Objednat

Úklid a úklidové služby Rožmitál pod Třemšínem

úklid

Potřebujete spolehlivou firmu na úklid v obci Rožmitál pod Třemšínem a hledáte někoho, kdo by vám právě v Rožmitálu pod Třemšínem poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Naše profesionální úklidová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která funguje na principu franchisového systému vám v Rožmitálu pod Třemšínem a v celém okolí Rožmitálu pod Třemšínem zajistí jakékoli druhy úklidů, mytí oken a čištění.

Tato mezinárodní franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která byla založena v roce 2012 stoprocentně českou společností vám nejen v Rožmitálu pod Třemšínem, ale i v celém okrese Příbram zajistí a poskytne velmi kvalitní úklidy a úklidové služby libovolně velkých nemovitostí a prostorů.

v Rožmitálu pod Třemšínem poskytujeme nejen ruční úklidy a mytí, ale zajišťujeme i strojové čištění. Provádíme jednorázové a generální úklidy, ale běžně v Rožmitálu pod Třemšínem a okolí zajišťujeme i pravidelné úklidy. Uklízíme nepřetržitě 24 hodin denně, uklízíme domácnosti, uklízíme chaty i chalupy, uklízíme restaurace, myjeme okna libovolných velikostí a čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy. v Rožmitálu pod Třemšínem, stejně jako v celém okolí Rožmitálu pod Třemšínem vám velmi rádi poskytneme naše spolehlivé úklidy a úklidové práce.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Rožmitálu pod Třemšínem nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Rožmitálu pod Třemšínem si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Rožmitál pod Třemšínem ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Rožmitálu pod Třemšínem zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Rožmitálu pod Třemšínem řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Rožmitál pod Třemšínem vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Rožmitálu pod Třemšínem proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem v Rožmitálu pod Třemšínem vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Rožmitálu pod Třemšínem. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Naprostá spokojenost s úklidem v Rožmitálu pod Třemšínem. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Rožmitálu pod Třemšínem potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Rožmitálu pod Třemšínem velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Rožmitálu pod Třemšínem úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.