Objednat

Úklid a úklidové služby Rakousko

úklid

Potřebujete zajistit kvalitní úklid ve státě Rakousko a hledáte profesionální a spolehlivou společnost, která vám tyto úklidové služby v Rakousku poskytne? Sháníte v Rakousku kvalitní a spolehlivou společnost na zajištění úklidu domácnosti, firmy, společnosti či kanceláří? Potřebujete rychle a důkladně uklidit hotel, pension či jiný objet například po rekonstrukci nebo po malování? Potřebujete důkladně umýt okna, výlohy, nebo jiné skleněné plochy a chcete skutečné odborníky s kvalitními úklidovými přípravky? Oslovte naši franchisovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ a přesvědčte se o kvalitách této firmy.

Co uklízíme

Veškeré naše služby poskytujeme na celém území Rakouska nepřetržitě tři sta šedesát pět dní v roce. Své požadavky a objednávky po úklidech, mytí a čištění můžete provádět prostřednictvím našeho velmi jednoduchého a přehledného on-line objednávkového formuláře nebo i prostřednictvím známé a velmi často používané aplikace WhatsApp. Možností je samozřejmě i přímý telefonát na naši centrální bezplatnou linku 800 66 88 88.

Vycházíme vám vstříc

Všichni naši franchisanti i jejich pracovníci jsou velmi zkušení a proškolení odborníci na úklidové práce. Samozřejmostí je, že veškeré úklidové prostředky dodáme a dopravíme na místo, kde požadujete provést úklid či mytí. Kdekoli na celém území Rakouska vám zajistíme ty nejkvalitnější úklidové služby a zajistíme vám veškerý komfort, abyste se nemuseli o nic starat. Jsme tu pro vás dvacet čtyři hodin denně.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Naše společnost EXTRA UKLÍZENÍ zajišťuje kompletní úklidové služby a práce nejen v Rakousku, ale i v ostatních státech Evropské unie! Nenabízíme nejlevnější úklidy a mytí oken v Rakousku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a velmi kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných úklidových služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za úklidy a mytí (viz úklid Rakousko ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Rakousku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Rakousku řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Rakousko vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Rakouská republika

Republik Österreich

RakouskoRakousko je stát nacházející se ve střední Evropě a přímo sousedící s Českou republikou, přičemž délka této hranice je tři sta šedesát dva kilometrů. Hlavním městem tohoto státu je překrásné město Vídeň, ležící na řece Dunaj. Je to největší město Rakouska. Rakousko je převážně hornatou zemí, přičemž téměř šedesát procent jeho plochy tvoří výhradně horská území. V celém státě žije na rozloze skoro osmdesát čtyři tisíc kilometrů čtverečných necelých devět milionů obyvatel. Úředním jazykem tohoto státu je němčina, regionálně se však mluví i slovensky, maďarsky či chorvatsky. Rakouská republika vznikla v roce 1918 rozpadem Rakousko-Uherska. Rakousko je stát, který je členem Evropské unie od roku 1995. V současnosti je Rakousko na základě hodnocení HDP desátou nejbohatší zemí na světě a třetím nejbohatším státem v Evropské unii. Jedna z Rakouských nejznámějších světových firem je firma vyrábějící světoznámý energetický nápoj Red Bull, přičemž zakladatel této společnosti Dietrich Mateschitz je nejbohatším Rakušanem. Výrobce terénních motocyklů KTM je další věhlasnou rakouskou firmou, která slaví celosvětové úspěchy. Na území celé Rakouské republiky zajišťují prvotřídní úklidy a úklidové služby franchisanti sítě EXTRA UKLÍZENÍ.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem v Rakousku. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Už jsem v Rakousku vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Minulý týden jsem v Rakousku potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Rakousku velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Rakousku úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Rakousku. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Rakousku proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.