Objednat

Úklid a úklidové služby Německo

úklid

Potřebujete zajistit kvalitní úklid ve státě Německo a hledáte profesionální a spolehlivou společnost, která vám tyto úklidové služby v Německu poskytne? Mezinárodní úklidová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám kdykoli zajistí libovolné úklidové služby či úklidové práce včetně mytí oken v jakýchkoli bytových i nebytových prostorech nejen na celém území SRN, ale i kdekoli na území Evropské unie. Poskytneme vám kompletní úklidové služby nejen v Německu, ale i v jakékoli části Evropské. Všechny naše služby poskytujeme nepřetržitě 365 dní v roce.

Co uklízíme

Ať už budete potřebovat v Německu uklidit byt, dům, vilu či kanceláře, vždy se postaráme o celkový bezproblémový průběh celého procesu úklidových prací včetně přepravy úklidových strojů. Provádíme generální důkladné úklidy, úklidy hal, skladů i celých firemních objektů. Provádíme úklidy novostaveb před kolaudací, ale i úklidy po festivalech či společenských akcích. Pracujeme, uklízíme, myjeme a čistíme včetně víkendů i svátků. V Německu neuklízíme pouze pro soukromé osoby, ale zajišťujeme kompletní úklidové služby i pro podnikatele a firemní zákazníky.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše služby jsou poskytovány velmi zkušenými a proškolenými pracovníky franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Dodáváme vlastní, velmi kvalitní úklidové prostředky. Své objednávky na úklidy a mytí oken v Německu můžete sami zadávat do velmi jednoduchého a přehledného objednávkového formuláře. Naši pracovníci vás pak už sami zkontaktují a proberou s vámi vaše požadavky a přání. Nebo můžete telefonicky kontaktovat naše centrální asistentky, které jsou na příjmu 24 hodin denně a sdělit jim své požadavky na zajištění úklidových služeb v SRN.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Naše společnost EXTRA UKLÍZENÍ zajišťuje kompletní úklidové služby a práce nejen v Německu, ale i v ostatních státech Evropské unie! Nenabízíme nejlevnější úklidy a mytí oken v Německu, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a velmi kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných úklidových služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za úklidy a mytí (viz úklid Německo ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Německu zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Německu řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Německo vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Německo

Bundesrepublik Deutschland

NěmeckoNěmecko, jinak také Spolková republika Německo nebo zkráceně (SRN) je stát sousedící přímo s Českou republikou, jehož rozloha činí téměř 360 000 kilometrů čtverečných. Tento stát je nejlidnatějším státem Evropské unie. Nejvyšším bodem Německa je hora Zugspitze se svojí nadmořskou výškou dva tisíce devět set šedesát dva metrů. V Německu žije necelých osmdesát tři milionů obyvatel a úředním jazykem je němčina. Německo má největší a nejsilnější ekonomiku v Evropě a čtvrtou nejsilnější na světě. Životní úroveň občanů v Německu je velmi vysoká a stejně vysoký je i sociální systém. Německo je státem, který sousedí s nejvíce zeměmi v Evropě, celkem sousedí s devíti státy. Mezi pět největších měst Německa patří Berlín, Mnichov, Hamburk, Kolín nad Rýnem a Frankfurt nad Mohanem. Na území tohoto státu se nachází čtrnáct národních parků a devadesát pět přírodních parků. Nejznámějšími produkty Německa jsou asi jejich věhlasné automobily Mercedes-Benz a BMW. Telefonní předvolba pro Německo je plus čtyřicet devět a měnou je euro. Prvotřídní úklidové služby a úklidové práce si občané Německa objednávají u franchisové společnosti s celoevropskou působností EXTRA UKLÍZENÍ.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Německu vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Německu. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Německu potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Německu velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Německu úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Německu. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Německu proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.