Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 0, tento měsíc 172, tento rok 2 090
Objednat

Úklid a úklidové služby Jaroměřice nad Rokytnou

úklid a úklidové služby

Potřebujete spolehlivou firmu na úklid v obci Jaroměřice nad Rokytnou a hledáte někoho, kdo by vám právě v Jaroměřicích nad Rokytnou poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Naše profesionální úklidová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která funguje na principu franchisového systému vám v Jaroměřicích nad Rokytnou a v celém okolí Jaroměřic nad Rokytnou zajistí jakékoli druhy úklidů, mytí oken a čištění.

Tato mezinárodní franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která byla založena v roce 2012 stoprocentně českou společností vám nejen v Jaroměřicích nad Rokytnou, ale i v celém okrese Třebíč zajistí a poskytne velmi kvalitní úklidy a úklidové služby libovolně velkých nemovitostí a prostorů.

v Jaroměřicích nad Rokytnou poskytujeme nejen ruční úklidy a mytí, ale zajišťujeme i strojové čištění. Provádíme jednorázové a generální úklidy, ale běžně v Jaroměřicích nad Rokytnou a okolí zajišťujeme i pravidelné úklidy. Uklízíme nepřetržitě 24 hodin denně, uklízíme domácnosti, uklízíme chaty i chalupy, uklízíme restaurace, myjeme okna libovolných velikostí a čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy. v Jaroměřicích nad Rokytnou, stejně jako v celém okolí Jaroměřic nad Rokytnou vám velmi rádi poskytneme naše spolehlivé úklidy a úklidové práce.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Jaroměřicích nad Rokytnou nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Jaroměřicích nad Rokytnou si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Jaroměřice nad Rokytnou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJana Nováková
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Kyjevská 575/10, 674 01 Třebíč
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Jaroměřicích nad Rokytnou proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem v Jaroměřicích nad Rokytnou vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Jaroměřicích nad Rokytnou. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Naprostá spokojenost s úklidem v Jaroměřicích nad Rokytnou. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Jaroměřicích nad Rokytnou potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Jaroměřicích nad Rokytnou velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Jaroměřicích nad Rokytnou úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.