800 66 88 88Potřebujete zajistit úklid v městské čtvrti Malá Strana a hledáte někoho, kdo by vám právě na Malé Strané poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Naše profesionální úklidová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která funguje na principu franchisového systému vám na Malé Strané a v celém okolí Malé Strany zajistí jakékoli druhy úklidů, mytí oken a čištění.
Tato mezinárodní franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která byla založena v roce 2012 stoprocentně českou společností vám nejen na Malé Strané, ale i v celé městské části Praha 1 zajistí a poskytne velmi kvalitní úklidy a úklidové služby libovolně velkých nemovitostí a prostorů.
na Malé Strané poskytujeme nejen ruční úklidy a mytí, ale zajišťujeme i strojové čištění. Provádíme jednorázové a generální úklidy, ale běžně na Malé Strané a okolí zajišťujeme i pravidelné úklidy. Uklízíme nepřetržitě 24 hodin denně, uklízíme domácnosti, uklízíme chaty i chalupy, uklízíme restaurace, myjeme okna libovolných velikostí a čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy. na Malé Strané, stejně jako v celém okolí Malé Strany vám velmi rádi poskytneme naše spolehlivé úklidy a úklidové práce.
Před jakýmkoli druhem úklidu na Malé Strané nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Malé Strané si prohlédněte naše ceny za úklid (viz úklid Malá Strana ceník).
Chcete uklidit či umýt okna? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com