Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Německo

úklid a úklidové služby

Potřebujete zajistit kvalitní úklid ve státě Německo a hledáte profesionální a spolehlivou společnost, která vám tyto úklidové služby v Německu poskytne? Mezinárodní úklidová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám kdykoli zajistí libovolné úklidové služby či úklidové práce včetně mytí oken v jakýchkoli bytových i nebytových prostorech nejen na celém území SRN, ale i kdekoli na území Evropské unie. Poskytneme vám kompletní úklidové služby nejen v Německu, ale i v jakékoli části Evropské. Všechny naše služby poskytujeme nepřetržitě 365 dní v roce.

Co uklízíme

Ať už budete potřebovat v Německu uklidit byt, dům, vilu či kanceláře, vždy se postaráme o celkový bezproblémový průběh celého procesu úklidových prací včetně přepravy úklidových strojů. Provádíme generální důkladné úklidy, úklidy hal, skladů i celých firemních objektů. Provádíme úklidy novostaveb před kolaudací, ale i úklidy po festivalech či společenských akcích. Pracujeme, uklízíme, myjeme a čistíme včetně víkendů i svátků. V Německu neuklízíme pouze pro soukromé osoby, ale zajišťujeme kompletní úklidové služby i pro podnikatele a firemní zákazníky.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše služby jsou poskytovány velmi zkušenými a proškolenými pracovníky franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Dodáváme vlastní, velmi kvalitní úklidové prostředky. Své objednávky na úklidy a mytí oken v Německu můžete sami zadávat do velmi jednoduchého a přehledného objednávkového formuláře. Naši pracovníci vás pak už sami zkontaktují a proberou s vámi vaše požadavky a přání. Nebo můžete telefonicky kontaktovat naše centrální asistentky, které jsou na příjmu 24 hodin denně a sdělit jim své požadavky na zajištění úklidových služeb v SRN.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Naše společnost EXTRA UKLÍZENÍ zajišťuje kompletní úklidové služby a práce nejen v Německu, ale i v ostatních státech Evropské unie! Nenabízíme nejlevnější úklidy a mytí oken v Německu, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a velmi kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných úklidových služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za úklidy a mytí (viz úklid Německo ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Německo

Bundesrepublik Deutschland

NěmeckoNěmecko, jinak také Spolková republika Německo nebo zkráceně (SRN) je stát sousedící přímo s Českou republikou, jehož rozloha činí téměř 360 000 kilometrů čtverečných. Tento stát je nejlidnatějším státem Evropské unie. Nejvyšším bodem Německa je hora Zugspitze se svojí nadmořskou výškou dva tisíce devět set šedesát dva metrů. V Německu žije necelých osmdesát tři milionů obyvatel a úředním jazykem je němčina. Německo má největší a nejsilnější ekonomiku v Evropě a čtvrtou nejsilnější na světě. Životní úroveň občanů v Německu je velmi vysoká a stejně vysoký je i sociální systém. Německo je státem, který sousedí s nejvíce zeměmi v Evropě, celkem sousedí s devíti státy. Mezi pět největších měst Německa patří Berlín, Mnichov, Hamburk, Kolín nad Rýnem a Frankfurt nad Mohanem. Na území tohoto státu se nachází čtrnáct národních parků a devadesát pět přírodních parků. Nejznámějšími produkty Německa jsou asi jejich věhlasné automobily Mercedes-Benz a BMW. Telefonní předvolba pro Německo je plus čtyřicet devět a měnou je euro. Prvotřídní úklidové služby a úklidové práce si občané Německa objednávají u franchisové společnosti s celoevropskou působností EXTRA UKLÍZENÍ.