Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 18, tento měsíc 158, tento rok 158
Objednat

Úklid Kařez

800 66 88 88Potřebujete spolehlivou firmu na úklid v obci Kařez a hledáte někoho, kdo by vám právě v Kařezu poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Naše profesionální úklidová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která funguje na principu franchisového systému vám v Kařezu a v celém okolí Kařezu zajistí jakékoli druhy úklidů, mytí oken a čištění.
Tato mezinárodní franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která byla založena v roce 2012 stoprocentně českou společností vám nejen v Kařezu, ale i v celém okrese Rokycany zajistí a poskytne velmi kvalitní úklidy a úklidové služby libovolně velkých nemovitostí a prostorů.
v Kařezu poskytujeme nejen ruční úklidy a mytí, ale zajišťujeme i strojové čištění. Provádíme jednorázové a generální úklidy, ale běžně v Kařezu a okolí zajišťujeme i pravidelné úklidy. Uklízíme nepřetržitě 24 hodin denně, uklízíme domácnosti, uklízíme chaty i chalupy, uklízíme restaurace, myjeme okna libovolných velikostí a čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy. v Kařezu, stejně jako v celém okolí Kařezu vám velmi rádi poskytneme naše spolehlivé úklidy a úklidové práce.
Před jakýmkoli druhem úklidu v Kařezu nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Kařezu si prohlédněte naše ceny za úklid (viz úklid Kařez ceník).
Měli byste v Kařezu zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Kařezu řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!
Chcete uklidit či umýt okna? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com