Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 2, tento týden 27, tento měsíc 199, tento rok 2 117
Objednat

Úklid a úklidové služby Rakousko

úklid a úklidové služby

Potřebujete zajistit kvalitní úklid ve státě Rakousko a hledáte profesionální a spolehlivou společnost, která vám tyto úklidové služby v Rakousku poskytne? Sháníte v Rakousku kvalitní a spolehlivou společnost na zajištění úklidu domácnosti, firmy, společnosti či kanceláří? Potřebujete rychle a důkladně uklidit hotel, pension či jiný objet například po rekonstrukci nebo po malování? Potřebujete důkladně umýt okna, výlohy, nebo jiné skleněné plochy a chcete skutečné odborníky s kvalitními úklidovými přípravky? Oslovte naši franchisovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ a přesvědčte se o kvalitách této firmy.

Co uklízíme

Veškeré naše služby poskytujeme na celém území Rakouska nepřetržitě tři sta šedesát pět dní v roce. Své požadavky a objednávky po úklidech, mytí a čištění můžete provádět prostřednictvím našeho velmi jednoduchého a přehledného on-line objednávkového formuláře nebo i prostřednictvím známé a velmi často používané aplikace WhatsApp. Možností je samozřejmě i přímý telefonát na naši centrální bezplatnou linku 800 66 88 88.

Vycházíme vám vstříc

Všichni naši franchisanti i jejich pracovníci jsou velmi zkušení a proškolení odborníci na úklidové práce. Samozřejmostí je, že veškeré úklidové prostředky dodáme a dopravíme na místo, kde požadujete provést úklid či mytí. Kdekoli na celém území Rakouska vám zajistíme ty nejkvalitnější úklidové služby a zajistíme vám veškerý komfort, abyste se nemuseli o nic starat. Jsme tu pro vás dvacet čtyři hodin denně.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Naše společnost EXTRA UKLÍZENÍ zajišťuje kompletní úklidové služby a práce nejen v Rakousku, ale i v ostatních státech Evropské unie! Nenabízíme nejlevnější úklidy a mytí oken v Rakousku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a velmi kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných úklidových služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za úklidy a mytí (viz úklid Rakousko ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Rakouská republika

Republik Österreich

RakouskoRakousko je stát nacházející se ve střední Evropě a přímo sousedící s Českou republikou, přičemž délka této hranice je tři sta šedesát dva kilometrů. Hlavním městem tohoto státu je překrásné město Vídeň, ležící na řece Dunaj. Je to největší město Rakouska. Rakousko je převážně hornatou zemí, přičemž téměř šedesát procent jeho plochy tvoří výhradně horská území. V celém státě žije na rozloze skoro osmdesát čtyři tisíc kilometrů čtverečných necelých devět milionů obyvatel. Úředním jazykem tohoto státu je němčina, regionálně se však mluví i slovensky, maďarsky či chorvatsky. Rakouská republika vznikla v roce 1918 rozpadem Rakousko-Uherska. Rakousko je stát, který je členem Evropské unie od roku 1995. V současnosti je Rakousko na základě hodnocení HDP desátou nejbohatší zemí na světě a třetím nejbohatším státem v Evropské unii. Jedna z Rakouských nejznámějších světových firem je firma vyrábějící světoznámý energetický nápoj Red Bull, přičemž zakladatel této společnosti Dietrich Mateschitz je nejbohatším Rakušanem. Výrobce terénních motocyklů KTM je další věhlasnou rakouskou firmou, která slaví celosvětové úspěchy. Na území celé Rakouské republiky zajišťují prvotřídní úklidy a úklidové služby franchisanti sítě EXTRA UKLÍZENÍ.