Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 3, tento týden 34, tento měsíc 147, tento rok 569
Objednat

Úklid a úklidové služby Klenčí pod Čerchovem

úklid a úklidové služby

Potřebujete spolehlivou firmu na úklid v obci Klenčí pod Čerchovem a hledáte někoho, kdo by vám právě v Klenčí pod Čerchovem poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Naše profesionální úklidová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která funguje na principu franchisového systému vám v Klenčí pod Čerchovem a v celém okolí Klenčí pod Čerchovem zajistí jakékoli druhy úklidů, mytí oken a čištění.

Tato mezinárodní franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která byla založena v roce 2012 stoprocentně českou společností vám nejen v Klenčí pod Čerchovem, ale i v celém okrese Domažlice zajistí a poskytne velmi kvalitní úklidy a úklidové služby libovolně velkých nemovitostí a prostorů.

v Klenčí pod Čerchovem poskytujeme nejen ruční úklidy a mytí, ale zajišťujeme i strojové čištění. Provádíme jednorázové a generální úklidy, ale běžně v Klenčí pod Čerchovem a okolí zajišťujeme i pravidelné úklidy. Uklízíme nepřetržitě 24 hodin denně, uklízíme domácnosti, uklízíme chaty i chalupy, uklízíme restaurace, myjeme okna libovolných velikostí a čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy. v Klenčí pod Čerchovem, stejně jako v celém okolí Klenčí pod Čerchovem vám velmi rádi poskytneme naše spolehlivé úklidy a úklidové práce.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Klenčí pod Čerchovem nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Klenčí pod Čerchovem si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Klenčí pod Čerchovem ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Klenčí pod Čerchovem zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Klenčí pod Čerchovem řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisanteLeR pureLiving, s.r.o.
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Rokycanská 770/40, 312 00 Plzeň
email: pm1@extra-uklizeni.com
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Klenčí pod Čerchovem proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem v Klenčí pod Čerchovem vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Klenčí pod Čerchovem. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Naprostá spokojenost s úklidem v Klenčí pod Čerchovem. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Klenčí pod Čerchovem potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Klenčí pod Čerchovem velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Klenčí pod Čerchovem úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.